به عنوان L. A. بازگشایی زیرزمینی رقص تساوی گرفتم و نگرانی کارشناسان بهداشت

در نیمه شب روز جمعه یک گارد امنیتی باز ضخیم فلزی درب به جنوب L. A. انبار. نا آشنا برای تلفن های موبایل از اواخر ریخت از زیر: موسیقی, خنده و رقص. “در داخل, در داخل” گارد فرمان و ناودان آن بسته پشت خط کوچک با احتیاط اما آمدیم partygoers در پیزلی-نسخه قابل چاپ facemasks. A pink neon light beckoned آنها را به یک جفت از نقاب ushers که چک بلیط برای چه بود به احتمال زیاد L. A. اولین باشگاه زیرزمینی شب پس از coronavirus مستندات آغاز شد.

حدود یک دوجین تکنو طرفداران خوشه کوچک پاسیو در فضای باز در کنار محصور اصلی طبقه رقص. جمعیت نبود بسیار بزرگ که در آن نقطه دور کمتر از 100 نفر است. اما همانطور که بیشتر مهمانان trickled به دیدن تاریکی-تکنو DJ Axkan انجام برخی از به اطراف نگاه در بی ناباوری که این در واقع اتفاق می افتد در طول یک بیماری همه گیر. یک زن جوان spritzing همکار مهمانان با ضد عفونی کننده دست به عنوان آنها راه می رفت به نظر می رسید خوش بینانه در مورد این ویروس که تاکنون بیش از 5000 زندگی در کالیفرنیا است.

“من نگران نیستم. من میرم خودکشی از آنجایی که من یک نوجوان” گفت: در یک خوفناک, deadpan تن. “من حدس می زنم من فقط نمی خواهید به اویختن با مادر بزرگ من در حالی که برای.”

تبلیغات

به عنوان COVID-19 تعطیل کنسرت صنعت و همه شب زنده داری در L. A. از مارس هنرمندان مروج و طرفداران نگران اند که این بیماری همه گیر است که یک تهدید وجودی برای معیشت خود و فرهنگ است. برخی سعی کرده اند به تکرار این تجربه با livestreams و یا درایو در کنسرت, و حتی Coachella تا به حال به سرانجام موج پرچم سفید برای سال 2020 است. کنسرت صنعت می تواند آن را مشاهده کنید $12.2 میلیارد دلار پیش بینی شده درآمد سالانه همه اما محو این سال و نوازندگان و شب زنده داری کارگران اغلب در تلاش برای دریافت مزایای بیکاری.

به عنوان لس آنجلس را در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و موزه ها و ورزشگاه شده اند مجاز به ادامه کسب و کار با وجود مداوم شیوع کروناویروس, کنسرت ها و سالن های موسیقی هنوز هم ممنوع از باز کردن دولت تحت قوانین و L. A. شهرستان نقشه راه برای بازیابی. از عمده جشنواره به محله سنگ باشگاه هیچ کس از نظر قانونی می تواند بازگشت به رویدادهای زندگی می کنند تا زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حرکت دولت به فاز 4 از طرح خود برای بازگشایی کسب و کار.

شاید این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که کسی تصمیم به پرتاب یک به هر حال.

تا کنون وجود داشته است هیچ گزارش و یا حساب های دیگر L. A. کنسرت مروج برگزاری مشابه زیرزمینی را نشان می دهد. اما برخی از مروج اذعان کرد آنها با توجه به چگونه با خیال راحت به تولید خود که پس از حوادث مقررات شل. پرتاب تبادل نظر در کنسرت با یک بیماری همه گیر هنوز هم پاره طریق کالیفرنیا به عنوان جوان زن قرار داده و آن را “خودکشی” و یا اجتناب ناپذیر داده است که رستوران ها و کلیساها و قمار در حال پر کردن تا حال ؟

تبلیغات

برای حرفه ای بهداشت عمومی و حتی کسانی که دلسوز به جرم مانند تجمعات اخیر در اعتراض به خشونت پلیس, تجمع در یک مهمانی در داخل خانه است یک سر نخ ریسی قمار است.

“من فکر می کنم این یک ایده وحشتناک,” دکتر گفت: تارا C. Smith, متخصص اپیدمیولوژی و استاد در دانشگاه ایالتی کنت دانشکده بهداشت عمومی است که نوشته شده و صحبت به طور گسترده ای در COVID-19 و انتقال آن خطرات. “من درک می کنم که هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی اما بودن در یک منطقه محصور در خشکی در تماس نزدیک با بسیاری از دیگران است که یکی از بالاترین خطر فعالیت های یکی می توانید انجام دهید.”

سازمان برای روز جمعه نشان می دهد که به نام Technometrik بودند با احتیاط در مورد آن تبلیغات که دانستن آنها فاقد مجوز برای چنین رویداد. اما آنها را ارتقاء آنلاین با اطلاعات تماس و هر کسی که بیش از 21 می تواند خرید 20 دلار عبور به حضور از طریق رویداد محبوب-فروش بلیط پلت فرم Resident Advisor.

تبلیغات

در داخل محل مروج در زمان بسیاری از آشکار احتیاطی. ماسک شدند اجباری و ضد عفونی کننده دست فراوان بود. 100 نفر جمعیت و زیر ظرفیت حتی در اصلی سالن و DJ مرحله راه اندازی شد راه بازگشت از طرفداران.

اسمیت زمانی که گفت: در مورد اقدامات ایمنی متقاعد نشد این اقدامات کافی بود.

