استرالیا متهم به چین و روسیه از ویروس دروغ

کانبرا استرالیا (AP) — چین و روسیه با استفاده از افزایش اضطراب در اطراف coronavirus همه گیر به تضعیف دموکراسی های غربی با انتشار دروغ آنلاین, استرالیا, وزیر امور خارجه گفت:.

این دروغ باعث “آب و هوا از ترس و بخش” هنگامی که جهان نیاز به همکاری و درک وزیر خارجه Marise Payne گفت: در یک سخنرانی در دانشگاه ملی استرالیا یک متن منتشر شده توسط دفتر او اواخر روز سه شنبه.

“Concerningly اند و دروغ تحت فشار قرار دادند و ترویج حدود coronavirus همه گیر و در اطراف برخی از فشارهای اجتماعی شده اند که تشدید این بیماری همه گیر” Payne گفت.

“این مشکل است که برخی از کشورها با استفاده از این بیماری همه گیر به تضعیف لیبرال دموکراسی برای ترویج خود را بیشتر استبدادی مدل,” او اضافه شده است.

پین با اشاره به اتحادیه اروپا گزارش کمیسیون در هفته گذشته گفت: “بازیگران خارجی و برخی از کشورهای ثالث به ویژه روسیه و چین” در حال جاری شدن سیل در اروپا با “هدفمند تاثیر عملیات و دروغ مبارزات.” آن را ذکر خطرناک اطلاعات غلط مانند ادعا می کند که نوشیدن سفید کننده می تواند به درمان این بیماری و این که شستن دست ها کمک کند جلوگیری از گسترش آن.

پین در هفته گذشته را رد کرد و به دروغ چین هشدار به شهروندان خود در برابر مراجعه به استرالیا به دلیل همه گیر مربوط به نژاد پرستی.

چین نیز ممنوع صادرات گوشت گاو از استرالیا بزرگترین کشتارگاهها به پایان رسید و تجارت در استرالیا جو با گران تعرفه در آنچه که به طور گسترده ای به عنوان مجازات برای استرالیا حمایت از تحقیقات مستقل به ریشه ها و پاسخ به همه گیر.

برخی گمان می کنند که چین تصمیم دو هفته پیش به حکم استرالیا Karm Gilespie به مرگ هفت سال پس از دستگیری او برای قاچاق مواد مخدر نیز در ارتباط دو جانبه ریفت.

استرالیا مدعی بیگناهی که سازمان بهداشت جهانی در ماه گذشته متمایل به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل پروب به چگونه آن را مدیریت بین المللی پاسخ به این ویروس. ارزیابی می کنند و از نگاه کردن به مسائل از جمله ریشه های این ویروس است که شناسایی شد و پس از شیوع در چین در اواخر سال گذشته.

پین اذعان کرد که منتقدان استدلال کرد که استرالیا باید جمع متحدان قدرتمند قبل از آن antagonized چین با تقاضا برای شفافیت.

“آنان گفت که صحبت کردن به دنبال یک بررسی ما خودمان یک هدف آورده و بر خودمان غیر ضروری هزینه برای یک علت است که می شده اند به هر حال دفاع و پشتیبانی توسط دیگران که اندازه و قد و قامت آنها را مناسب تر استاندارد حامل,” او گفت:.

“زمان محلی شما وجود دارد به دنبال آرام دیپلماسی در پشت صحنه. اما هم وجود دارد به صدای نگرانی های ما و متقاعد کردن دیگران نیاز به یک دوره از عمل,” او اضافه شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de