یک زن بود که در لس آنجلس تقاطع نزدیکی در اعتراض به کشتار جورج فلوید ثبت یک ادعای قانونی دوشنبه ادعا او را زده بود در سر یک فوم گلوله شلیک شده توسط پلیس لس آنجلس ترک او را با بخیه شکسته cheekbone و آسیب مغزی.

یاس مورالس 26 برد و نه روز بستری در Cedars Sinai Medical Center است و به دنبال 10 میلیون دلار از شهر لس آنجلس برای آسیب رنج می برد او در طول 30 مه حادثه با توجه به این ادعا است.

پرتابه به احتمال زیاد یک 40mm فوم سخت دور پرواز را از طریق او باز سمت راننده پنجره در نزدیکی بیشه حدود 8 p. m. به عنوان او سوار به یک هدف با توجه به تشکیل پرونده حقوقی و وکلا.

تاثیر تقریبا زدم ناخودآگاه با توجه به ادعای او را. Neama رحمانی یکی از وکلا گفت: بر اساس شاهدان عینی افسر پلیس شلیک پرتابه از داخل یک ماشین پلیس.

تبلیغات

وکیل او گفت که مورالس سفر از طریق این منطقه و نبود یک بخشی از اعتراضات.

“برای یک افسر سیاه-و-سفید به شلیک نزدیک به راننده در صورت است نه تاکتیکی کار پلیس بسیار به عنوان یک درایو توسط تیراندازی” رحمانی سابق دادستان فدرال گفت. این ادعا لازم حقوقی پیشرو به طرح دعوی در دادگاه مدعی افسر پلیس لس آنجلس به وضوح نقض بخش راهنمای استفاده از چنین نیروی.

“آن را عمدی سوء رفتار افسر,” رحمانی گفت. “افسر در زمان عمدی هدف و شلیک در حالی که او رانندگی ماشین خود را. وجود دارد هیچ دفاعی که برای خشونت.”

جاش Rubenstein, ارتباطات, مدیر برای پلیس لس آنجلس گفت: بخش “قبلا آگاه از این حادثه” است و در حال حاضر به دنبال این ادعا اظهارات.

تبلیغات

عکس های او وکیل گرفته شد گفت: در پی نشان دادن سمت چپ مورالس’ چهره خونین و کبود با یک زخم در معبد و چشم های سیاه و سفید.

مورالس به خاطر کمی از حادثه خودش را جدا از بیدار شدن از خواب در سروهای با توجه به وکلای مدافع. مسافر او را سوار او چند بلوک به بیمارستان که در آن او را وکیل مدافع گفت که او نیاز به مراقبت ويژه است.

مورالس با توجه به این ادعا شنیده هرگز هیچ گونه هشدار و یا سفارش از ماموران و معترضان بودند در اطراف او تویوتا اما در همان نزدیکی بودند. این حادثه گشوده به عنوان اعتراض در Fairfax منطقه به تشدید خشونت ماموران با استفاده از باتوم و شلیک فوم سخت دور به جمعیت برخی از آنها آتش را به پارک ماشین پلیس.

مورالس مورد نیاز 20 بخیه و لس آنجلس ساکن دچار شکسته cheekbone آسیب های مغزی کبودی و اختلال بینایی حقوقی ادعا گفت. مورالس در ماه ژوئن منتشر شد 8 با توجه به رحمانی.

تبلیغات

“در موارد آسیب دیدگی مغز او می تواند بهتر در عرض چند هفته و یا رنج می برند مادام العمر اثرات” رحمانی گفت.

هومن Sayaghi یکی دیگر از مورالس’ وکیل مدافع گفت: فوم پرتابه نمی افتد به ماشین پس از آن رخ داد مشتری خود را, اما او امیدوار است که فیلم از اطراف دوربین های امنیتی از جمله یک بانک نزدیک کمک خواهد کرد که بازسازی وقایع است.

در طول اعتراضات در مارس 30, پلیس لس آنجلس مستقر “40 میلی متر کمتر کشنده Launcher” با استفاده از تک شات فوم سخت پرتابه. این دستگاه آنها و دیگر سازمان های پلیس ادعا می کنند اجازه می دهد تا به صورت دقیق تر هدف قرار دادن خشونت مظنون و در نتیجه کاهش آسیب های جدی ناشی از “دیگر کمتر کشنده” جایگزین.

اما رحمانی گفت که زمانی که یک افسر بازدید رانندگان است که به وضوح یک استفاده بی رویه از زور علیه یک فرد که مطرح شده کاملا بدون تهدید و چیزی جز یک گناه اطرافیان به سادگی عبور از این منطقه است.

تبلیغات

غیر نظامی پلیس لس آنجلس کمیسیون و بازرس کل دفتر گفته اند که آنها را نقد و بررسی همه شکایات از نیروی بیش از حد در برابر گروه.

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس قبلا گفت که این گروه در حال بررسی استفاده از 40mm لانچر و برنامه های انتشار یافته “در زمان بعد.”

در پی چندین اتهامات بی رویه آتش توسط افسران شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت که او تا به حال به کارگردانی پلیس لس آنجلس برای “به حداقل رساندن” استفاده از کمتر-سلاح های کشنده در هنگام برخورد با معترضان مسالمت آمیز.

یک بار بررسی ده ها تن از موارد از نیروی پلیس در طول تظاهرات قتل در مینیاپولیس پلیس بازداشت فلوید یافت که تظاهرکنندگان دچار طیف وسیعی از صدمات به دست پلیس لس آنجلس از کبودی جزئی از باتوم حمله می افتد و پلیس زد و خورد خطوط پیشرفته به آسیب های جدی به اندام تناسلی خود را و سر از فوم و اسفنج گلوله و beanbags در حال راه اندازی به جمعیت گاهی اوقات از محدوده نزدیک است.

تبلیغات

یک سال 2017 تحلیل 1,984 مردم زده شده با لاستیک یا پلاستیک گلوله یافت که 3 درصد کشته شدند و 15 درصد به طور دائم مجروح شدند. همکار-بررسی مطالعه منتشر شده در مجله BMJ Open بررسی 30 سال از مقالات علمی در سراسر جهان در صدمات ناشی از جنبشی پرتابه تاثیر یا KIPs که شامل لاستیک-روکش گلوله beanbag دور اسفنج دور و دیگران.

دکتر Rohini هار مطالعه سرب نویسنده و اتاق اورژانس پزشک گفت: بار است که به اصطلاح اسفنج دور شلیک توسط 40 میلی متر پرتاب کرده بود نه کاهش مشکلات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de