قدرت پرتره: برای Jodie Herrera, Every Picture Tells a Story

هر هنرمند یک مستندساز می گوید: Jodie Herrera. و در این سال از مهاجرت دسته جمعی, جهانی, بیماری های همه گیر و ضد نژادپرستانه مبارزات وجود دارد مقدار زیادی از قصه های واقعی به سند.

آلبوکرک مبتنی بر نفت نقاش — که ساخته شده دنور دوم خانه خلاق و توزین در حال حرکت در اینجا به زودی — شده است با استفاده از نقاشی های خود را به تصرف زنان تروما بقا و انعطاف پذیری از سال 2011 است. او خواهید بود در دنور در این هفته برای افتتاح بیست و انگشتاناو نشان می دهد با هنرمند کیسی Kawaguchi در ILA گالری.

“من احساس می کنم مانند جامعه وجود دارد بسیار حمایت” او می گوید: دنور. “هنر جامعه واقعا jelled. آن را واقعا منحصر به فرد نسبت به سایر مکان هایی که من بوده ام. I love New Mexico. ریشه های من در اینجا. خانواده من شده است در اینجا برای صدها سال. این است که یک جامعه من می خواهم برای کمک به رشد و کمک به, اما من احساس می کنم مثل دنور واقعا خوب گام بعدی. مردم وجود دارد بسیار جامد است. من واقعا دوست دارم این هنرمند جامعه است.”

با کمک لورنزو Talcott که اجرا می شود ILA گالری و سرپرستی این نشان می دهد او امن چندین نقاشی دیواری کمیسیون اطراف دنور ساخته شده و شبکه ای قوی در میان شهر است و هنرمندان و گالری عکس.

هررا در رشد Taos. مادر او یک هنرمند است و هر دو از پدر و مادر او حمایت او از حرفه های خلاق. او خود را سال جوان تر طراحی و انجام نقاشی های دیواری و نمی را نقاشی رنگ و روغن تا دانشگاه. سومین نقاشی رنگ و روغن انجام شده در کلاس شد و یک پرتره از یک زن او می خواهم مصاحبه که تا به حال تجربه تروما. که برای اولین بار در چه شد یک سری از نقاشی های واقع گرا که مصرف مقدار از Herrera را دهه گذشته است.

در زمان او فارغ التحصیل شد او یک بدن کامل کار می کنند و در پایان نامه نمایشگاه, او در بر داشت خودش را با صحبت کردن به مردم در مورد زندگی خود افراد است. در حالی که انجام این کار, او متوجه شد که داستان به بخشی جدایی ناپذیر از هر قطعه و که او باید در نوشتن آنها به نمایش در کنار این آثار در آینده است. او می خواست هر یک برای انتقال یک پیام سیاسی روشن در مورد واقعی تجارب زندگی می کردند — و او نیاز به کلمه نوشته شده را که اتفاق می افتد.

Jodie Herrera works at the intersection of documentary and activist art.گسترش

Jodie Herrera با این نسخهها کار در تقاطع مستند و فعال هنر است.

Jodie Herrera

“برخی از مردم می خواهم برای مشاهده و هنر و آنچه را که آنها می خواهند از آن من درک می کنم که اما که از راه های غیر فعال به دنبال هنر,” او می گوید. “من می خواهم کار من به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر مثبت و من می خواهم پیام من به عنوان روشن که ممکن است.”

او در ادامه به پایگاه نقاشی های او در مصاحبه با افراد و خیلی از کار او این است که با تمرکز بر همکار بومی و لاتین زنان است. “همه نماد است که شما در وجود بازتاب شخصی خود را میراث و یا سلیقهی شخصی خود,” او می گوید. ممکن است وجود دارد سنتی مذهبی یا فرهنگی پیکرنگاری برای مثال یا یک لوگو از گروه های مورد علاقه.

بیش از نمادگرایی او رنگ photorealist پرتره از موضوع. در حالی که داستان پشت این قطعات اغلب مورد تجاوز جنسی و خشونت خانگی و بیماری و دیگر وحشیانه مبارزات تصاویر نشان می دهد اغلب زنان تجسم قدرت خود را.

این کار گاهی اوقات erotically شارژ و در زمان های دیگر ارقام استرن اما تقریبا در تمام نقاشی های این افراد بیرون آمدن قدرت.

“کار من این است که ریشه در فعالیت” هرا توضیح می دهد. “من احساس می کنم مثل من می خواهم به استفاده از پلت فرم برای مسائل مهم در اطراف عدالت اجتماعی intersectional فمینیسم — هر نوع بی عدالتی های ما.”

پس از سال 2016 Herrera شده است کار بر روی یک سری از پرتره های مستند نشده زنان و پناهندگان از سراسر جهان به نام زنان در سراسر مرز. یک قطعه او تأمل در رابطه بین هنر و فمینیسم است بر روی صفحه نمایش در موزه تبدیل خواهد شد بخشی از موسسه Archives هنر آمریکا. در ماه های اخیر او همچنین به ایجاد دو قطعه بر اساس COVID-19 بیماری همه گیر.

Artist Jodie Herrera.گسترش

هنرمند Jodie Herrera.

Jodie Herrera

یکی “PSA قطعه ارج نهادن به افرادی که از دست داده اند و همچنین قهرمانان است که باید تضمین آینده ما و در خط مقدم افرادی که نشان می دهد تا…تجلیل از آنها و گفتن مردم به ماندن بگیرید امن” او می گوید. “دیگری وجود دارد که کار یک تکه از تجربه شخصی خود من, و من فکر می کنم آن صحبت می کند به بسیاری از مردم است. مردم رفتن به سمت داخل و انجام بسیاری از کار خود و از آن زمان تلاش ذهنی است.”

در حالی که او صحبت می کند در مورد این بیماری همه گیر به عنوان اگر آن را در گذشته Herrera بسیار آگاه باشید که آن را نمی: خانه دولت است که در حال حاضر شاهد موج دیگری در COVID-19 موارد است. اما او نگرانی هایی را به طور موقت منتقل جاهای دیگر جهان را لرزاند مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

او با الهام از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و در ILA برنامه برای نشان دادن یک قطعه در پاسخ به این جنبش و همچنین همه گیر نقاشی و انتخاب شده از مراحل مختلف در حرفه خود.

“قلب من نیست آرام در حال حاضر,” او می گوید. “من احساس می کنم بهترین راه برای کانال و برای پاسخ دادن به آنچه که من احساس…است که از طریق این هنر است. من احساس می کنم خوش شانس است که من قادر به پاسخ به آن و بهترین راه که من می توانم پاسخ این است که از طریق کار من است.”

بیست و انگشتان پا را اجرا خواهد کرد از ماه ژوئن 19 از طریق جولای 10 در ILA, گالری 209 Kalamath Street, Suite 12. بینندگان برنامه ریزی خواهد شد در سی دقیقه اسلات. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ILA گالری سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de