مرگ و میر از coronavirus در چین, زندان افزایش می یابد تا 15 بعد از دو زندانی مرگ

دو زندانی از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به تازگی درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان اصلاحات مقامات ادامه داد: برای دست و پنجه نرم کردن با عمده شیوع بیماری در زندان ایالتی سیستم.

یکی از مردان درگذشت جمعه و دیگر درگذشت دوشنبه در یک بیمارستان خارج از زندان است. آنها را برای عموم شناخته شده است. هر چند علت مرگ آنها هنوز نهایی نشده, به نظر می رسد هر دو مردان در اثر عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

این مرگ و میر را مرگ و میر در چین تسهیلات به 15. هفده نفر کشته شده اند در زندان ایالتی سیستم پس از وقوع آغاز شد, از جمله یکی در Chuckawalla دره زندان ایالتی و دیگری در کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج.

زندان و زندان که در آن شرایط شلوغ می توانید آن را به چالش کشیدن برای حفظ فاصله فیزیکی که مقامات بهداشتی می گویند حیاتی در جلوگیری از گسترش این بیماری به اثبات رسانده اند به ویژه آسیب پذیر به ویروس. همانطور که از صبح روز سه شنبه 3,219 زندانیان در زندان ایالتی سیستم تایید شد به توان و حذف.

تبلیغات

بیش از 800 زندانی در چین باید آزمایش مثبت برای coronavirus. آمار منتشر شده توسط دولت و سیستم زندان نشان می دهد که 485 نفر در بازداشت هستند و در حال حاضر آلوده 31 منتشر شده است پس از تست مثبت و 270 بهبود یافته اند.

مردان زندان در چین همراه با Chuckawalla دره زندان ایالتی در بلایت و آونال زندان ایالتی و ایالتی کالیفرنیا در زندان زاهدان هر دو در کینگز کانتی حساب برای بریدن از دولت سیستم زندان است اما جمعیت را تشکیل می دهند بخش عمده ای از آن را تایید کرد coronavirus موارد است.

هفته گذشته یک زندانی در Chuckawalla دره زندان های کشور تبدیل شده است که این تنظیم برای بدترین شیوع کروناویروس در زندان کالیفرنیا سیستم درگذشت از آنچه که مقامات مظنون شد و عوارض مربوط به COVID-19.

تبلیغات

در سه هفته گذشته تعداد تایید عفونت کروناویروس در Chuckawalla افزایش یافته است از صفر تا نزدیک به 1000 عنوان از شنبه. یازده نفر آزاد شده اند و پس از آزمایش مثبت با توجه به دولت ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>