مواد مخدر ارائه می دهد امید در میان خوشه در coronavirus عفونت

آتلانتا (AP) — به عنوان کشورهای دست به گریبان با شیوع بیماری های جدید و خونتان مرگ عوارض از coronavirus معمولا در دسترس مواد مخدر به نظر می رسد شنبه به امید که بیشتر به طور جدی بیمار می تواند شانس بهتری برای زنده ماندن است.

این بیماری همه گیر را مجبور کشورها برای تحمیل مستندات و دشوار محدودیت در زندگی روزمره و سفر اما عفونت باید رسید به عنوان آنها کاسته این قوانین و بازگشایی اقتصاد خود را. با هیچ واکسن در دسترس است و بسیاری هنوز ناشناخته در مورد ویروس محققان در انگلستان اعلام کرد که برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای صرفه جویی در زندگی می کند.

این دارو به نام دگزامتازون کاهش مرگ و میر 35 درصد در بیمارانی که نیاز به درمان با دستگاه تنفس و 20 درصد در کسانی که فقط نیاز به اکسیژن اضافی محققان در انگلستان گفت. آن را به نظر نمی رسد برای کمک به کمتر بیمار بیماران.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این مواد مخدر بود که “بزرگترین دستیابی به موفقیت و در عین حال” در درمان coronavirus و آمریکا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci آن را به نام “بهبود قابل توجهی در گزینه های درمانی در دسترس است که ما داریم.”

بریتانیا در حال ساخت دگزامتازون در دسترس بیماران در کشور خدمات بهداشت ملی. انگلستان وزارت بهداشت گفت: مواد مخدر تصویب شده برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران نیاز به اکسیژن موثر بلافاصله. آن گفت: انگلستان تا به حال انبار به اندازه کافی برای درمان 200 ، 000 نفر.

“این تقریبا در هر داروخانه قفسه در هر بیمارستان در دسترس است در سراسر جهان و آن را بسیار ارزان” گفت: پیتر Horby از دانشگاه آکسفورد یکی از رهبران این دادگاه که به صورت تصادفی 2,104 بیماران برای دریافت دارو و آنها را در مقایسه با 4,321 بيماران گرفتن تنها مراقبت های معمول.

از آنجا که ویروس دولتی در چین در اواخر سال گذشته و گسترش در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 8 میلیون مورد تأیید و بیش از 435,000 مرگ و میر.

ایالات متحده تلفات رسیده است 116,526 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. که فراتر از تعداد آمریکایی که در جنگ جهانی اول هنگامی که 116,516 کشته شدند — اگر چه هر دو مرگ عوارض به مراتب از دقیق است. ایالات متحده بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور در جهان است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند اما سخت تر از موارد گذشته برای هفته ها و گاهی اوقات بد به نوبه خود حتی پس از علائم به نظر می رسد به سهولت.

کشورهایی که به نظر می رسد تا حد زیادی شامل ویروس شاهد شیوع بیماری های جدید.

در چین مقامات روز سه شنبه قفل کردن یک سوم محله در پکن برای مهار شیوع است که آلوده بیش از 100 نفر است. بسیاری از موارد مرتبط شده اند به پایتخت Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار و مردم در صف برای تست از هر کسی که تا به حال بازدید از آن در دو هفته گذشته و یا در تماس با آنها. حدود 9000 کارگران در بازار تست شده هستش در حال حاضر.

نیوزیلند که تا به حال دیده نشده یک مورد جدید در سه هفته تحقیق در مورد که در آن دو زن که در پرواز از لندن به دیدن مرگ یک پدر و مادر بودند اجازه خروج از قرنطینه و رانندگی در نیمه راه در سراسر کشور قبل از آنها آزمایش و مثبت باشد.

ظهور مجدد این ویروس در این کشور پس از ستایش برای, چگونه آن را به کار گرفته عفونت مطرح شبح که بین المللی مسافرت هوایی می تواند باعث یک موج تازه از سرایت فقط به عنوان کشورهای در حال بازگشایی فرودگاه به تحریک گردشگری.

