خزانه خودداری $679M در ویروس بودجه امداد برای قبایل

فلاگستاف Ariz. (AP) — وزارت خزانه داری ایالات متحده است خودداری $679 میلیون در coronavirus امداد کمک های مالی برای قبایل در حالی که یک چالش بیش اولیه آن دور از پرداخت به قبیله ای دولت نقش را در دادگاه.

این پول بخشی از 8 میلیارد دلار است که کنگره در کنار مجموعه ای از قبایل. فدرال بسته نجات تصویب شد در اواخر ماه مارس با یک مهلت برای بودجه توزیع شده به قبایل توسط مارس 26.

پرداخت تاخیر شد که وزارت خزانه داری دست و پنجه نرم با روش. این تصمیم به استفاده از فدرال جمعیت قبیله ای داده های اولیه $4.8 میلیارد توزیع به 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل در اوایل ممکن است. مقدار باقی مانده 3.2 میلیارد دلار بر اساس قبایل’ اشتغال و هزینه داده بیرون رفت جمعه بخش گفت.

به عنوان بخشی از حقوقی کشمکش های دشت باند Potawatomi ملت در کانزاس استدلال آن بود shortchanged $7.65 میلیون به این دلیل که وزارت خزانه داری متکی فدرال جمعیت داده به جای قبیله خود ثبت نام آمار و ارقام به محاسبه سهم خود را از پول است.

یک قاضی فدرال را رد قبیله درخواست برای توقف بیشتر توزیع پول در هفته گذشته گفت: وزارت خزانه داری را اختیار در تعیین چگونگی تخصیص پول است. وکلای مدافع برای قبیله گفت: آنها جذاب هستند حاکم است.

وزارت خزانه داری معتقد است که $679 میلیون بودن نکردن پوشش کانزاس قبیله در صورت برنده آن مورد و هر قبایل دیگر که ممکن است افزایش چالش. که به مقدار تفاوت با تکیه بر داده ها از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری و ثبت نام آمار و ارقام ارائه شده توسط قبایل.

“این وسیله اطمینان حاصل کرد که وزارت خزانه داری در واقع تعیین یک مقدار مناسب و پرداخت یک مقدار مناسب,” وزارت دادگستری وکیل جیسون لینچ به نمایندگی از وزارت خزانه داری گفت: در طول یک جلسه در یک مورد مربوط به دوشنبه است.

که در مورد قبایل تمدید یک درخواست به زور وزارت خزانه داری به پرداخت باقی مانده پول بلافاصله.

کیت هارپر که به نمایندگی از چندین قبایل پیشنهاد وزارت خزانه داری به جای خودداری و تنها مقدار مورد نظر برای دشت باند.

“قبایل را تنها تا پایان این سال به شکل از چگونه به صرف این بودجه و آنها حتی نمی تواند تصمیم گیری در برنامه ریزی در مورد چگونگی استفاده از این وجوه” هارپر گفت. “هر روز که می رود این است که بیشتر مشکلات برای این قبایل شاکیان.”

مقدار نامعلومی نیز محفوظ بود برای بومی آلاسکا شرکت ها در مورد قوانین دادگاه به نفع وزارت خزانه داری در یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط قبیله ای سازمان ملل بیش از واجد شرایط بودن.

ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا در واشنگتن است که نظارت بر تمام موارد که برخی از آنها تثبیت شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>