هیچ کامل سپر برای بازیکنان; NHL صحبت کردن دفتر حفاظت

NHL بازیکنان نمی توان انتظار داشت به پوشیدن صورت کامل سپر اگر بازی سر در تابستان امسال وجود دارد می تواند مقدار زیادی از پوشش چهره در اطراف آنها.

تجهیزات تغییرات شده اند تمرکز از بازگشت به مذاکرات بین لیگ و اتحادیه بازیکنان با توجه به یک فرد با آگاهی از این مذاکرات. کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل عدم توافق رسیده است گفت: تاکید شده است در تست و ساير اقدامات احتیاطی.

چرا که بازیکنان انتظار می رود که آزمایش روزانه وجود ندارد و انتظار می رود اضافی بر روی یخ تجهیزات مورد نیاز برای شیوه ها و بازی ها. معاون کمیسر لایحه دالی علاوه بر این گفت که او پیش بینی نیست هر اجباری تجهیزات تغییرات برای اطمینان از بازیکن ایمنی.

هنوز هاکی تولید کننده تجهیزات بائر گفته با لیگ و تیم پزشکی درباره, درجه, دفتر, غشاء و فرآیندهای غشایی است که مربیان و مدیران تیم پرسنل و دیگران می پوشند به عنوان یک اندازه گیری از حفاظت در برابر گسترش یا قرارداد COVID-19. محصول معاون رئیس جمهور کریگ Desjardins گفت: گیر است که می تواند متصل به لبه از یک کلاه بیس بال است “پر نور” با وجود اینکه سه بار ضخیم تر از پزشکی سپر و ملاقات با موسسه استاندارد ملی آمریکا مقررات برای جلوگیری از قطرات است.

“شده است وجود دارد بسیاری از علاقه” Bauer معاون رئیس جمهور از بازاریابی جهانی مری کی مسیه گفت. “کریگ و من در واقع تا به حال تعداد زیادی از تماس با تیم NHL به عنوان آنها در نظر بگیرید چگونه برای بازگرداندن تیم خود را — کل تیم و هر کس که آنها را احاطه کرده است — با خیال راحت به خصوص در شرایطی که آنها دنبال آن هستید در حال hub شهرستانها که در آن وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تعامل.”

ده مکان در حال اجرا را به عنوان “هاب” شهرستانها که میزبان 24 حذفی تیم برای دور اولیه شرق و کنفرانس غرب نهایی و نهایی جام استنلی. بازیکنان انتظار می رود به قرنطینه و دور از عموم مردم در این شهرستانها.

هر تیم است محدود به 50 پرسنل در آن شهر بازی با این رویداد در سطح عرصه و عمل و امکانات هتل ها و رستوران ها انتظار می رود به عنوان یک قرنطینه حباب از انواع. بائر در “یکپارچه, فلیپ فلاپ سپر” که در حال پرده برداری از روز شنبه و یک پلی استر ماسک صورت مناسب خواهد بود و برای کسانی که خارج از حباب و برای بازیکنان در اطراف پیست زمانی که آنها در حال اسکیت چرا که آنها نیاز به پوشیدن ماسک حتی در حال حاضر داوطلبانه در طول تمرینات است.

بائر که در ماه مارس معطوف به ساخت تجهیزات حفاظت شخصی برای کسانی که در خط مقدم در حال آماده سازی آن بر روی یخ گارد چلپ چلوپ بیشتر به جوانان و بازیکنان و مشورت با International Ice Hockey Federation, ایالات متحده آمریکا هاکی هاکی کانادا.

“ما منافع مشترک جمعی در اطراف قادر به بازگشت به بازی با خیال راحت” Desjardins گفت.

مربیان در NHL های مختلف و لیگ های دیگر می تواند با استفاده از دفتر سپر پشت نیمکت ،

“وجود دارد کاملا بسیاری از فریاد از مربیان” مسیه گفت: “تا زمانی که شما در مورد فکر می کنم و شما در مورد آن صحبت فریاد و یا با صدای بلند صحبت کردن که شما در خطر بیشتری برای قطرات من می خواهم بگویم آن است که یک گزینه قابل دوام در بسیاری از سطوح مختلف.”

در حالی که هیت و پروتکل های ایمنی در محل به صورت گروه های کوچک تمرینات و تشدید می شود که اردوگاه های آموزشی باز جولای 10, بازیکنان, باید گفت آنها مطمئن نیستید در مورد پوشیدن صورت کامل سپر و یا تغییر بیش از حد از هاکی خود را اگر فصل رزومه. آنها با تمرکز بر خارج حمایت را بازی امن.

“با طبیعت از بازی ما, اگر ما قصد داریم به بحث در مورد قادر بودن به آمار هر یک از دیگر و چیزهای دیگر وجود دارد هیچ نقطه ای در بازی” Winnipeg کاپیتان بلیک ویلر گفت. “چالش در حال رفتن به گرفتن هر کس به گفت حباب گرفتن همه تست شده و پس از آن بود که ما همه در همان صفحه و سعی کنید به آن سرمازدگی در جوانه قبل از ما وجود دارد.”

___

دنبال AP هاکی نویسنده استفان stefanie marie در توییتر در https://twitter.com/SWhyno

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de