واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ramping تا فشار بر رئیس جمهور سوریه بشار اسد و حلقه درونی خود را با یک قایق جدید اقتصادی و تحریم سفر برای حقوق بشر است.

وزارت امور خارجه گفت: 39 سوریه افراد از جمله بشار اسد و همسرش, تعیین شده بود, برای تحریم های جدید. دیگر شامل اعضای تمدید اسد, خانواده, ارشد نظامی رهبران و مدیران کسب و کار.

بسیاری از کسانی که در لیست در حال حاضر موضوع به تحریم های ایالات متحده اما پنالتی اعلام کرد در روز چهارشنبه را نیز هدف قرار دادن غیر سوری که انجام کسب و کار با آنها. اسد, همسر, Asma نشده بود قبلا هدف قرار داده بود اما آمار برای تبدیل شدن به آنچه که وزارت امور خارجه گفت: “سوریه یکی از بدنام ترین جنگ سود.”

این تحریم ها نتیجه قانون شناخته شده به عنوان سزار سوریه غیرنظامی قانون حفاظت از نام بعد از نام مستعار یک پلیس سوریه که تبدیل بیش از عکس از هزاران نفر از قربانیان شکنجه توسط دولت اسد.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: نامگذاریهای نمایندگی “آغاز چه خواهد بود پایدار مبارزات اقتصادی و فشار سیاسی به انکار رژیم اسد درآمد و حمایت از آن با استفاده از به راه انداختن جنگ و ارتکاب جرم جنایات علیه مردم سوریه است.”

“هر کسی که به انجام کسب و کار با رژیم اسد بدون توجه به جایی که در جهان آنها هستند که به طور بالقوه در معرض محدودیت های مسافرتی و مالی تحریم” Pompeo در بیانیه ای گفت.

علاوه بر نقض حقوق کسانی که هدف آنها نیز ضربه زدن به صورت یک مانع صلح آمیز حل سیاسی برای مناقشه طولانی مدت.

روز چهارشنبه اعلام شد به طور گسترده ای انتظار می رود و پیش از آن در سوریه بی ارزش ارز خود را با 44 درصد. سوریه اعلام کرد نرخ رسمی ارز برای پوند در میان هرج و مرج در بازار تنها چند ساعت قبل از تحریم اثر صورت گرفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de