سود بیش از ایمنی: ابزار مقصر در آتش سوزی که منجر به کشته شدن 85

سان فرانسیسکو (AP) — داغدار هیئت منصفه گزارش منتشر شده در پنج شنبه پس از یک سال 2018 شمال کالیفرنیا آتش سوزی کشته شدن 85 نفر دریافتند که Pacific Gas & Electric بارها و بارها به مقامات نادیده گرفته و هشدارهای در مورد آن عدم قدرت خطوط انجام شده ناکافی بازرسی به تمرکز بر سود و حاضر به یادگیری از گذشته فجایع.

PG&E به نمایش گذاشته “سنگدلانه بی اعتنایی” برای زندگی و اموال ساکنان قبل از آن تجهیزات مشتعل مخرب ترین آتش سوزی های اخیر در ایالات متحده تاریخچه خلاصه ای از هیئت منصفه در تحقیقات گفت. محققان به این نتیجه رسیدند که علت اصلی این آتش سوزی که نزدیک به یک قرن تعلیق هوک که شکست خورده و فرسوده از طریق پس از چند دهه حلق آویز در یک باد می وزد, دره عمیق و باریک.

“از طریق یک فرهنگ سازمانی از بالا بردن سود بیش از ایمنی با در نظر گرفتن کلید های میانبر در امن تحویل بسیار خطرناک محصول — بالا-ولتاژ برق — PG&E قطعا منجر شود در غیر این صورت مردم خوب پایین در نهایت مخرب مسیر” 92-صفحه خلاصه سه شنبه منتشر شد گفت.

در پاسخ به این کشور را بزرگترین ابزار گناه التماس کرد روز سه شنبه در Butte County Superior Court 84 جنایت فقره قتل نفس غیر ارادی. این شرکت مدعی است که آن را گرامی داشتن امنیت عمومی بالاتر از همه چیز.

دادستان ها می گویند آنها در مورد شارژ ابزار, افراد, اما تصمیم آنها فاقد مدارک به انجام به طوری که بدان معنی است که وجود دارد هیچ کس به زندانی برای جنایات. PG&E به جای پرداخت خواهد شد حداکثر جریمه 3.5 میلیون دلار و $500,000 به پوشش این شهرستان هزینه های تحقیقات جنایی.

آتش مخرب ترین آمریکا آتش سوزی در یک قرن تخریب بیش از 18,000 خانه ها و ساختمان های دیگر که عمدتا در شهر بهشت حدود 170 مایل (275 کیلومتر) شمال شرقی سان فرانسیسکو. Butte County District وکیل مایکل رمزی شارژ 84 مرگ و میر و گفت او نمی تواند ثابت کند این ابزار ایجاد می شود یکی از مرگ و میر.

کسانی که مرده بودند افراد مسن و یا معلول — قدیمی ترین 99 ساله و جوانترین 20. خود باقی مانده بودند در دوش و وان حمام محکم معشوق, عکس, cuddling, حیوانات خانگی, به دام افتاده در گریز اتومبیل و حتی به دنبال ایمنی در زیر یک وسیله نقلیه است.

TK Huff از نزدیکی شهر Concow پیدا شد در خارج از خانه 10 فوت (3 متر) از او در صندلی چرخدار. شواهد پیشنهاد 71 ساله سعی کردم به کشیدن خود را برای فرار از آتش, این گزارش گفت:.

سه نسل از Heffern خانواده — کریستینا Ishka و Matilde — به نام 911 به عنوان آتش شتافت به سوی بهشت خود را در خانه و با خط تلفن هنوز باز درمانده “dispatchers به گوش خود را فریاد می زند.”

این گزارش رنگ محکم تصویر PG&E به عنوان یک نهاد است که به طور منظم shirked پاسخگویی شد و خودت در آن تمایل به یادگیری از اشتباهات گذشته. سان فرانسیسکو ابزار مبتنی بر محکوم شد در سال 2016 متعدد فدرال جنایات پس از آن لوله انتقال گاز منفجر شد و در سان فرانسیسکو در شهر سان برونو, کشته شدن هشت نفر.

