ویژه secret sauce در John Legend آلبوم: the Grammys

نیویورک (AP) — در سال 2020 جوایز گرمی, John Legend با شور و هیجان در اطراف راه می رفت با “یک سری خاص” را به عنوان او آن را قرار می دهد: او فقط به پایان رسید ضبط دسته ای از آهنگ ها و احساس آلبوم جدید خود بود که نزدیکی انجام می شود.

و اگر او انجام شده و برنده 11 گرامافون در او نشان مولد استفاده می شود این هفته که در آن بسیاری از صنعت موسیقی گله به لس آنجلس برای اضافه کردن عطر و طعم جدید به آلبوم خود را.

در Grammys او ملاقات Koffee که تاریخ ساخته شده زمانی که او جوانترین هنرمند به برنده بهترین آلبوم reggae گرمی در نهایت همکاری با او در یک آهنگ به صورت “بزرگتر عشق” هفتمین آلبوم جمعه است. و یک روز قبل از این جوایز نشان می دهد در سفید سالانه Roc Nation صبحانه او به دنبال رپ Rapsody — که امضا شده است به Jay-Z شرکت — و از او خواست به رپ روی یکی از آهنگ های خود را.

افسانه گفت: گوش دادن به Rapsody آیه در “به یاد داشته باشید ما” به ارمغان می آورد او را به اشک, به ویژه هنگامی که ماهر ترانه سرا نام قطره کوبه برایانت که در روز گرمی و Nipsey Hussle که افسانه برنده اخیر جایزه گرمی برای آهنگ خود را “بالاتر.”

“آن چنان حماسه. این باعث می شود من گریه. من به آن گوش دهید و گاهی اوقات آن را می سازد من اشک گفت: افسانه ای که به انجام “بالاتر” در جایزه گرمی در ادای احترام به Hussle در کنار DJ Khaled و دیگران. “من به یاد داشته باشید چه احساسی به من بود بعد از مراسم گرمی هنگامی که کوبه در گذشت. آن را مانند یک دیوانه ،

افسانه گفت Rapsody نوشت: دو آیه برای آهنگ خود را از او درخواست که او ترجیح داده است. “این یکی بود که فقط بلافاصله به من رسید. من عاشق او با اشاره به کوبه و Nipsey و Biggie و برخی دیگر از هنرمندان را از دست دادیم اما همچنین برخی از هنرمندان هستند که هنوز هم با ما ساخته شده است که پرونده بودند که برای ما مهم است.”

افسانه آلبوم نیز از ویژگی های همکاری با Jhené Aiko و Gary Clark Jr., در حالی که یک بسته از ستاره تمام تولید کنندگان و ترانه سرایان همچنین کمک در این پروژه از جمله Charlie Puth اندرسون Paak Ryan Tedder استر دین تدی گایگر, Tayla Parx و Raphael Saadiq که اجرایی تولید این آلبوم است.

اما افسانه همکاری با Hussle است که هنوز هم عشق یک سال پس از انتشار آن. روز دوشنبه “بالاتر” به دست آورده دو نامزد در شرط جوایز از جمله تصویری از سال است. کلیپ فیلم برداری شده بود چندی پس از Hussle درگذشت.

“چه تصویری به بیرون رفتن در خود محله بالا محله را به دنبال بر روی آن” افسانه گفت. “او بسیار افتخار از محله خود را و جامعه خود را. او سرمایه گذاری زیادی در جامعه انجام می شود و آنقدر به امید و شغل و آموزش و پرورش به جامعه است.”

“ما ساخته شده یک رکورد با Nipsey که برای همیشه آخرین,,” او گفت:. “این یک چیز زیبا است که از آن آمده است.”

افسانه 41 گفت: برخی از آهنگ ها در “بزرگتر عشق” را قوی و انعطاف پذیر تاثیر در یک ورید مشابه از “بالاتر.” هر چند او ایجاد آلبوم قبل از coronavirus همه گیر و تظاهرات در دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند که فوران در سراسر جهان گفت: این آهنگ ها هنوز هم طنین انداز.

“آن را نوشته و در پاسخ به دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در این لحظه اما من احساس می کنم این می تواند یک آسانسور برای افرادی که دچار عدم اطمینان و آشفتگی از این زمان,” او گفت:. “برخی از این آهنگ ها بیشتر احساس تند و تلخ در حال حاضر از آنها را که ما رفتن را از طریق این بحران در آمریکا است.”

مانند سایر نقاط جهان افسانه است خانه نشین شده است از آنجا که این بیماری همه گیر است که آهسته و برخی از پروژه های خود را در خارج از موسیقی است. “ما تولید بسیاری از نشان می دهد که تا به حال توقف تولید” گفت: افسانه یک EGOT دارنده که برنده امی و تونی به عنوان یک تولید کننده.

اما او هنوز هم عمده کار انجام شده است. او به پایان رسید و میکس و مسترینگ فرایند آلبوم خود از راه دور او فیلم برداری بقیه “صدای” خود را از نیمکت و او ضبط ABC انواع خاص “John Legend و خانواده: یک بزرگتر عشق روز پدر” برای اکران در روز یکشنبه ،

و با تشکر Instagram Live او قادر خواهید بود برای رفتن سر به سر با آلیشا کیز در آخرین “Verzuz” نبرد سری جمعه.

“این واقعا یک جشن موسیقی ما و عشق متقابل و احترام به یکدیگر. به نظر من او خواهر من گفت:” افسانه ای که خواند خواننده پس زمینه برای کلید’ 2003 آمار “شما نمی دانید که نام من” و باز برای اواز خوان در بانک تور.

“ما در حال رفتن به آن لذت ببرید و جشن آهنگ جشن موسیقی سیاه و سفید, جشن Juneteenth با هم,” او اضافه شده است. “این یک جنگ است, اما آن را نمی کند.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>