Coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش در بخش هایی از کالیفرنیا به خطر انداختن گسترده تر reopenings

مقامات بهداشتی باید گفت که نیاز به فراتر از افزایش تعداد coronavirus موارد در کالیفرنیا و تمرکز بر روی چه بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است به عنوان یک نشانه آن است که بازگشایی اقتصاد است که منجر به شیوع بیماری های جدید.

در سطح ایالت coronavirus بستری شده اند نسبتا مسطح در شش هفته گذشته حتی به مقامات اجازه داده اند هزاران کسب و کار برای باز کردن درهای خود را و مردم شروع به سر پیر روال.

اما در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا بستری شدن در بیمارستان در حال دوباره در حال افزایش است با توجه به لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها. و اگر این روند ادامه آن می تواند به مقامات نیروی آهسته و با سرعت از reopenings.

دلایل upticks متفاوت است و باز برای بحث اما مقامات بهداشت ابراز نگرانی در مورد برخی از افراد زیر توصیه های ایمنی از جمله پوشیدن پوشش صورت و اجتماعی فاصله.

تبلیغات

“ما ملاقات دشمن و آنها به ما گفت:” دکتر رابرت لوین سلامت افسر در شهرستان ونتورا که در آن بستری هستند. “و بسیاری از ما به انجام یک کار بهتر از اجتماعی فاصله و قرنطینه. برخی از ما در حال انجام یک کار بزرگ; ما مدافعان. اگر ما می توانیم انجام این کار — و من می دانم که ما می توانیم — ما می تواند به جلوگیری دولت از ما گفتن که ما باید یک گام به عقب از برخی از دستاوردهای ما در افتتاحیه فعالیت های ما و کسب و کار.”

هفته گذشته وجود دارد و به طور متوسط 91 نفر بستری در شهرستان ونتورا با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس بالاترین چنین تعدادی از اوایل ماه آوریل است. که 75% افزایش می دهد از هر یک از دو هفته گذشته این بار تجزیه و تحلیل یافت.

اورنج کانتی را تجربه کرده است 76% پرش در coronavirus واحد مراقبت های ویژه بستری شدن در بیمارستان در شش هفته. در این هفته از آوریل 4 شهرستان گزارش هفت روز به طور متوسط از 94 نفر با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در آن تعداد تخت. هفته گذشته این تعداد افزایش به طور متوسط 165 بودن در بیمارستان بستری است.

تبلیغات

هشت شهرستان San Joaquin Valley دیده است 45 درصد افزایش coronavirus ICU بستری شدن در بیمارستان در شش هفته.

در ضمن L. A. شهرستان و ایالت ICU بستری نرخ را کاهش بوده است.

تبلیغات

L. A. شهرستان یک بار تا به حال بدترین ICU coronavirus بستری رای بر اساس سرانه در میان تمام کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است. اما این تغییر با Imperial County, پادشاهان شهرستان و شرکت اورنج کانتی بزرگتر و ICU coronavirus بستری نرخ بار تجزیه و تحلیل یافت.

L. A. شهرستان در حال حاضر گزارش 5 ICU coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان; اورنج کانتی در حال حاضر گزارش 5.2 بيماران ICU در هر 100 ، 000 ساکنان; Kings County, 6.1 بيماران ICU در هر 100 ، 000 ساکنان; و Imperial County 9.9 بيماران ICU در هر 100 ، 000 نفر.

هر چند Ventura County مقامات بهداشتی می گویند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فضای در بیمارستان های آن ممکن است این شهرستان می تواند به فشار دکمه مکث در بازگشایی اضافی بخش از اقتصاد اگر بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است.

تبلیغات

“در این مرحله آن خواهد بود بی پروا فقط به باز کردن و در ادامه به باز کردن همه چیز داده شده … چه تعداد ما انجام می دهند” لوین گفت: در نشست روز سه شنبه از شهرستان هیئت ناظران.

شهرستان ونتورا مجاز در اواخر ماه مه از سر گیری در رستوران غذاخوری در فروشگاه خرید و یک ظاهر طراحی شده مو. ورزشگاه و بارها اجازه داده شد به بازگشایی جمعه گذشته است. کالیفرنیا مقامات در حال تنظیم اجازه می دهد تا شهرستانهای استان برای تصمیم گیری شروع این جمعه به بازگشایی ناخن سالن تو مغازه ها و ماساژ درمانی (میلادی) در شهرستانهای استان که در زمینه کارهای اداری برای تسریع در بازگشایی مجدد.

لوین گفت: آن داده نشده است که چنین شخصی-مراقبت از صنایع خواهد بود قادر به بازگشایی در آن تاریخ است.”ما در حال تماشای این اعداد و ما بهترین های ما,” او گفت:. “من شخصا می خواهم برای دیدن آنها باز است و ما قصد داریم به انجام بهترین های ما را که اتفاق می افتد که ما بررسی این اعداد است.”

حتی بیشتر فضاهای بازگشایی هر چند او گفت: آن را حیاتی است که ساکنان در ادامه به رعایت فاصله فیزیکی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تبلیغات

سانتا باربارا کانتی و سان Joaquin Valley نیز از نزدیک تماشا برای افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان با توجه به وضعیت بخش بهداشت عمومی.

