آخرین: یکی دیگر از مؤتلفه مجسمه پاره کردن در ریچموند

بالای ساعت:

— دو پورتلند خبرنگاران مجروح توسط پلیس در تظاهرات علیه خشونت پلیس

— FBI بازديد مدير مینیاپولیس است در جریان تحقیقات فلوید. منطقه.

___

پرتلند سنگ. — حداقل دو پرتلند-خبرنگاران بر اساس صدمه شده اند در روزهای اخیر در حالی که پوشش تظاهرات علیه خشونت پلیس.

اورگان عمومی رادیو و تلویزیون, گزارش gray industries روزنامه نگار Beth ناکامورا بازگو بودن ناودان توسط یک باتون در حالی که پورتلند تریبون خبرنگار زین Sparling گفت که او محکم به دیوار توسط یک افسر پلیس و برخورد با یک کنترل جمعیت مهمات.

خبرنگاران می گویند که آنها خود را شناسایی و به پلیس به عنوان فشار دهید. در هر دو حادثه به خبرنگاران گفته شد توسط پلیس در چه روزنامه نگاران به عنوان ناسزا رنگ و لعاب پاسخ که مطبوعات خود اعتبار ندارد.

پورتلند شهردار تد ویلر گفت: در توییتر آنها نگران کننده حوادث است که نیاز به خطاب.

یک سخنگوی پلیس سرهنگ تینا جونز می گوید: آنها به ادامه کار با همکاران رسانه ای در مورد اهمیت پیروی از دستورات قانونی به طوری که آنها می تواند به ایمن ماندن و جلوگیری از دستگیری یا درگیری.

___

مینیاپولیس مینه سوتا هیئت مدیره است که مجوز و مجموعه آموزش های استاندارد برای تمام افسران صلح در دولت قصد دارد به بررسی مرگ جورج فلوید.

مینه سوتا هیئت صلح افسر استانداردهای آموزشی (پست) است که نیاز به بررسی تمام سوء شکایت علیه مجوز افسران پلیس. اگر شکایت حکومت توجیه هیئت مدیره می تواند لغو هر افسر مجوز استار تریبیون گزارش داد.

تمام چهار مینیاپولیس افسران پلیس که متهم شده اند در مارس 25 مرگ فلوید از کار اخراج شدند از گروه, اما آنها هنوز هم دارای مجوز مینه سوتا افسران صلح.

پست هیئت مدیره خواسته است دادگاه برای نسخه شکایات کیفری علیه افسر سابق Derek چوین که با اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس به عنوان به خوبی به عنوان افسران سابق Tou Thao, توماس خط و جواد Kueng که همه به اتهام کمک و معاونت در جرم. شاهد تصویری دستگیر چوین که سفید است, فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید گردن قبل از دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت و در مینیاپولیس.

در بیانیه هیئت مدیره گفت: چوین اقدامات منعکس نمی شود هر آموزش که ماموران با دریافت خواهید کرد.

“این تصویری است که نگران کننده و نگران کننده است و هیئت مدیره موقعیت است که حرمت زندگی باید اصل هدایت برای همه مأموران اجرای قانون ،” بیانیه ای گفت:.

___

BROOKLYN CENTER, Minn. — FBI مدیر کریستوفر Wray بازدید از اداره مینیاپولیس زمینه به روز یکشنبه برای بررسی در در کارکنان و در جریان فدرال حقوق مدنی تحقیقات به ماموران درگیر در مرگ جورج فلوید.

مینیاپولیس FBI سخنگوی کوین اسمیت گفت: Wray آمد به دفتر محلی صبح روز سه شنبه برای سریع “چک رفاه” در کارکنان که کار کرده اند در حقوق مدنی بررسی و همچنین تحقیقات به خشونت و ناآرامی های مدنی. اسمیت گفت: Wray ارائه حمایت و تایید دفتر کار سخت است.

اسمیت گفت: Wray هم کردم کامل جلسه توجیهی در حقوق مدنی بررسی و تاکید نمودند که محققان نیاز به سرعت حرکت می کند اما به درستی به عنوان آنها تعیین اینکه آیا به اتهام سابق مینیاپولیس افسران پلیس درک چوین, J. Kueng توماس خط و Tou Thao با نقض فلوید حقوق مدنی.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از چوین که سفید است, فشرده زانو خود را به Floyd گردن حتی پس از فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد و متوقف شد.

چوین متهم شده است در دادگاه دولت با قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. دیگر سه مرد که متهم هستند با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس. تمام چهار افسران اخراج شدند.

فدرال تحقیقات در حال انجام است.

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>