آتش در بهشت دوبله اردوگاه آتش را در اوایل صبح در میان خشک و توفانی آب و هوا; آن را بر خلاف هر چیزی که آتش نشانان قبل از دیده بود. شلاق شدید بادها آن را پراکنده و سافتبال به اندازه اون سوی خاکستر سوخته هر که راه به دام انداختن ساکنان در دیواره های آتش.

محققان تعیین علت اصلی آتش سوزی که در یک تعلیق “C” قلاب بر روی یک برج انتقال که تا به حال فرسوده از طریق پس از چند دهه معلق در رودخانه پر کنین. این گزارش اشاره می کند PG&E شناخته شده اند که تا به حال آن را به زحمت از موجودی قلاب حفظ کامل بازرسی با بازرسان واجد شرایط و یا حتی به گوش خود کارکنان است. اما آن خط بازرسی طراحی شده بودند و نه به تشخیص معایب.

PG&E به دست آورد خط انتقال از بزرگ غربی شرکت برق در سال 1930 و با وجود تحقق آن بود به احتمال زیاد در پایان زندگی خود را حداقل تعمیر و نگهداری و تعمیر.

“در اصل در سال 1930 PG&E کورکورانه خرید یک ماشین استفاده می شود. PG&E سوار ماشین که تا زمانی که آن را به هم ریخت” با توجه به گزارش. “یک فرد معقول و منطقی است که حس مشترک است که می دانیم که سرویس و نگهداری مهم تر به عنوان ماشین سنین و مایل تجمع می یابد.”

“شکست فاجعه بار … بود نه یک” اگر ” سوال; آن ‘که’ سوال است.”

در سال 2007 گزارش, یادداشت های یک PG&E مهندس درخواست $800,000 به جای یک بخش از کربو-پالرمو خط نوشتن از “چند هادی شکست” به دلیل پیری تجهیزات. مهندس اشاره کرد: “این احتمال که شکست قریب الوقوع است با توجه به سن هر دو برج و هادی.”

ابزار مقامات اختصاص داده شده $200,000 برای این پروژه اما کار بود اوراق در سال 2009 و در برابر مدیر پروژه نگرانی های که بدون ارتقا “ما می تواند در برداشتن این برج از پر رودخانه, دره عمیق و باریک زمانی که آنها سقوط بیش از.”

در ماه دسامبر 2012, انتقال برج در خط سقوط, پایین کشیدن چهار برج دیگر و آسیب رساندن به یک پنجم. PG&E مهندس توصیه می شود بازرسی برج دیگر آن اتفاق نمی افتد “سازگار با PG&E عمل نیست پس تا به وضوح تاسیس بالقوه ایمنی و/یا تعمیر و نگهداری مسائل” این گزارش گفت:.

دادستان پیدا بازرسی و گشت از کربو-پالرمو خط بودند با عجله انجام شده و انجام شده توسط بی تجربه آموزش ندیده و بی حد و حصر “troublemen.” این شرکت همچنین به طور معمول نقل مکان کرد پول برای تعمیرات به آن بودجه های سرمایه ای پس از آن می تواند با تصویب این هزینه ها برای مصرف کنندگان به جای سهامداران بزرگ هیئت داوران در بر داشت.

با وجود اینکه در مشروط شدن این بدان معنی است که این شرکت نباید مرتکب جرم دیگری محققان گفت: آن سهل انگاری منجر به آتش سوزی های متعدد در سال های اخیر است.

اگر چه آن را به رسمیت می شناسد آن را هنوز هم مقدار زیادی از ابتلا به انجام پس از سالها غفلت از آن تجهیزات PG&E خود را حفظ شبکه برق بسیار کمتر خطرناک تر از قبل از بهشت و آتش. تحت یک قاضی دستور آن را می گوید آن صرف بیش از $1 میلیارد پیرایش 1.3 میلیون درخت در نزدیکی خطوط برق و جامع انجام بازرسی ها در نقاط مشکل بالقوه. PG&E دارای بودجه یکی دیگر از 1.3 میلیارد دلار در این سال است.

“ما مشتاقانه متمرکز بر کاهش خطر آتش سوزی در جوامع ما” PG&E مدیر عامل شرکت بیل جانسون متعهد پس از شفاعت گناه از طرف سودمند شنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Jocelyn Gecker اولگا R. رودریگز و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو و مایکل china. org. cn در سان رامون کالیفرنیا نیز به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>