مک کانل وعده سریع عمل در اجرای طرح پلیس اصلاحات پیشنهاد

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه وعده داده شده اقدام سریع در اتاق در به تازگی پرده برداری ایران پلیس پیشنهاد اصلاحات به چالش کشیدن دموکرات ها برای تصمیم گیری که آیا برای جلوگیری از این قانون از پیشرفت و یا اجازه آن را به می آیند تا برای بحث در طبقه.

“آنچه که من اعلام امروز ما پس از انجام دو مدار قضات که در حال صف تا یا این هفته یا اوایل هفته آینده ما در حال رفتن به نوبه خود به اسکات لایحه” مک کانل گفت: با اشاره به سنای ایران قانون به رهبری جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تیم اسکات. مجلس نمایندگان آمریکا این اظهارات را در طول یک کاپیتول هیل کنفرانس مطبوعاتی به طور رسمی پرده قانون.

“من قصد دارم به فایل cloture در حال حرکت به ادامه و دموکراتیک ما دوستان اگر آنها می خواهند برای ایجاد یک قانون و نه فقط سعی کنید به یک نقطه من امیدوارم که آنها پیوستن به ما در گرفتن این لایحه و تلاش برای حرکت رو به جلو در راه سنا می کند و حرکت رو به جلو هنگامی که آن را در واقع تلاش برای گرفتن یک نتیجه” مک کانل گفت.

اعلام این خبر از مک کانل مجموعه تا رقابت در مجلس نمایندگان و سنا در پلیس های مختلف و پیشنهادهای اصلاحی.

آمریکا انتظار می رود که رای گیری هفته آینده خود به خود گسترده پلیس تعمیرات و اندازه گیری, لایحه است که مشخص خواهد شد تا توسط کمیته قضایی مجلس در روز چهارشنبه.

تفاوت های کلیدی بین طرح قانونی از جمهوری خواهان و دموکرات ها به احتمال زیاد به ایجاد موانع برای هر گونه تلاش برای به دست آوردن قانون در سراسر خط پایان در کنگره و رئیس جمهور میز.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر حاضر به گفتن سهشنبه اگر دموکرات ها به دنبال جلوگیری از اسکات طرح از آمدن به زمین به صورت یک بحث گفت: “ما حتی دیده می شود این لایحه در عین حال پس از آن را پیش از موعد به نظر” در حالی که همچنین کاهش بگو اگر او را تشویق دموکرات ها برای جلوگیری از حمایت شرکت از این طرح است.

این حرکت توسط مک کانل میان می آید در سراسر کشور خواستار اقدام پس از چند با مشخصات بالا قسمت از خشونت پلیس.

این داستان به روز شده اضافی با تحولات روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>