دنور موزه طبیعت و علم بازگشت با لگو هنر

فرماندار Jared پلیس می گوید: موزه ها می تواند بازگشایی تحت سخت قوانین ایمنی و دنور, موزه طبیعت و علم است که تعطیل به مدت سه ماه بیش از COVID-19 نگرانی خواهد بود در کسب و کار در تاریخ 23 ژوئن با فقط کاربران پیش نمایش در 22 ژوئن.

“به عنوان محدودیت آسانسور از COVID-19, علم, آموزش و پرورش شده است هرگز بیشتر ضروری و دنور, موزه طبیعت و علم است catalyzing جامعه ما رو به جلو کمک به ما در درک چگونگی تنوع در جهان طبیعی ما ایجاد استحکام و پرورش زندگی” توضیح می دهد که جورج جرقه دنور, موزه طبیعت و علم جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای اعلام بازگشایی. “ما یک محل برای همه در همه جا و ما نمی توانیم صبر کنید برای استقبال از جامعه ما به موزه!”

موزه را بازگشایی با پروتکل های ایمنی تمیز کردن و ضد عفونی کننده شیوه و بهداشت ارزیابی. کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و درجه حرارت خود را چک; خواهد بود وجود دارد دست-ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر موزه و پوستر یادآوری مردم را به شستن دست های خود را در دستشویی.

مهمانان مورد نیاز خواهد بود برای خرید بلیط در پیشبرد تعیین شده با ورود بار به تشویق اجتماعی فاصله شش پا و یا بیشتر بین گروه.

همراه با یک میزبان از محدودیت های جدید, موزه نیز راه اندازی فیلمهای تور نمایشگاه هنر آجرخواهد شد که به صورت عمومی در ژوئن 25 و به اعضا در ژوئن 24. نمایش صورتحساب به عنوان “بزرگترین و ترین صفحه نمایش استادانه درست شده از لگو هنر” با بیش از یک صد کار می کند بر روی صفحه نمایش.

برای تشکر از مشتریان خود را برای صبر, هنر آجر و رایگان خواهد بود با پذیرش از طریق کار در روز.

“هنر آجر طول می کشد آجر لگو در جایی که شما انتظار می رود را نشان می دهد و شما همه چیز شما هرگز قبل از دیده می شود” توضیح می دهد که آجر هنرمند Nathan Sawaya.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش بلیط و روش های رفتن به DMNS سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>