آخرین: فوتبال برزیل برای بازگشت در روز پنج شنبه

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

باز فرانسوی در حال حاضر به تعویق افتاده بود از ماه مه تا سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر تحت فشار قرار دادند پشت اضافی در هفته است.

فرانسه فدراسیون تنیس می گوید آن مسابقات گراند اسلم اصلی قرعه کشی برگزار خواهد شد در Roland Garros از سپتامبر. 27 اکتبر. 11.

که دو برابر فاصله از سپتامبر. 13 پایان متحده باز است.

باز فرانسوی اصل بود نقل مکان کرد و از یک ممکن است شروع به سپتامبر. 20. در حال حاضر مقدماتی خود را آغاز خواهد شد سپتامبر. 21 و پایان سپتامبر. 25.

فدراسیون می گوید که در حال همکاری با دولت فرانسه به “مجموعه ای از اقدامات مناسب است که اطمینان از ایمنی و سلامت همه مردم در حال حاضر.”

فدراسیون اضافه می کند که “همه گزینه ها در نظر گرفته خواهد شد و در معرض تغییر است.”

___

راجرز کاپ مردان مسابقات تنیس در کانادا نمی تواند بازی در سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنیس کانادا چهارشنبه اعلام کرد که این رویداد را از تاریخ شروع خواهد شد تحت فشار قرار دادند تا Aug. 7, 2021. سالانه ATP تور رویداد که می چرخد بین تورنتو و مونترال قرار بود بازی Aug. 8-16 در تورنتو است.

با Rogers Cup 2020 زنان مسابقات در مونترال کنار گذاشتهشدن در اوایل این ماه و موکول به سال بعد در همان شهر مردان رویداد نیز باقی خواهد ماند در تورنتو در سال 2021. تاسیس در سال 1881 به کانادا قهرمانی مسابقات مردان برگزار شده است هر سال به جز سال 1905 1915-18 (جنگ جهانی اول) و 1941-45 (جنگ جهانی دوم).

___

لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد در پایان با یک 12-بعد از مینی مسابقات در لیسبون.

این مسابقات راه اندازی مجدد خواهد شد در ماه اوت پس از پنج ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته اجرایی یوفا می گوید هشت تیم بعد از بازی از مرحله یک چهارم حذفی در بازی ها در دو سالن.

نهایی برگزار خواهد شد در ورزشگاه خانگی پرتغالی باشگاه بنفیکا در یکشنبه, اوت. 23.

لیگ اروپا نیز هشت تیم حذفی مسابقات است. از آن خواهد شد بازی در چهار ورزشگاه در غرب آلمان شروع Aug. 10.

___

فرمول E از سر گرفته خواهد با شش مسابقه در برلین به پایان آن فصل است.

فرمول E می گوید که این مسابقات برگزار خواهد شد از اوت. 5-13 در متروکه Tempelhof, فرودگاه در یک سری از دو روز دو هدر. دیگر نژادها هستند برنامه ریزی شده است.

هر جفت از رقابت در برلین را به استفاده از مسیر های مختلف پیکربندی برای ارائه برخی از انواع. وجود خواهد داشت هیچ تماشاگران اجباری coronavirus تست و حداکثر تعداد 1000 نفر در سایت.

فرمول E رو از طریق پنج مسابقه قبل از فصل قطع شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اخیرا شتافت on Feb. 29 در مراکش. پرتغالی راننده فلیکس آنتونیو دا کوستا, آگهی قهرمانی با 28 امتیاز.

فرمول E برنامه ریزی شده بود به یک 14-فصل مسابقه. مسابقات در لندن و نیویورک و پاریس در میان کسانی که نمی خواهد سال جاری برگزار خواهد شد.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>