COVID-19 کلرادو: در داخل پیش نویس دستورالعمل های مسکونی و اردوگاه

در 15 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی کلرادو COVID-19 پاسخ فرماندار Jared پلیس اعلام کرد پیش نویس دستورالعمل برای پیشنهاد بازگشایی, میله, تئاتر و دیگر سالن های تحت قوانین جدید به عنوان بخشی از آینده محافظت از همسایگان ما برنامه انتظار برای رفتن به اثر در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است. علاوه بر این پلیس نشان داد تجدید نظر در مقررات مسکونی و اردوگاه — آنهایی که شامل یک شب می ماند. و این تغییرات به احتمال زیاد به در محل قرار داده و در حال عمیق.

مثلا این دستورالعمل نشان می دهد که اعضای کمپ خوابیده سر تا پا بنابراین وجود خواهد داشت حداقل شش فوت بین شرکت کنندگان چهره.

یک پیش نویس پیشنهادی مقررات موجود برای اظهار نظر عمومی از طریق 5 بعد از ظهر امروز 17 ژوئن در کلرادو امن تر در صفحه اصلی سایت. پلیس وعده داده است که مقامات این نظرات به حساب قبل از انتشار نهایی قوانین به احتمال زیاد با پایان هفته اگر چه آنها در حال انتظار برای رفتن به اثر تا حدود برای اولین بار از ماه آینده.

در اینجا ما تفکیک تغییرات عمده:

پیش نویس قوانین بگویید اپراتورهای مسکونی اردوگاه برای ایجاد یک طرح تنظیم مسکونی و ظرفیت محدود است که مطابق با شش پا فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین برای همه فعالیت ها از جمله حمل و نقل و خوردن و خوابیدن و همه فن حریف فرصت های تفریحی. به همین ترتیب آنها باید اطمینان حاصل شود که تعدادی از اعضای کمپ درگیر در فعالیت های گروه محدود به حداکثر 25 در خارج از منزل و ده در داخل خانه در اکثر موارد. فضاهای داخلی باید اجازه می دهد برای شش پا در هر camper که ترجمه به 36 متر مربع در هر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این تعاونی “نباید مخلوط با دیگر گروه ها در طول هر زمان از روز در طول مدت کمپ” زبان پیشنهادی متحده است. می رود که برای رها کردن و انتخاب کنید تا بیش از حد. و جایگزین کارکنان و داوطلبان باید در آماده اگر هر کارمند بیمار شود و به خود شده است. وجود دارد همچنین باید پروتکل برای پاسخ و یا گزارش مورد مشکوک یا تایید عفونت. پدر و مادر نیاز به دریافت اطلاع کتبی “از مسئولیت خود به دنبال مشاوره از محلی عمومی سازمان اگر کودک خود نیاز به ترک اردوگاه برای COVID-19 مربوط به بیماری” و آنها باید مطلع اگر تسهیلات است “پذیرش گردشگران از مناطق جغرافیایی مختلف.”

فضاهای باید خود را کنار بگذارند برای منزوی کردن کارکنان و اعضای کمپ که بیمار شدن پیش نویس متحده و کارکنان که برای مراقبت از آنها را باید با عرضه تجهیزات حفاظت شخصی و دستورالعمل نحوه استفاده از آن را به درستی. پیشنهاد دیگری: افزایش تعداد مراقبت های بهداشتی کارگران و شاید استخدام یک پرستار ثبت شده مجوز دستیار پزشک یا پزشک به ماندن در سایت. غیر پزشکی کارکنان باید آموزش دیده در زمان سلامت سفارشات و اطلاع در مورد انتقال و پیشگیری و آنها باید با پوشیدن ماسک و حفظ شش فوت, فیزیکی, فاصله زمانی که ممکن است. شستن دست و فرصت های مایع باید در دسترس ساخته شده و به روز شده در موافقت نامه با بیمارستان های محلی در مورد توانایی خود را به جای اضافی بیماران در نظر گرفته کلیدی است.

کارکنان مسکونی در اردوگاه باید پایبند به جداسازی و قرنطینه نیازهای اگر آنها تبدیل به علامت و کسانی که در نظر گرفته شود در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 باید نوشته شده و به تایید از یک پزشک قبل از اینکه مجاز به کار در یک مرکز. فیزیکی, فاصله, دست شستن پس از ورود و قبل از خوردن غذا و در فواصل منظم و استفاده از پوشش های مورد نیاز و سازمان نیاز به “در نظر گرفتن متناوب ترتیبات خواب سر تا پا به طوری که وجود دارد این است که حداقل شش فوت بین خواب هر فرد سر.”

کمپ باید به نمایش علائم و ممکن است قرار گرفتن در معرض در drop-off, pick-up و روزانه در فواصل را به مطمئن شوید که آنها علامت رایگان; قبل از اردوگاه فرم برای نظارت بر درجه حرارت و سلامت برای هفت-به-چهارده روز قبل از ورود توصیه شده است. اپراتورها گفت: برای ماندن در ارتباط نزدیک با خانواده ها در مورد سلامت پروتکل و نیاز به شستن دست بعد از استفاده از دستشویی و قبل و بعد از غذا. کارکنان و گردشگران به طور یکسان باید تشویق شوند به جای مسواک و دیگر لوازم آرایش به طور مستقیم در مقابله با سطوح.

پیشنهاد دیگر شامل چهارده روز قرنطینه زمان پس از بازگشت به خانه اگر یک camper تا به حال هر گونه مواجهه با کسی که با مشکوک یا تایید COVID-19.

در حالی که اردوگاه در جلسه گروه باید معمولا پوش در 25 کمپ, اما, هوای آزاد اسلامی تا پنجاه می تواند اجازه برای “محدود غیر فیزیکی” اگر فعالیت های فیزیکی فاصله ممکن است. مخلوط کردن و mingling با دیگر گروه های بدنساز و قرار گرفتن در معرض عموم باید محدود به درجه امکان پذیر است. خانواده و بوفه-سبک خدمات مواد غذایی مانند سالاد میله های زندان هستند و به عنوان تنظیمات دیگر که ضروری به اشتراک گذاشته ظروف.

زمان غذا باید مبهوت با پنجاه و شام مجاز در یک زمان اگر آنها را به چوب خود را قبل از تاسیس گروه ، ایمنی علامت و تمیز کردن معمولا لمس سطوح تاکید کرد و “غیر ضروری بازدید کنندگان نباید اجازه برای بازدید از کمپ/برنامه.” و به عنوان با محیط داخلی و فضای باز سالن های مسکونی اردوگاه باید به اطلاع و همکاری با محلی مقامات بهداشت عمومی اگر هر camper کارمند یا داوطلب به فکر پایین آمدن با رمان coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de