مدیر عامل Netflix رید هیستینگز و همسرش, Patty Quillin اعلام کرد صبح روز چهارشنبه که به آنها داده می شود: $120 میلیون دلار به سمت بورس های تحصیلی در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها — بزرگترین فرد کمک مالی به موسسات به تاریخ.

Spelman کالج, Morehouse College و یونایتد نگرو کالج صندوق هر یک از دریافت 40 میلیون دلار.

این دو دانشکده با تمرکز بر آموزش زنان و مردان به ترتیب واقع در آتلانتا. آنها تولید کنندگان برتر از فارغ التحصیلان دریافت بورسیه فولبرایت و به دنبال خواهند یافت. ایالات نگرو کالج صندوق یک اقلیت سازمان آموزش و پرورش که جوایز کمک هزینه تحصیلی به بیش از 10 ، 000 دانش آموزان در هر سال و از نظر مالی پشتیبانی از 37 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

موقوفات در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها باقی می ماند به طور قابل توجهی پایین تر از در مقایسه نمود. ميانه وقف برای آمریکا در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها است $15.7 میلیون, در مقایسه با متوسط وقف $36.8 میلیون برای غیر HBCUs انتشار اخبار گفت.

تبلیغات

هیستینگز نسبت به این اشخاص و عدم درک در مورد سابقه تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

“از آنجا که وجود دارد بسیار انزوای اجتماعی در امریکا وجود دارد فقط کمتر آگاهی در جامعه قطعا در جامعه — نقش که HBCUs شده در طول 150 سال گذشته گفت: Hastings که ارزش خالص حدود 4.7 میلیارد دلار است.

هیستینگز درگیر شده است در آموزش و پرورش در طول زندگی اش. پس از فارغ التحصیلی از Bowdoin, کالج, تدریس ریاضی در سوازیلند از طریق سپاه صلح. از آن پس او را تامین مالی یک سال 1998 کمپین به فشار برای مدارس ارائه بودجه راه اندازی به آرزوی مدارس عمومی منشور شبکه و خدمت در کالیفرنیا هیئت مدیره آموزش و پرورش و KIPP پایه و اساس است.

او تا به حال اهدا به مادر آلما در مین اما تا به حال در نظر گرفته و به به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها تا زمانی که او با یونایتد نگرو کالج صندوق رئیس جمهور مایکل Lomax.

تبلیغات

“او گفت:” خوب سرمایه است جدا شده نیز در علاوه بر این به اجتماعی [جداسازی]. بنابراین سفید مردم به طور کلی به به و عمدتا سفید و موسسات. این طبیعی است اما این سالم نیست. ما نیاز به انجام یک کار بهتر از نوع آشنا شدن با یکدیگر و متقابل سرمایه گذاری,'” هیستینگز گفت.

اهدای چهارشنبه اعلام کرد نه Hastings,’ اولین هدیه ای به نفع تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. در سال 2016 او ایجاد $100 میلیون Hastings صندوق نسبت به آموزش و پرورش 1.5 میلیون دلار که رفت به سمت یونایتد نگرو کالج صندوق. او سپس پیش بینی سال 2020 هدیه ارسال در Facebook که “من امیدوارم که به کار بیشتر در آینده است.”

Morehouse College جمهور دیوید توماس گفت: این هدیه ای است قدرتمند به دلیل هیستینگز و Quillin اختصاص داده و آن را به طور خاص نسبت به بورس های تحصیلی.

اهدای باعث می شود تا نزدیک به 10 درصد از توماس’ هدف برای رسیدن به $500-میلیون موقوفه. در حال حاضر او قصد دارد به جمع آوری مقدار مورد نظر.

تبلیغات

در حالت ایده آل, موقوفه خواهد بود به اندازه کافی بزرگ تا کالج را می پذیرفت دانش آموزان بدون توجه به وضعيت اقتصادی خانواده.

An entrance gate at Morehouse College

Morehouse College واقع در آتلانتا تاسیس شد و در سال 1867. این مدرسه تحصیل کرده مارتین لوتر کینگ جونیور سابق ایالات متحده جراح ژنرال دیوید Satcher و فیلمساز اسپایک لی.

(Mike استوارت / آسوشیتد پرس)

“ما انجام داده ایم محاسبات. تا جایی که من می خواهیم دانشگاه ما به آن نیاز است-blind, ما نیاز به وقف در حدود $1.2 میلیارد,” او گفت:.

توماس امیدوار است هیستینگز و Quillin را اهدا خواهد شد نشان می دهد به دیگر بالا-درآمد مردم که در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها هستند که ارزش سرمایه گذاری در.

تبلیغات

نرخ بالای سالانه فارغ التحصیلان دادن (بیش از 35% در Spelman) نشده اند به اندازه کافی برای غلبه بر نابرابری آموزشی. برای معکوس کردن این نابرابری بیشتر مردم باید حمایت HBCUs انتشار اخبار گفت.

Spelman جمهور مری اشمیت کمپبل گفت: کمک هزینه تحصیلی مربوط به طور مستقیم به دانش آموزان موفقیت است.

اگر نه برای یک بورس تحصیلی از مدرسه سال 2020 valedictorian لب Grissom نمی شده اند در همان موقعیت به کمک به دیگران کمپبل گفت:. او یک مربی برای 10 نسل اول دانشجویان سال اول و رشته. او می خواهم معلم آنها توصیه آنها در مورد انتخاب رشته و به آنها بگویید در مورد off-campus حوادث. در حال حاضر او به دنبال یک برنامه دکترا در تاریخ در دانشگاه دوک است.

و اگر نیست آن را برای خود بورس لس آنجلس بومی Lomax گفت که او ممکن است تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات نگرو کالج صندوق.

تبلیغات

“در سال 1964 مادر من بود که یک روزنامه نگار تصمیم به بازگشت به ایالات جنوبی و پوشش جنبش حقوق مدنی. من که قرار بود به یک ارشد در L. A. بالا است. من تنها گزینه ای بود که برای رفتن به تاسکیگی موسسه دبیرستان بود که یک تفکیک مدرسه,” او گفت:.

بنابراین مادرش نوشت: بنیامین Mays سپس رئيس جمهور از Morehouse. پس از به دنبال در Lomax را رونوشت او ارائه شده Lomax یک نقطه در یک Morehouse برنامه برای سالمندان دبیرستان.

“من یک بورس تحصیلی یک Charles E. مریل اولیه پذیرش بورس تحصیلی تاسیس شده توسط پسر مردی که ایجاد مریل لینچ. و که 1200 دلار در سال شهریه و کمک هزینه تحصیلی به من این فرصت را به یک Morehouse آموزش و پرورش, قدرتمند ترین آموزش من تا به حال در زندگی من,” او گفت:. “این همه تفاوت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de