‘آنها خم در خاموش کردن آمریکا: گروه برخورد در اورنج کانتی بیش از ماسک مورد نیاز

یک گروه مخالف به اورنج کانتی را آرام قوانین در پوشش صورت در میان COVID-19 همه گیر شد ملاقات روز سه شنبه توسط یک مقدار بلندتر جمعیت قصد غرق کردن پیام خود را.

حدود 25 اورنج کانتی رهبران اتحادیه های جمع آوری شده در مراحل شهرستان ساختمان اداری به تماس مقامات بهداشت برای بازگرداندن منظور نیاز است که ساکنان پوشیدن ماسک در هنگام انجام کسب و کار ضروری.

پنج سخنرانان سعی کردم به بحث در مورد ضرورت پوشش صورت در یک همایش برگزار شده توسط اورنج کانتی کار فدراسیون یک گروه به نمایندگی از حدود 90 محلی اتحادیه های کارگری از جمله بهداشت و درمان کارگران مواد غذایی کارکنان و اولین پاسخ دهندگان.

اما آنها تا حد زیادی می تواند شنیده نمی شود بیش از این سر و صدا از معترضان که شلوغ در اطراف آنها برگزاری علائم و فریاد “هی هی هو هو این ماسک رو به برو” و “خبر جعلی رو به” در singsong خودداری.

تبلیغات

معترضان فریاد زد: سخنرانان و تحت فشار قرار دادند و آنها را به تمسخر گرفتهاند آنها را مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. آنها حتی سعی کردم به آنها را در سر رسید با خود نشانه هایی گفت: لوئیس Aleman, پروژه منجر برای اورنج کانتی کار فدراسیون.

“آنها خم در خاموش کردن ما,” او گفت:. “ما انتظار این اتفاق می افتد اما ما در حال رفتن به مصمم درباره ما پیام. ما شاهد 100 مردمی بیرون بروید و بگویید این شهرستان با هیئت ناظران که ما اصلا نیاز به ماسک. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم در کنار پزشکان و دانشمندان و گفت که ماسک باید مورد نیاز بخشی از سیاست های عمومی.”

گلوریا آلوارادو مدیر اجرایی کار فدراسیون گفت: شهرستان سست ماسک سیاست قرار داده است کارگران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در خطر است. اعضای اتحادیه که در فروشگاه های مواد غذایی گفته اند داستان بودن تف بر و فریاد زد توسط ساکنان که نمی خواهید به پوشیدن ماسک, او گفت:.

تبلیغات

“که چه دردناک است,” او گفت:. “چند هفته پیش ما بودند تجلیل از قهرمانان مقدم کارگران است. در حال حاضر آنها درخواست ما را به ایستادگی کردن با آنها برای ایمنی و ما می بینیم مردم در جامعه گفت: هیچ.”

برخورد با تاکید بر قدرت ماسک سیاست که به سر آمد و در این شهرستان در هفته گذشته هنگامی که افسر بهداشت نورد اجباری نظم در پوشش صورت در روز از سلف خود رفتند و در میان فشار از هیئت ناظران.

در این نبرد بیش از ماسک آغاز شد که پس از آن — شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع صادر سفارش نیاز است که ساکنان شهرستان و بازدید کننده های پارچه ای پوشش صورت در حالی که در یک محل عمومی در محل کار و یا بازدید از یک کسب و کار که در آن آنها قادر به ماندن شش فوت از هم جدا.

حرکت مجموعه ای خاموش طوفان اختلاف به عنوان برخی از ساکنان و مقامات منتخب به چالش نیاز به استفاده گسترده از پوشش صورت به عنوان کسب و کار بیشتر در منطقه ادامه داد: برای بازگشایی.

تبلیغات

سریع خودش را تبدیل به یک هدف برای انتقاد در شهرستان هیئت ناظران جلسات با برخی از ساکنان castigating او برای این منظور. در طول یک جلسه و سخنرانان عمومی نمایش داده می شود پوستر نمایش سریع عکس با سبیل هیتلر و صلیب های شکسته.

نارنجی شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات امنیتی برای دکتر پس از او دریافت آنچه مقامات تلقی می تواند یک تهدید به مرگ در طول یک جلسه در ماه گذشته. پس از چند شدید هفته دفاع او سفارش سریع استعفا داد و در هفته گذشته.

یک روز پس از او سمت چپ اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau منصوب شد به عنوان موقت افسر بهداشت و بلافاصله فلفلی با پرسش از هیئت ناظران در مورد زمانی که او بلند, ماسک, سفارش. دو روز بعد او نورد نیاز. سفارش جدید به شدت توصیه می کند که مردم ماسک در تنظیمات عمومی اما توقف کوتاه الزامی آن است.

“من می خواهم به روشن: این کاهش نمی اهمیت در صورت پوشش” Chau گفت: پنج شنبه. “من ایستاده با کارشناسان بهداشت عمومی و معتقدند پوشیدن پارچه پوشش صورت کمک می کند تا به سرعت گسترش COVID-19 در جامعه ما و صرفه جویی در زندگی می کند.”

تبلیغات

Orange County پزشکی Assn. در هفته گذشته نام سریع استعفای یک “سنت خطرناک است که باید مورد توجه همه ما” و گفت که “ما باید … اجازه نمی دهد که قلدری به درایو سلامت توصیه هایی است که می تواند ما را امن و سالم است.”

اختلاف است گشوده به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در اورنج کانتی.

مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد 248 عفونت های جدید و 12 جدید مرگ و میر آوردن countywide مرگ و میر به 233. شهرستان دیده می شود تقریبا 9,000 موارد این ویروس در طی این بیماری همه گیر. تقریبا 4,185 مردم پس از بهبود با توجه به شهرستان داده است.

تبلیغات

برخی از شهرستانها را برقرار سختگیرانه تر ماسک مورد نیاز با وجود این شهرستان آرام سفارش. کوستا مسا و ارواین باید هر دو موظف به پوشش صورت برای مشتریان و کارگران در کسب و کار زمانی که اقامت شش فوت از هم جدا امکان پذیر نیست.

مشتریان و کارگران در لاگونا بیچ ملزم به پوشیدن پوشش صورت در تمام زمانی که در داخل کسب و کار. این شهر اشاره کرده است که “هر مشتری نمی پوشیدن چهره و پوشش در هنگام ورود به یک کسب و کار ضروری باید خودداری خدمات و خواسته به ترک محل.”

“ما تا کنون از خارج از جنگل در این گیر و کارشناسان پزشکی معتقدند که پوشش صورت را کاهش می دهد جامعه گسترش COVID-19,” شهردار باب واندن گفت. “من مصرانه از ساکنان و بازدید کنندگان به لاگونا بیچ به هوشمند فکر می کنم از دیگران و پوشیدن چهره و پوشش که در آن شما نمی توانید جسمی فاصله است.”

کارشناسان بهداشت و درمان ابراز زنگ در اورنج کانتی اقدامات زیادی شورش بیش ماسک, گفته, آن را سخت تر برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از coronavirus.

تبلیغات

“این تنها راه ما بازگشت به کار — آن را به ماسک” دکتر کیرستن Bibbins-Domingo, UC San Francisco صندلی گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی گفت: در هفته گذشته. “تمام داده ها به ما می گوید … آن را بسیار روشن است که پوشش عنصر است که تغییر مدار از COVID بیماری همه گیر.”

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول و Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>