راست ‘boogaloo پسران مربوط به قتل از قانون کالیفرنیا افسران و دیگر خشونت

در پی کشته شدن دو تن از مأموران اجرای قانون در شمال کالیفرنیا بیشتر توجه است که کارگردانی به “boogaloo” جنبش راست حاشیه گروه شده است که به خشونت در سراسر کشور است.

در روز سه شنبه فدرال و مقامات اجرای قانون اعلام کردند که شارژ نیروی هوایی Sgt. استیون Carrillo, 32 و مشکوک همدست Robert A. Justus جونیور 30 در مارس 29 تیر اندازی مرگ فدرال مامور امنیتی در اوکلند.

کاریلو همچنین چهره اتهامات عنوان شده علیه دولت در 6 ژوئن کشتن سانتا کروز کلانتر معاون.

چه boogaloo?

برایان لوین مدیر اجرایی مرکز برای مطالعه نفرت و افراط گرایی در Cal State San Bernardino می گوید: boogaloo پیروان عبارتند از: فوق العاده-معتقدین و سفید supremacists اما همه آنها به اشتراک گذاشتن یک باور است که یک دوم جنگ در حال آمدن است.

تبلیغات

“آنها 2nd Amendment insurrectionist,” لوین گفت. “این boogaloo پسران باور مسلح قیام و شامل حمله به پلیس.”

کارشناسان دیگر در افراط گرایان گفت: boogaloo جنبش بود و هنوز هم در حال تحول و فلسفه آن متنوع بسته به جغرافیا و باورهای اساسی از اعضای فرد.

اگر چه پیروان همه می خواهم یک دوم جنگ داخلی به تنظیم مجدد جامعه آمریکا, کارشناسان می گویند, مورد نظر خود را جدید جامعه متفاوت است — برخی می خواهند به آغوش نژادپرستی و دیگران می خواهید به تمرکز بر مسلح آزادی.

بسیاری از پیروان کشف جنبش در اینترنت سایت های چت. سپس مهاجرت به بیشتر جریان اصلی رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و Infinite جوان که پیروان ارسال ویدئوها از خود در علامت تجاری خود را به پیراهن هاوایی.

تبلیغات

چگونه گسترده شده است ،

Devin Burghart مدیر اجرایی موسسه تحقیقات و آموزش حقوق بشر که آهنگ های راست افراطی فعالیت گفت: alt سمت راست گروه از جمله boogaloo جنبش افزایش حضور آنلاین خود را به طور چشمگیری زمانی که دولت دستور خاموش شدن ناگهانی برای محافظت از مردم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پیروان با حضور در تظاهرات خواستار کسب و کار برای بازگشایی و بعد از آن معطوف به تظاهرات برگزار شد و پس از پلیس با قتل جورج فلوید, او گفت:.

پس رئیس جمهور تهمت تماس برای “MAGA شب” در توییتر پس از معترضان نشان داد در مقابل کاخ سفید, Burghart گفت: او را دیدم یک چشم انداز مثبت در alt-حق مشارکت در فلوید” ،

تبلیغات

“ما تنها شاهد یک تعداد انگشت شماری از موارد” قبل از آن, Burghart گفت. “ما شاهد بیشتر boogaloo پسران در تظاهرات خود با پیراهن هاوایی.”

اعضای جدید مکزیک مدنی گارد شبه نظامی گروه یکی از آنها این است که متهم از تیراندازی یک معترض به تازگی بیش از حذف یک مجسمه نیز روابط به boogaloo جنبش او گفت:.

“تعدادی از boogaloo پسران آغاز شده در عناصر مختلف از سمت راست” Burghart گفت: “و کشیده شده به مقابله و موضع boogaloo در طول زمان است.”

لوین می گوید: مرکز پژوهش ها نشان می دهد وجود داشته است 27 قتل متصل به راست گرایان در آمریکا پس از 2019. این تعداد را شامل نمی های اخیر منطقه خلیج قتل. اف بی آی بازداشت سه جانبازان از boogaloo جنبش در نوادا به تازگی. آنها به اتهام تحریک به خشونت و با استفاده از کوکتل مولوتف در تظاهرات.

تبلیغات

چه ما در مورد کالیفرنیا مظنون?

زمانی که مقامات جستجو Carrillo خانه آنها پیدا مهمات, سلاح گرم, ساخت بمب تجهیزات و مقاوم در برابر گلوله جلیقه عجیب و پچ.

این پچ شامل یک خانه ی اسکیمو و هاوایی به سبک چاپ نشانه گذاری های مرتبط با boogaloo.

Justus, این میل بری کالیفرنیا مرد است که Carrillo را مشکوک همدست بود, رسانه های اجتماعی پست های نشان دادن حمایت برای boogaloo memes. یک پست نوشته شده توسط لس آنجلس تایمز اسامی افرادی که کشته شده اند با اجرای قانون از جمله اسکار گرانت شات های حمل و نقل پلیس در اوکلند را فرویتول ایستگاه در سال 2009 و ویکی ویور, همسر, سفید supremacist سفت ویور که کشته شد توسط اف بی آی تک تیرانداز در طول سال 1992 روبی ریج محاصره در آیداهو.

دولت فدرال روز سه شنبه اعلام کرد که آن را به حال متهم Carrillo با قتل فدرال مامور امنیتی دیوید پاتریک آندروود 53 ساله ساکن کوچک خلیج شرق شهر پینول و اقدام به قتل آندروود را شریک.

تبلیغات

ماموران امنیتی به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که امنیت یک ساختمان فدرال در مرکز شهر اوکلند در طول یک فلوید اعتراض. این جفت ارز استفاده, اعتراض, به عنوان یک پوشش برای برنامه های خود را برای حمله به اجرای قانون گفت: عامل ویژه FBI به اتهام جک بنت.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که این افراد تا به حال هر قصد پیوستن به تظاهرات در اوکلند” بنت گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “آنها به اوکلند به کشتن پلیس است.”

مقامات فدرال گفت: Justus شد پشت چرخ از یک ون سفید که انجام Carrillo که از کار اخراج شدند عکس. نظارت تصویری نشان داد که Carrillo باز تضعیف ون درب سمت به آتش سلاح خود را در انتخابات گفت: به عنوان Justus عمل در گریز راننده.

دو مرد در ارتباط بودند از طریق تلفن همراه پرونده به مقامات گفت. کاریلو استفاده از بخش خصوصی ساخته شده, بینام, مسلسل — یک به اصطلاح شبح تفنگ — با یک صدا خفه کن برای کشتن آندروود بنت گفت. فدرال شکایت علیه Carrillo گفت: اجرای قانون در بر داشت شباهت در اخراج کارتریج موارد در تیراندازی در هر دو اوکلند و سانتا کروز.

تبلیغات

شواهد در ون led مقامات به Carrillo را Ben Lomond, کالیفرنیا., صفحه اصلی. وجود دارد در اوایل بعد از ظهر Carrillo گفته باز آتش بر نمایندگان کشتن گروهبان. دامون Gutzwiller و مجروح شدن یکی دیگر از معاون. یک انفجار و سپس لرزاند اموال کلانتر شدهاند.

کاریلو ضرب گلوله کشته شد, در تیراندازی زد دور و سپس ربوده شده یک خودرو در نزدیکی یک بزرگراه با توجه به فدرال شکایت علیه او. زمانی که او دستگیر شد او خونریزی از ران.

کاریلو ظاهرا با استفاده از خون خود برای نوشتن پیام بر روی کاپوت ربوده خودرو شکایت گفت. آن را شناسایی نوشتن به عنوان “BOOG,” “من بی دلیل” و “توقف Duopoly.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de