بن استاپلتون پیوست Ku Klux Klan برای قدرت سیاسی مورخ می گوید

استاد جامعه انجمن استاپلتون رای خواهد داد امروز در تغییر نام خود را در محله ایجاد شده در ملک قبلا اشغال شده توسط Denver فرودگاه شهری بود که تغییر نام داد 76 سال پیش به افتخار شهردار بن Stapleton — پیشرو عضو Ku Klux Klan زمانی که او برای اولین بار در انتخاب شهردار دنور در سال 1923.

اگر چه تلاش شده است قبل از حذف استاپلتون نام از محله در پی اعتراض به مرگ لوید جورج و سیستمیک خشونت علیه مردم رنگ وجود دارد در حال حاضر حمایت گسترده برای تغییر نام.

باب گلدبرگ نوشت: این کتاب در KKK در این منطقه; روپوش دار Empire: کو کلاکس کلان در کلرادو منتشر شد در سال 1981. او می گوید که استاپلتون پیوست کلان در 1920s به دلیل تشنگی خود را برای قدرت.

“من او را یک حیوانی سیاسی. من هرگز تا به حال یک حس است که او شخصا تعصب می گوید:” گلدبرگ یک استاد در دانشگاه یوتا زندگی می کردند که در دنور برای دو سال در اواخر دهه 70 در حالی که تحقیق در کلان. “بن استاپلتون بلند پروازانه بود و او اجازه جاه طلبی خود را برای اخلال اخلاقی خود را به قطب نما. او فکر کرد که: “من می خواهم به شهردار و من را به یک مصالحه به شهردار و اقامت به عنوان شهردار.'”

استاپلتون بود Klan انتخاب در سال 1923 دنور شهرداری مسابقه. او خود را نگه داشته روابط آرام در طول مبارزات انتخاباتی با وجود این واقعیت است که او یک کارت حمل عضو KKK شده اولیه وصال از نفرت سازمان و یک دوست نزدیک از کلرادو Grand اژدها جالینوس جان لاک.

در زمان استاپلتون شد دیدن خود و جاه طلبی های سیاسی متوجه شدم کلان بود با موفقیت تحکیم عمده قدرت سیاسی در سراسر کلرادو. در تکرار دوم از KKK در 1910s و 1920 این گروه ضد کاتولیک ضد سامی و ضد مهاجر و سفید-supremacist می گوید گلدبرگ. این سیاست تحت فشار قرار دادند که 100 درصد آمریکایی و شبه پروتستان.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“من رتبه کلرادو به عنوان دومین قدرتمند ترین کلان دولت در این کشور پس از ایندیانا می گوید:” گلدبرگ. در حالی که در ایندیانا به حال حدود 250,000 زیاد شدن اعضای کلن در این دوره کلرادو بود بین 34,000 و از 35000 عضو تعداد بالا نسبت به جمعیت این ایالت در زمان. وجود دارد 66 Klaverns و یا شاخه های محلی از KKK در سراسر دولت است.

و کلان فرار یک دستگاه سیاسی بود که کلیدی برای استاپلتون. برای چند سال در 1920s جانبداری با کلان خوب بود شرط برای پیروزی در انتخابات, از آنجا که سازمان می تواند درایو رای دهندگان. و کلان را در آینده مد.

Bob Goldberg published his book Hooded Empire: The Ku Klux Klan in Colorado in 1981.گسترش

باب گلدبرگ کتاب منتشر شده خود را باشلق دار Empire: کو کلاکس کلان در کلرادو در سال 1981.

حسن نیت ارائه میدهد از باب گلدبرگ

“ما خواهان ما دموکرات هستیم Klansmen,” کلرادو در گراند اژدها می گویند گلدبرگ ،

پس از پیروزی در سال 1923 مسابقه با شهرداری کلان کمک استاپلتون تا حد زیادی اجازه کلان اجرا بدون کنترل در دنور در طول سال اول خود را در دفتر.

در طول استاپلتون را اجرا ساکنان مجبور به ابراز نگرانی در مورد “نظم و قانون” گلدبرگ می گوید. “وجود دارد یک موج جرم و جنایت در دنور ، مردم احساس کردند که پلیس فاسد و چیزی بود که باید انجام شود در مورد خطر از, مشروب فحشا از سرقت و دزدی.”