کانادا و تو..S توافق برای گسترش به تاریخ 21 ژوئیه یک توافق برای حفظ مرز خود بسته به غیر ضروری سفر. محدودیت اعلام شد و در ماه مارس و تمدید شده است بارها و بارها با بسیاری از کانادایی ها از ترس موارد ورود از آمریکا

“این یک تصمیم گیری است که محافظت از مردم در هر دو طرف مرز به عنوان ما همچنان به مبارزه COVID-19,” نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت.

ایالات متحده در صنعت خودرو بود در میان اولین برای بازگشایی پس از یک مستند در اواسط ماه مارس. در عین حال تقریبا بلافاصله پس از بازگشایی کارخانه و شروع مجدد تولید در صورت محدود این ویروس شروع به گسترش دوباره — حتی با قابل احتیاطی در محل. شبیه خوشه دیده شده است پس از بازگشایی سالن های روز-مراکز مراقبت و کافه ها و رستوران ها.

حولا کلبه زیادی Tex-Mex رستوران در Austin, تگزاس, که بسته شد برای هفته این بهار دوباره در اوایل این ماه بود اما به تعطیل دوباره به مدت شش روز بعد دو نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در جانشینی سریع.

“این مشکل به مرور دستورالعمل ها — شهر دولت CDC همه آنها را — اما من فکر می کنم ما کار درست را انجام داد” گفت: Elias Chocalas رستوران مدیر کل.

تگزاس نیازی به رستوران نزدیک پس از یک تست مثبت اما Chocalas گفت: به طور موقت خاموش کردن اجازه حولا کلبه به مقادیر چندین بار و به کارکنان خود را در زمان برای آزمایش و یادگیری نتایج خود را.

“ما تمام مراحل را دنبال کنید و سپس ببینید که کسی بدست آن است که فقط دلسرد کننده” Chocalas گفت. “این فقط آورده تحقق است که این اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن چگونه امن ما هستند.”

فلوریدا را تایید موارد به شدت افزایش یافت دوباره سه شنبه هفته پس از دولت شروع بازگشایی اقتصاد خود را تنظیم یک رکورد روزانه تقریبا با 2,800 مورد جدید گزارش شده است.

تعداد بیماران آلوده در تنسی بیمارستان رسیده است بالاترین سطح خود در بیش از 400, دانشگاه واندربیلت, محققان گزارش شده است. افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان منجر شده ممفیس و نشویل برای به تاخیر انداختن برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار بیشتر و افزایش ظرفیت برای رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی.

نوادا گزارش 379 موارد جدید ایالت آن واحد بیشترین افزایش روزانه از مارس 22. مقامات بهداشتی دولت گفت: افزایش را می توان تا حدی نسبت به تاخیر در گزارش از آخر هفته است اما همچنین بخشی از یک روند رو به بالا از موارد جدید در سه هفته گذشته. نوادا قمار بازگشایی تقریبا دو هفته پیش پس از بسته شدن برای 11 هفته.

در جای دیگر در سراسر جهان:

— جدید, رکورد بالا عفونت ثبت نام کرده بودند در آفریقای جنوبی بیش از آخر هفته دو هفته پس از شل شدن از محدودیت هایی که باز کسب و کار و خانه عبادت است. این کشور در حال حاضر بیش از یک چهارم از موارد در 54 کشور قاره آفریقا با بیش از 73,000.

— مصر به وزارت بهداشت گزارش شده 97 مرگ و میر شنبه این کشور بالاترین برای یک روز. مصر است که مقاومت کامل مستند بیش از 46,000 COVID-19 عفونت و 1,672 مرگ و میر.

— اسرائیل ثابت افزایش در عفونت پس از محدودیت بودند کاسته ماه گذشته افزایش یافته است و ترس از آنچه در بالا وزارت بهداشت گفت: نگاه مانند “آغاز یک موج” با 200 مورد جدید روزانه. که ده برابر افزایش از چند هفته پیش و مقامات هشدار داد احتمالا احیا سخت مستند اقدامات است.

— ترکیه که دیده است یک چشم انداز مثبت در موارد از آن کاسته محدودیت در اوایل ماه ژوئن ساخته شده با پوشیدن ماسک صورت اجباری در پنج استان روز سه شنبه.

Hadjicostis گزارش از نیکوزیا قبرس, ریکو گزارش از آتلانتا و پنجره گزارش از Boise, Idaho. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de