WinterWonderGrass ایجاد کرده بلوگراس, Whitewater سفر

دوستداران موسیقی در حال بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که کنسرت اتفاق می افتد در این دوره از اجتماعی فاصله. شده اند وجود دارد رانندگی در کنسرت, کنسرت بر روی کامیون ها و کنسرت های خاموش بالکن. در حال حاضر وجود دارد یک whitewater جشنواره موسیقی.

در حالی که در این سال WinterWonderGrass اتفاق افتاده در Steamboat Springs چند هفته قبل از بسیاری از کشور زندگی می کنند-سالن های موسیقی تعطیل شد, بیش از COVID-19 بلوگرس جشنواره برگزار شده بود به تعویق انداختن رویدادهای دیگر در کالیفرنیا و ورمونت تا اوایل 2021.

با کسانی که در حوادث لغو WinterWonderGrass همکاری با شناور دایناسور چهل ساله قایق سواری شرکت RiverWonderGrass چهار روز 44-مایل سفر می رود که از دروازه Lodore واقع در نوک شمالی دایناسور بنای یادبود ملی در ایالت کلرادو از طریق دره عمیق و باریک به تقسیم کوه, Utah.

RiverWonderGrass قبل از ازدواج, سفر طول می کشد محل در 28 اوت با اعضای Steamboat Springs گروه بوفالو عوام.

“من به مدت طولانی از های عرفانی و جوانی قدرت یک شبه رودخانه سفر و من خوشحال تا اعلام کند که آن زمان در حال حاضر می گوید:” WinterWonderGrass بنیانگذار اسکات استوتون. “شناور و دست و پا زدن با شکوه دروازه Lodore از طریق دایناسور بنای یادبود ملی و به طور کامل باز کردن. این سفر فرصتی را برای ریختن به تنش بین بردن گوشی های رسانه های اجتماعی و رسانه های بمباران از زندگی روزمره ما و بازگشت ما به چه چیزی واقعی است. تحول شروع می شود با دست و پا زدن سکته مغزی و تکامل می یابد روز پس از روز. این یک سفر است که شما را بیشتر از لحاظ معنوی و عاطفی سیرچشم زنده فیزیکی و ذهنی روشن است. شما ببینید در رودخانه!”

این سفر می تواند تا گنجایش بیست نفر با نقاط شروع در $1,100 هر فرد است. آن را شامل تمام وعده های غذایی, تجهیزات, راهنمای, موسیقی و تجارب است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کتاب سفر به ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>