استاپلتون پاسخ? “او منصوب کلید [Klan اعضاء] به دولت خود به ویژه نیروی پلیس” گلدبرگ می گوید. “بن استاپلتون است مسئول تمام اقدامات که کلان دولت انجام شده در سال 1923 تا 1925. زمانی که یازده عبور سوخته در اطراف دنور در سال 1923 هیچ بررسی است. پلیس پاسخ نمی دهند.”

نژاد-انگیزه ضرب و جرح نیست مورد بررسی قرار گرفته و نه تهدید شدند در برابر یهودی فعالان و کشیش های کاتولیک. و هنگامی که زیاد شدن اعضای کلن برگزار شد راهپیمایی آنها را در مقابل کنیسه در غرب Colfax خیابان و کلیساهای کاتولیک بدون مجازات.

“کلان خواهد لیست تجار بودند که خوب کار می کنند و از خرید از و را تحریم کاتولیک و یهودی بازرگانان می گوید:” گلدبرگ که در مصاحبه پیشین و زیاد شدن اعضای کلن در حالی که مشغول کار بر روی کتاب.

آن را ترسناک زمان در دنور برای کسانی که نمی پروتستان و بدتر برای مردم رنگ; افسران پلیس می تواند هدف قرار دادن آنها را با مصونیت از مجازات.

اما در حالی که استاپلتون منصوب و زیاد شدن اعضای کلن به نقش عمده ای در کابینه خود او تمایلی به تعیین کلان را برای انتخاب رئیس پلیس به این پست. توسط 1924, کلان رهبران آماده بودند به درخواست برای یک به خاطر انتخابات با توجه به گلدبرگ. قبل از آنها می تواند عمل هر چند ضد کلان رهبران راه اندازی خود را به یاد بیاورید از استاپلتون که پس از آن کوتاه آمد به کلان مطالبات و منصوب Klan عضو به عنوان رئیس پلیس.

در این زمان بود که فعالیت سیاسی خود را در معرض خطر بود که استاپلتون شد ترین آواز خود را در مورد پشتیبانی از کلان. “من کمی برای گفتن جز این که من کار خواهد کرد با کلان و به صورت کلان در آینده, انتخابات, قلب و روح است. و اگر من انتخاب مجدد من باید به کلان نوع اداره آن را می خواهد” استاپلتون گفت: زیاد شدن اعضای کلن در یک تجمع در جولای 1924.

“این بیانیه است که او هرگز تاسف می گوید:” گلدبرگ. “من هیچوقت حسرت یک لغو یک عذرخواهی در توجه به آن.”

پس از استاپلتون به آسانی برنده فراخوان انتخابات هر چند استاپلتون روابط به کلان شروع به نزاع. او در نهایت روشن این گروه در آوریل سال 1925 هنگامی که او راه اندازی شد معاون حملات در سراسر دنور که نشان داد یک شبکه پیچیده از فاسد کلان افسران پلیس.

“این یکی از دلایل کلیدی برای کاهش Klan: اگر شما پیوستن به کلان از آنجا که شما نگران در مورد بچه ها داده بودن مشروب الکلی یا فحشا یا جرم امواج و پس از آن شما به نوبه خود در اطراف و کلان در حال انجام همان چیزی که بسیاری از مردم سرخورده می گوید:” گلدبرگ.

آن را غیر ممکن است برای گفتن که استاپلتون قطع تمام روابط کلان گلدبرگ می گوید: پس از او تا بی سر و صدا. “هر چه زودتر آن را فراموش کرده اید بهتر است برای بن Stapleton,” او اشاره می کند. اگر چه او تحقیق روزنامه های محلی منتشر شده از طریق 1930 او هرگز یافت هر گونه نشانه ای که استاپلتون رد عضویت خود در کلان یا عذرخواهی کرد.

در سال 1927 وقتی استاپلتون بود دوباره انتخاب کلان بود تا حد زیادی از بین رفته از کلرادو. در سال 1931 او در زمان استراحت چهار سال پس زد دوباره شهردار در سال 1935 و در خدمت دوازده سال بیشتر.

استاپلتون نام گیر در اطراف دنور طولانی پس از آن. مقامات شهرستان به نام این فرودگاه پس از او در سال 1944 در حالی که استاپلتون هنوز شهردار و نام متصل شد به خوبی توسعه فرودگاه سایت که تبدیل شد به استاپلتون محله پس از فرودگاه بین المللی دنور در سال 1995 افتتاح شد.

اما امروز 17 ژوئن نمایندگان با استاد جامعه انجمن استاپلتون به رای دادن در از بین بردن استاپلتون نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>