“من نمی توانم نفس بکشم (دوباره)”: دنور خواننده های رپ سوگواری قربانیان خشونت پلیس

مصرف قتل جورج فلوید و تظاهرات علیه پلیس قاتل رپ یک Meazy به نام محلی تولید میکروفن کت در پایان مارس و او را دعوت به کار بر روی یک آهنگ جدید با برخی از دنور هیپ-هاپ را بیشترین صدای.

“چیزی بود که عمل کشیدن او را به قرار دادن با هم یک هنری از قطعه کار به صحبت می کنند به سنگینی که با اعتراض و زندگی موضوع جنبش و نژادی و نابرابری در میان ما” به یاد می آورد کت.

این دو هنرمند همکاری داشته اند در برخی از Meazy را در پروژه های قبلی. اما کت نبود بلافاصله مطمئن شوید که چگونه به این روش یکی — به خصوص آنجا که او مخفی شده بود دور هم دچار آسیب های روانی با خشونت به تمرکز. “من نوع محافظ خودم از بسیاری از رسانه های جریان اصلی در مورد آن” او توضیح می دهد.

در حالی که چهل سال از کت دارای یک سابقه طولانی با Foodchain هیپ هاپ جمعی خود را بیشتر موسیقی های اخیر شده است یک نوع از دفتر خاطرات. او نام خود را از آهنگ ها با تاریخ و اسناد چه خبر است در زندگی خود را. در پاسخ مستقیم به مسائل سیاسی چیزی بود که Foodchain اما آن نشده است مرکزی به کار خود را به تنهایی و یا با هنرمندان مانند Kayla Rae, Trev غنی و دانائه سیمون.

“من در مورد آن دعا کمی می گوید:” کت. “من سعی کردم به افراط خودم در برخی از رسانه ها برای اولین بار. پس از آن بود سنگین از دیدن این واقعیت است که ما افراد جوان و افراد مسن تر از ما هستند فقط بانک مرکزی با وضع موجود. وجود دارد این سنگین ترین چیزی که دیدن بسیاری از مردم از زمینه های مختلف و نژادها و اقوام با هم به مبارزه علیه این نفرت گه که در جریان است. بسیاری از ما خسته شده اند از ما فراگیر این گه زیر فرش که اگر چیزهایی که هرگز اتفاق افتاده است. داستان کوتاه من صرف بخشی بهتر از آن شب تلاش به ضامن با برخی از ایده های خاص.”

او نمونه یک Foodchain آهنگ که تا به حال هرگز بیرون آمده به نام “سیاه من است” و شمردن با نسخه های مختلف از ضرب و شتم. 5 صبح او تا به حال حل و فصل در یک صدا که ابراز احساسات خود را در مورد خشونت و او فرستاده مسیر به یک Meazy بود که نقل مکان کرد و از آنچه او شنیده می شود.

یک Meazy استخدام Chy Reco, Ramond و ویل Guice برای آمدن به سمت 3 Studios در لینکلن پارک و نوشتن و ضبط آهنگ برای پنج ساعت در یک روز. Guice یک جایزه گرمی نامزد شده ترانه سرا با صدای فرشته بود, بسته بندی کامیون خود را قبل از جلسه و آماده برای حرکت به آتلانتا. در آینده برای ضبط آخرین چیزی که او در دنور.

“او همه چیز را نوشت در حالی که او را در غرفه و او ساخته شده یک آهنگ تمام می گوید:” کت. “پشتیبان گیری از قلاب انجام شد برای اولین بار [سپس] او در زمان استراحت و آمد پشت در. او نوشت: قلاب در نقطه ای و رفت و از جلو به عقب. … او یک روح شخص. او به من همه چیز او احتمالا می تواند به من در آن جلسه. آن چنان قدرتمند بود برای دیدن او آزادی که در راه است. من فکر می کنم ما همه تلاش با نحوه سوگواری با این همه در رفتن. من کمی فشرد تا فکر کردن در مورد آن است.”

“این سخت است به غیر خشونت آمیز. من قسم می خورم به خدا من سعی کردم آن را” سنگ Guice. “من سعی کردم به صحبت می کنند و نه مبارزه. اما من نمی توانم نفس بکشم. نمی توانم نفس بکشم.”

بقیه آهنگ گذاشته Reco, Ramond و Meazy شد فقط به عنوان عمیق. این جلسه ضبط شد فضا برای آنها به داد و بیداد کردن با غم و اندوه و سردرگمی و خشم.

“سنگینی مردم رنگ هستند و نیاز به تحمل و این باعث شود که ما از طریق تجربه این گه که اتفاق افتاده است…آن را سخت به درک چگونه به انتشار آن می گوید:” کت. “من فکر می کنم تمام هنرمندان که شب با داشتن یک زمان سخت به تصور کنید که چگونه به بطری است که درد لعنتی به شانزده بار آیه. اما این خاص بود برای دیدن همه رفتن را از طریق فرایند خود از انجام آن است و ما نوشت آن وجود دارد در نقطه. به عنوان شما می توانید در صدای من آن بود که تجربه زندگی در حال تغییر.”

نتیجه این همکاری بود “من نمی توانم نفس بکشم (دوباره),” یک, قدرتمند, آهنگ در مورد مرگ مردم سیاه و سفید در دست مرگبار پلیس, بی پرده واقعیت است که پلیس مردم را تهدید را احساس نمی امن و داخلی مبارزات غير خشونت و شورش.

در طول هفته دوم در ماه ژوئن در حالی که این هنرمندان بودند که با قرار دادن خود نکات تکمیلی در این ترانه تظاهرات شروع به کم کردن سرعت به عنوان اصلاحات اعلام شد. کت امیدوار است که “من نمی توانم نفس بکشم (دوباره)” کمک می کند تا جنبش سوخت گیری; بعد از همه, پلیس شده اند و قتل و brutalizing مردم برای چندین دهه و تلاش برای توقف آن نهادی خشونت و نژادپرستی یک است.

“من فکر می کنم مردم شروع به دریافت یک کمی فرسوده و آنها نیاز به یک کمی pick-me-up می گوید:” کت. “امیدوارم چیزی شبیه به این خواهد شد کمک به جرقه حرکت رو به جلو کمی بیشتر است.”

شنیدن “من نمی توانم نفس بکشم (دوباره)” آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>