برنامه ای برای tom’s Diner ملک تماس بگیرید برای یک “تجربه منحصر به فرد”

پس از چند دهه به عنوان یک 24/7 عماد در 601 شرق, Colfax, خیابان, tom’s Diner بسته به همراه بقیه کلرادو رستوران در مارس 17; بر خلاف بسیاری از کسانی که در رستوران ها نمی توان آن را در آن تجسم قبلی.

اما حداقل این ساختمان باقی خواهد ماند. در ژوئن 16, kendall roberson, Denver, زمین شرکت و صاحبان تام مسینا و GBX گروه اعلام کرد که قصد دارد در حال حرکت رو به جلو برای یک پروژه توسعه مجدد در آن ملک کامل با ساختمان اصلی.

نه تنها این است که ساختمان آن آغاز زندگی در سال 1967 به عنوان یک نقطه سفید, کافی شاپ, یک مثال کلاسیک از Googie به سبک معماری است که در حال حاضر در ثبت ملی اماکن تاریخی اما کلرادو پایه و اساس تاریخی بررسی خواهد شد طراحی این پروژه است. این تماس برای تبدیل سابق تام به “دعوت داخل سالن/فضای باز ناهار خوری و محل سرگرمی. به روز شده در فضا ادامه خواهد داد به ارائه مهمان یک تجربه منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با راه اتصال آنها و ناهار خوردن امروز” با توجه به این پروژه اعلام خواهد شد.

بسیاری از جغدها شب که آباد تام به یاد داشته باشید کسی که شام میخورد خود را تجربه وجود دارد که مقدار زیادی منحصر به فرد است. و که شامل برخی از پروژه های برنامه ریزان.

“Tom’s Diner دارای معنای شخصی برای بسیاری از کارکنان ما و ما آشنایی با این سایت و تاریخ خود را اجازه می دهد تا ما را به حفظ آن شخصیت منحصر به فرد در حالی که کمک به صنعت آینده ای روشن برای این دنور آیکون” گفت: جاش رابینسون, kendall roberson طراح پروژه.

Plans for Tom's Diner Property Call for a "Unique Experience"

ملی ثبت اماکن تاریخی

و مسینا که تمایل به فروش ملک او می خواهم خریداری شده در سال 2004 برای $800,000 به طوری که او می تواند بازنشسته پس از چند دهه کار سخت منجر به یک مبارزه تاریخی نسبت باقی خواهد ماند درگیر در فرایند برنامه ریزی. “من هیجان زده می شود بخشی از یک تیم است که خواهد بود و آوردن انرژی جدید و یک دیدگاه تازه به رستوران.”

و چه شده است که چشم انداز تازه? تا کنون جزئیات در حال نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند در حالی که تیم پروژه آماده به ارائه آنها را به شهرستان. می شود خریدار به حال می خواستم به تخریب تام را به منظور ساخت هشت داستان آپارتمان پیچیده در زمین و در زیر این معامله که نمی خواهد اتفاق می افتد. هر آنچه که ساخته شده است در اموال شرکت “را حفظ نمادین در معماری ساختمان” مسینا وعده.

اما نه 24/7 ساعت و شاید حتی tom’s Diner نام. چه رستوران نامیده خواهد شد هنوز هم مورد بحث است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>