یک “خانه های خالی” مالیات می تواند قبل از L. A. رای دهندگان در ماه نوامبر

شورای شهر لس آنجلس در زمان اولین گام سهشنبه نسبت به درخواست رای دهندگان به تصویب مالیات بر خانه های خالی کارگردانی شهرستان وکلا به پیش نویس این اقدام پیش از مهلت بلندی.

اما شورای ساخته شده است تصمیم نهایی برای قرار دادن مالیات بر انتخابات ماه نوامبر در یک بحث در مورد چگونه چنین مالیاتی باید کار کند و چگونه آن را تحت تاثیر قرار Angelenos.

جای خالی مالیات گرفته شده است به عنوان یک راه برای ارنج زدن صاحبخانه برای قرار دادن آپارتمان خالی در بازار و ایجاد درآمد برای مسکن مقرون به صرفه. حامیان این ایده از جمله مستاجر و طرفداران مسکن را با اشاره به ونکوور کانادا که در آن چنین مالیاتی اعتبار بود با آوردن خانه های خالی را به استفاده از به عنوان یک داستان موفقیت.

یک تجزیه و تحلیل انجام شده برای شهرستان توسط کمیسیون آسمان آبی گروه مشاوره در بر داشت که پس از کنده کاری کردن برخی از معافیت های خالی مالیات می تواند پوشش بیش از 19,000 واحدهای مسکونی تقریبا 2500 واحد تجاری و بیش از 2900 بسته در سراسر L. A. این می تواند در آنجا که $128 میلیون سالانه این مطالعه نشان داد.


لس آنجلس مسکن + جامعه گروه سرمایه گذاری نیز مورد تجزیه و تحلیل ایده و متوجه شد که L. A. دارای یک میزان فرصت های شغلی بین 6% و 7% و بالاتر و پایان” واحد نامتناسب خالی نسبت به آپارتمان برای رفتن نرخ پایین تر است.

دلیل افزایش بی خانمانی “آن است که بسیار سخت به استدلال می کنند که این ایده نیست ارزش کاوش گفت:” عضو شورای دیوید Ryu که منطقه امتداد از شرمن اوکس به معجزه مایل. “هزاران نفر از مردم هنوز در خواب در خیابان های ما در خارج از برج های لوکس با خالی کردن واحد. ما روشن مشکل است که نیاز به پاک کردن عمل و اقدام فوری.”

تبلیغات

عضو شورای مایک Bonin که دفاع و پشتیبانی ارائه شده مالیاتی, پیشنهاد حرکت رو به جلو با اندازه گیری مدل در شبیه مالیاتی تصویب در اوکلند اما با استفاده از یک ساختار متفاوت برای مالیات نرخ مشخص شده توسط آسمان آبی مشاوران.

اوکلند مالیات جریمه صاحبان از خواص است که در استفاده کمتر از 50 روز در تقویم سال و شامل تعدادی از معافیت جمله برای صاحبخانه که باید کم درآمد.

آسمان آبی بود و توصیه می شود یک مالیات بر تخت از 5000 $در سال برای خالی مسکونی با اتهامات اعم از $5,000 $40,000 سالانه برای خالی بسته ها بر اساس اندازه آنها و استفاده کنید.

تبلیغات

در واکنش به نگرانی های مطرح شده پنج شنبه, Bonin تنظیم پیشنهاد خود را برای رد املاک تجاری هستند که واجد شرایط برای استفاده های مسکونی و خانه های تک خانواری هستند که متعلق به شرکت های بزرگ.

معلوم نیست چقدر این تغییرات را تحت تاثیر قرار پیش بینی درآمد حاصل از یک جای خالی مالیات. آسمان آبی, همچنین تخمین زده می شود که این شهرستان نیاز به صرف $2.9 میلیون در ابتدا و 5.6 میلیون سالانه به اداره چنین مالیاتی; یک شهر تحلیلگر اشاره کرد و گفت اضافی معافیت می تواند اضافه کردن به هزینه های اداری.

بسیاری از Angelenos phoned در روز شنبه به اصرار شورا به دنبال مالیات.

“در حال حاضر هزاران نفر در حال زندگی و مرگ در خیابان ها به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی با توجه به دوقلو بیماری های همه گیر از COVID و نژاد پرستی. … است مهم تر از همیشه است که این رفتن در انتخابات گفت:” استفانی هرش ساکن عضو شورای Paul Koretz Westside منطقه.

صاحبخانه گروه به نوبه خود استدلال کرده اند که چنین مالیاتی خواهد صدمه دیده صاحبان اموال حتی اگر آنها در حال تلاش برای پر کردن واحد. در نامه ای به شورای, هوراس H. Heidt گفت که تاخیر اداری تا به حال ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او برای ساخت مسکن او در حال برنامه ریزی بر روی اموال خود را. مشمول مالیات می شود که خالی زیادی Heidt استدلال خواهد بود “نامعقول و ظالمانه است!”

تبلیغات

“آن است که مجنون به مالیات آپارتمان خالی در جنوب کالیفرنیا و اعتقاد داشتند که گویا صاحب ملک را به طور داوطلبانه خودداری اجاره واحد” Heidt نوشت.

استدلال خود را ملاقات کرد با واکنش های مختلفی از اعضای شورای. Koretz گفت که اگر چه او هشدار داده شده بود که جای خالی مالیات می تواند مانع از توسعه آن را “لزوما چیز بدی” برای دلسرد کردن مردم از ساختمان واحد و خروج از آنها خالی است.

دیگران شکایت کرده است که آنها تا به حال در اندک زمان به وزن ممکن است اثرات خالی مالیات.

عضو شورای جو Buscaino که منطقه امتداد از وات به سان پدرو گفت که او راحت نیست حرکت رو به جلو با یک برنامه در “ساعت یک نیمه شب” نگرانی از صاحبان اموال. شورای مواجه جمعه مهلت به درخواست شهرستان وکلای مدافع به پیش نویس پیشنهادی مالیات.

تبلیغات

عضو شورای جان لی که نشان دهنده شمال غربی دره سن فرناندو تکرار نگرانی های خود را.

“ما نه فقط در زمان حال برای یک متفکر بررسی از آنچه قبل از ما یک فرصت برای تعامل با ذینفعان” لی گفت.

این شورا در نهایت رای دادند 13-0 به درخواست شهرستان وکلای مدافع برای دستیابی به اندازه گیری بیشتر بحث است. معاون شهرستان Atty. Strefan Fauble گفت: ممکن بود برای شهرستان وکلا به آن را آماده در حدود یک هفته است.

این شورا در حال حاضر چهره 1 جولای آخرین مهلت برای تصمیم گیری که آیا برای قرار دادن پیشنهادی اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>