همه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی خیابان باقی خواهد ماند در هالیوود در حال حاضر

یک بلوک-خیابان طولانی نصب و راه اندازی هنر بزرگداشت روز یکشنبه مارس در هالیوود افشاگری نژادی و بی عدالتی و حمایت از تجاوز به حقوق باقی خواهد ماند و رنگ در سراسر بلوار به عنوان مقامات و اعضای جامعه بحث در مورد چگونه به طور دائم علامت رویداد.

کارگران در ابتدا شروع به از بین بردن نقاشی — عبارت “تمام Black Lives Matter” در رنگ های رنگین کمان و رنگ پریده و صورتی و آبی و سفید از فراجنسیتی غرور پرچم — یکشنبه شب اما لس آنجلس عضو شورای شهر میچ O’Farrell مداخله کرد.

“تعمیرات در حال حاضر خواهد شد ساخته شده پس از آن پیام قوی را می توانید در ادامه طنین از #هالیوود به بقیه جهان است,” او نوشت: روز شنبه در توییتر.

تبلیغات

O’Farrell — که شورای منطقه شامل هالیوود — گفت: او قصد دارد برای کار با جامعه و سازمان در یک مطلب دائمی یادبود بزرگداشت روز یکشنبه ماه مارس است.

موجود در آثار هنری بود که یک همکاری بین مارس سازمان سیاه, LGBTQ+ فعالان برای تغییر و یا BLAC و پارک تریلر از گروه های محلی, سرگرمی, شرکت بازاریابی, با توجه به O’Farrell ،

امید خواهد بود که دائم نصب و راه اندازی “تبدیل به یک نماد نه تنها برای این شهر بلکه برای جهان” BLAC اعضای هیئت مدیره جرالد Garth و Brandon Anthony در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

Luckie الکساندر که به کمک طراحی نقاشی بین خیابان کوهستانی و درایو پرتقال گفت: قطعه “صحبت به تقاطع در مورد گرایش جنسی و هویت جنسیتی که در این نژادی جنبش است.”

“به عنوان یک سیاه ترانس مرد خاص ما جامعه شده است به طور مداوم نادیده گرفته شده و این به من امید میده که ما ادامه خواهد داد به شنیده می شود در اینجا در لس آنجلس” الکساندر در بیانیه ای گفت.

همراه با حمایت از تجاوز حقوق کثیری از تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته اضافه شده صدای خود را به گروه کر در حال رشد از تماس برای عدالت نژادی پس از مرگ جورج Floyd — سیاه و سفید مردی که ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

“ما تا به حال یک بار در یک نسل لحظه آخر این هفته در هالیوود به عنوان ده ها هزار نفر جمع شده بودند برای یک تجمع مسالمت آمیز در یکی از قابل تشخیص ترین بلوارها در امریکا” O’Farrell در بیانیه ای گفت شنبه. “ما در حال حاضر یک فرصت برای یاداوری این جنبش در راه معنی دار.”

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان هایلی برانسون-Potts و مت Stiles کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>