سانتا باربارا شهرستان شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان در بخش شمالی شهرستان است. افزایش متهم شده است در جامعه افزایش انتقال با توجه به افزایش تجمعات و همچنین به عنوان محل کار گسترش یافته است. شیوع بیماری در پرستاری ماهر امکانات نیز یک عامل است.

همان مشکلات در حال سرزنش برای افزایش بستری شدن در بیمارستان در San Joaquin Countyشرق منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

و در گسترده تر San Joaquin Valley یک ملت مهم ترین مناطق کشاورزی و خانه به 4.2 میلیون نفر افزایش بستری شدن در بیمارستان گزارش شد در کرن و پادشاهان استان ها که در آن خانه سالمندان شیوع بیماری نیز یک عامل کمک.

تبلیغات

در سه روز گذشته پنج شهرستانهای سراسر کشور را تجربه کرده اند بیش از 10 درصد افزایش در بیماران بستری با COVID-19: کنترا کوستا (13%) پادشاهان (18%), San Joaquin (12%) سانتا باربارا (27%) و استنیسلاس (42%).

افزایش بستری شدن در بیمارستان و افزايش انتقال بيماري ثبت شده در شهرستان کرن میان شیوع بیماری در ایالت و فدرال زندانها و همچنین به دلیل از ساکنان شهرستانهای مجاور و بستری به Kern County, بیمارستان, دولتی, مقامات گفت.

پادشاهان شهرستان گزارش شده تعدادی از شیوع بیماری از جمله در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در هانفورد و آن Adventist Health بیمارستان. شیوع در آونال زندان های کشور ایجاد می شود این ویروس به گسترش به نواحی مجاور از جمله Fresno County انجام شده توسط کارمندان زندان به خانه بازگشت.

در Tulare County, صفحه اصلی به شهرستانها از جمله کالیفرنیا, شهرستان تولار و پورتارویل, دولت, مقامات نزدیک به نظارت بر افزایش انتقال بیماری شیوع مربوط به پرستاری در خانه و محل کار و همچنین مشکل در جلوگیری از انتقال درون خانواده ها است.

تبلیغات

و Imperial County,شرق, سن دیگو نیز دچار افزايش انتقال بيماري به عنوان یک آمریکایی از بازگشت از مکزیک است که تجربه بدتر شیوع.

اخیر افزایش بستری شدن در بیمارستان در Sacramento County شد مربوط به اعضای همان خانواده که جمع آوری شده برای جشن تولد و مراسم تشییع جنازه.

دکتر اولیویا Kasirye Sacramento County سلامت افسر گفت: بسیاری از مردم فکر می کنند “ما از جنگل” اما کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به هشدار جدی از ویروس و نیاز به ایمنی و اقدامات احتیاطی سلامت به عنوان بزرگتر عصری دولت در ادامه به بازگشایی شده است.

روز دوشنبه در کالیفرنیا گزارش حدود 3,400 موارد جدیدی از کروناویروسکه بالاترین تعداد در شروع یک هفته پس از آغاز بیماری همه گیر.

تبلیغات

با وجود افزایش در عفونت های کالیفرنیا را بالای مقامات بهداشتی باید گفت که به طور کلی مورد شمارش لزوما یک اندازه گیری که چگونه دولت است مراتب در مبارزه با رمان coronavirus اشاره کرد که افزایش تست می توانید تعداد.

“ما ramped تا تست در یک راه فوق العاده ای نزدیک به هدف قرار دادن هدف ما این بود که مجموعه ای برای ماه اوت — نه ماه ژوئن نیست اما همایون — گرفتن برای 60,000 80,000 آزمون در روز,” دکتر گفت: علامت Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی. “ما در حال حاضر در حال ضربه زدن بر روی این درب به طور متوسط در اواسط به بالا 50s طی چند روز گذشته در سراسر کشور.”

مقامات به جای نزدیک نظارت دو معیارهای آنها به عنوان سنج چگونه کالیفرنیا است که دست زدن به همه گیر: مثبت نرخ و یا درصد از افرادی که آزمایش مثبت و روزانه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان. افزایش سابق می تواند به معنای یک چشم انداز مثبت در جامعه انتقال جداگانه از افزایش تست. یک افزایش در حالت دوم ممکن است این معنی است که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار احتمالا خطر انداختن توانایی سیستم بهداشت و درمان برای مقابله با هجوم بيماران.

لس آنجلس دیده می شود آن ICU موارد به طور مداوم کاهش است. شش هفته پیش وجود دارد و به طور متوسط از 633 نفر در L. A. شهرستان ويژه روزانه در طول این هفت روز. در هفته گذشته بودند 501 کاهش 21%.

تبلیغات

در لس آنجلس در دوشنبه 1,956 مردم با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در بیمارستان با توجه به وضعیت سلامت سازمان است. مقامات در حال کار با دولت برای آماده سازی برای امکان هجوم بيماران.

مقامات بهداشت در هفته گذشته اشاره کرد که coronavirus انتقال همچنان به بدتر در لس آنجلس با آن آوردن فرصتی که, پرجمعیت ترین شهرستان می تواند اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت در دو تا چهار هفته. شماره نرسیده که در معرض خطر سطوح نشده اما مقامات بهداشت گفت: آنها در حال نظارت بر شرایط با دقت برای هر نشانه ای از فشارهای جدیدی در بيمارستان.

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>