“ماسک بر روی هر کس می تواند کمک به کاهش خطر اما حتی اگر بسیاری در میان جمعیت بودند با پوشیدن آنها, من گمان می کنم آنها می خواهم آنها را به بحث احتمال زیاد در مجاورت بسیار نزدیک اگر موسیقی با صدای بلند. بسیاری از آنها را به عنوان نوشیدنی خوب,” او اضافه شده است. “آیا [هنرمند] پشت پلکسی گلاس? آزمایش ویروس قبل از انجام? چگونه آنها در حال محافظت از جمعیت و جمعیت را از آنها ؟ ما می دانیم که آواز خواندن و فریاد به نظر می رسد برای کمک به گسترش این ویروس دورتر از صرف تنفس و یا صحبت کردن که معرفی اضافی خطر است.”

این رویداد پروموتر خاویر پرز کاهش یافته که با تلفن رسیده. اما headlining DJ کهنه L. A., تکنو تولید کننده Axkan (نام مستعار از فدریکو سانچز Leyva) گفت: او احساس اعتماد به نفس در حزب را با اقدامات امنیتی و خوشحال بود به بازی.

تبلیغات

“من روشن بود با پروموتر که اگر آن را امن نگاه من قصد دارم به انصراف از,” او گفت:. “زمانی که من وجود دارد, من نگران این امر می تواند بسته بندی شده اما هر کس تا به حال به اندازه کافی فضا برای راه رفتن و مرحله بود منزوی در پشت با یک باز به خارج از منزل. این احساس به اندازه کافی امن است. من کمی نگران در صبح مانند ” من خوب است؟’ اما باید صادقانه آن را احساس بزرگ است.”

Techno DJ/producer Axkan

تکنو DJ/تولید کننده Axkan انجام شده در Technometrik حزب در روز جمعه: “صادقانه آن را احساس بزرگ است.”

(دین Paul De Leon / فال ضبط شده)

سانچز Leyva که تولید کرده و انجام موسیقی الکترونیک برای دو دهه و تور در سراسر جهان گفت: او دلسوز به تکنو طرفداران گرسنه برای جامعه و هنرمندان که به شدت نیاز به بازی برای ساختن یک زندگی.

“این طولانی ترین من تا کنون نه در پنج سال. اما من نگران بود و همچنین. من 20 ساله و مسن تر از شما هستند وجود دارد شانس بیشتری از [ویروس] بدتر,” او گفت:. “من کمی عصبی است اما من هم می خواستم برای حمایت از تکنو جامعه است. همه مشتاق به خارج وجود دارد. ایمنی است که هر کس مسئولیت. پروموتر به انجام بهترین خود را, اما شما مسئول برای ایمنی خود را.”

تبلیغات

دیگر تاسیس مروج در L. A. زیرزمینی تا به حال واکنش ها به این ایده از پرتاب یک باشگاه شب در حالی که COVID-19 هستند. هیچ کدام صحبت می کنند در مورد رویداد خاص اما زمانی که گفت: در مورد حزب بسیاری از استفاده از کلماتی مانند “بی پروا” “غیر ضروری” “شگفت زده” و یا بیشتر بطور موجز “مرسی.” گفت: برخی از آنها می شده است بررسی امکان که یک منزل فاصله گرفته رویداد ممکن است در چند ماه آینده, اما نمی خواهد پرتاب نشان می دهد مانند این در حال حاضر. دیگران نیز اظهار تاسف کرد که مجموع COVID-19 اجتماعی-پرهیز غیر عملی است و این ویروس تبدیل شده است یک راه برای اثبات عدالت خود را از طریق انزوا.

طرفداران رفتن به جمعه رویداد بودند اغلب تمایلی به می گویند که چگونه آنها در مورد آن احساس. یک جوان نقاب partygoer که با معرفی خود به عنوان آلن گفت: “این احساس بسیار امن به نظر می رسد آنها به دنبال هر احتیاط.” برخی از درمان آن مثل هر شب: یک زن جوان در sci-fi raver لباس دستور تحویل burrito به ماشین خود را پارک شده در خارج از محل قبل از رفتن.

ساشا لوپز, a 30-year-old رقص فن موسیقی از L. A. گفت: در خارج از حزب گیتس که underground techno او اصلی اجتماعی جامعه و از او می خواهم درد و رنج و بدون آن رفاقت. “این یک جشن, این یک احساس زیبا به اینجا,” او گفت:. “آن بوده است و بسیار ویرانگر می شود بدون این. شما همه چیز شما می توانید به طور امن, اما در برخی از نقطه شما باید به شانس آن را.”

تبلیغات

اکثر تاسیس L. A. باشگاه زیرزمینی مروج حتی اگر برنامه خود را نمی, به طور کامل مجاز به طیف وسیعی از اقدامات احتیاطی برای اطمینان از طرفداران ایمنی به خصوص پس از سال 2016 کشتی شبح محل آتش سوزی در اوکلند که به کشته شدن 36 نفر. چنین نشان می دهد که یک بخش ضروری از عجیب و غریب چند نژادی فرهنگ موسیقی در L. A., و مجموعه ای از تن برای حوادث بزرگتر مانند Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر. سازمان هایی مانند لس آنجلس, شب زنده داری داد پدید آمده اند برای حمایت و ترویج بهترین شیوه برای ایمنی.

اما همه گیر است درهم هر حس از آنچه “امن” به معنای زمانی که اجتماعات بزرگ مانند کنسرت ها ممنوع برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده. شب زنده داری سر گرفته خواهد شد روزی اما روشن است که L. A. باید آماده برای برخی از انواع کنسرت, بازگشت جلوتر از برنامه.

“من برنامه ریزی شده بود برای حضور در چندین کنسرت در تابستان امسال هستم و bummed به باید صبر کنید” اسمیت گفت. “اما من فکر می کنم این است که فقط برای رفتن به یک محل برای این ویروس به گسترش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>