در میان اعتراض بیش از شکست به آدرس پلیس اصلاحات و نژادپرستی هلدزبرگ شهردار برای استعفا

شهردار کالیفرنیا شراب کشور شهر می گوید او پس از استعفا دیوانگی در هفته های اخیر بیش از شکست اولیه برای رسیدگی به موضوع خشونت پلیس و نژادپرستی در میان موجی سیاه زندگی مهم جنبش است.

هلدزبرگ شهردار Leah طلا می گوید: او گام خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن و امیدوار است که یک فرد از رنگ پر خواهد شد و موقعیت خود را در همه سفید شورای شهر تقاضا مطرح شده در طومار خواستار استعفای او.

“اگر چه من احساس مثبت در مورد سهم من و بسیاری از حامیان وفادار من خاص نیز وجود دارد بسیاری از BIPOC [سیاه, بومی, مردم color] اعضای جامعه ما است که می تواند در خدمت شهر ما به خوبی طلا” گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “همانطور که من در نظر گرفته ایم که چگونه من می تواند کمک به هلدزبرگ پیشرفت در عدالت نژادی در این برهه حساس به اعتقاد من یکی از راههایی است که من می تواند کمک است که با ایجاد یک فضا برای یک فرد از رنگ برای پیوستن به شورای شهر.”

عمومی موشکافی بیش از طلا نظرات و اقدامات آغاز شد و در اوایل ماه ژوئن است. پس خشم که فوران در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس این هلدزبرگ شهرستان شورای تصمیم به شامل پلیس اصلاحات در آن تاریخ 1 ژوئن دستور کار پس از یک اقامت مطرح.

تبلیغات

طلا گفت که سوء استفاده از زور توسط پلیس بود یک مشکل نیست در هلدزبرگ بیانیه ای بسیاری از ساکنان تلقی نادان. گفتند طلا بر این باور است که نژاد پرستی وجود نداشت در سونوما کانتی شهر در حدود 12,000. با توجه به سرشماری جمعیت این شهر تشکیل شده است 77.5% ساکنان سفید و 30 درصد Latino ساکنان. کمتر از 1 ٪ از ساکنان شناخته شده به عنوان سرخپوستان آمریکایی یا بومی آلاسکا و 1.5 درصد آنها شناسایی شده است.

نظرات به دنبال مشاوره برای مردم به خودداری از تظاهرات در میان گزارش خشونت در اوایل روز از تظاهرات.

“صحبت تنها برای خودم به عنوان یک هلدزبرگ ساکن من مصرانه از جامعه به خودداری از هر گونه تظاهرات عمومی در این زمان. به عنوان نشان داده شده است در بسیاری دیگر از جوامع محلی وجود دارد فرصت طلب مخرب جناح های درگیر که ممکن است اجازه می دهد تا شما را به تظاهرات مسالمت آمیز شما تصور” او نوشت: در بیانیه ای در Facebook.

طلا بعد محکوم کرد و این احساس که او در مشاهدات نژادپرستانه و گفت که “نژادپرستی مسئله در همه جا” است و این شهر باید پس از همه درگیر در مکالمه بیش از خشونت پلیس. او تشکر معترضان مسالمت آمیز و گفت: او امضا اوباما بنیاد شهردار تعهد به نقد و بررسی پلیس استفاده-از-نیروی کشوراست.

تبلیغات

“در این زمان که تمام کشور است و در حال بررسی استفاده از زور توسط پلیس و نابرابر نرم افزار به مردم رنگ البته هلدزبرگ باید درگیر در این گفت و گو” او در بیانیه ای گفت:.

اما برای بسیاری از شهردار نوظهور درک دیرین موضوع خیلی دیر آمد.

“واضح است که شهردار از تماس با واقعیت است و نه در یک موقعیت برای رهبری شهر ما در یک فراگیر و رو به جلو در حال حرکت به شیوه ای. ما خواستار استعفای او بلافاصله و برای او به جای یک BIPOC به طوری که همه شهروندان از هلدزبرگ می تواند نمایندگی” را بخوانید Change.org طومار که راه اندازی دو هفته پیش.

این طومار به دست آورد تقریبا 1,885 امضا از افرادی که تجربه مشترک نژادپرستی در شهر هلدزبرگ و دیگران که تلقی طلا نظرات ثبت امتیاز سفید.

تبلیغات

“من به دلیل امضای سیاه زندگی مهم است. سفید سکوت خشونت” به عنوان خوانده شده یکی.

“می گویند هیچ نژاد پرستی در هلدزبرگ است که به طور کامل از تماس با جامعه ما است. آن وجود داشته است و همه از نزدیک به 50 سال من در اینجا زندگی می کردند. من آن را هر روز. من حتی شده فریاد زد به بازگشت به کشور خود” جزئیات دیگر.

طلا می تواند به صورت فوری نظر چهارشنبه. او مدت به عنوان شهردار می خواهم که به پایان رسید در ماه دسامبر هر چند مدت او در شورای شهر را اجرا برای بیش از دو سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>