جهان, سریع ترین مرد معلق برای از دست رفته دوپینگ آزمون

دوسلدورف آلمان (AP) — سریعترین مرد جهان شده است, کنار برای یک رشته از دست رفته دوپینگ تست.

مسیحی کلمن آمریکایی اسپرینتر که موفق به کسب عنوان 100 متر در سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان بودند و از اوایل علاقه برای مدال طلای المپیک در توکیو بازی ها به طور موقت ممنوع از رقابت های دو و میدانی یکپارچگی واحد در روز چهارشنبه.

AIU به روز شده لیست خود را از ورزشکاران در تعلیق موقت شامل کلمن ساعت بعد از او نازل شده ، تعلیق خواهد شد تا تصمیم نهایی رسیده است در یک جلسه انجام شده تحت جهانی دو و میدانی مبارزه با دوپینگ قوانین و یا یکپارچگی رفتاری.

کلمن در حال نگهداری شارژ کاهش یافته است سال گذشته پیش از مسابقات قهرمانی جهان است. اما فعلی خود را شارژ می تواند منجر به دو سال محرومیت حاکم او را از سال آینده به تعویق افتاد بازی های المپیک است.

کلمن در توییتر نوشت که مواد مخدر تست قادر به پیدا کردن او Dec. 9 در حالی که او خرید در نزدیکی یک مرکز خرید برای کریسمس ارائه. که سومین مورد تخلف در مدت 12 ماه است.

کلمن پرسید که چرا او نمی دریافت یک تماس تلفنی در زمانی که این تست قادر به پیدا کردن او گفت که او تا به حال دریافت تماس “هر زمان دیگر” او مورد آزمایش قرار گرفت.

“من فکر می کنم تلاش در دسامبر 9th, یک تلاش هدفمند برای رسیدن من به دست یک تست,” او نوشت.

AIU گفت: یک تماس تلفنی نیست یک نیاز است و معمولا آن را می پرسد کارکنان به تماس ورزشکاران زیرا که می تواند به تضعیف تست برنامه.

“هر گونه پیشرفته اطلاع از آزمایش در قالب یک تماس تلفنی و یا در غیر این صورت این فرصت را برای ورزشکاران به شرکت در دستکاری و یا فرار و یا دیگر رفتار نامناسب است که می تواند محدودیت اثربخشی تست” AIU گفت: در قالب یک ایمیل در بیانیه ای.

AIU اضافه شده که تحت سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ قوانین “اثبات است که یک تماس تلفنی ساخته شده است یک شرط عنصر از دست رفته در آزمون و عدم وجود هر گونه تماس تلفنی نمی دهد ورزشکار دفاع به ادعای یک از دست رفته تست.”

برخی از کلمن را زودتر از دست رفته بودند با AIU اما با آمریکا و آژانس ضد دوپینگ که خود کتاب برای ورزشکاران می گوید تماس های تلفنی معمولا محفوظ است تنها برای پنج دقیقه گذشته از یک شکاف زمان و “برای تایید در دسترس نبودن ورزشکار نیست برای قرار دادن یک ورزشکار برای تست.”

ورزشکاران ملزم به لیست خود را از محل به مدت یک ساعت در هر روز زمانی که آنها باید در دسترس به آزمایش می شود. نقض معنی یک ورزشکار یا نه پر کردن فرم گفتن مقامات که در آن آنها می توان یافت و یا که آنها نبودند که در آن آنها گفت: آنها زمانی بود که تست وارد شده است.

کلمن گفت: در پست خود او بوده است و جذاب از دست رفته آخرین آزمون به مدت شش ماه با AIU اجرا می شود که ضد دوپینگ برنامه جهانی دو و میدانی. او توضیح داد که هیچ سابقه ای از هر کسی که به خانه اش و این که اگر او تا به حال شده است به نام او فقط پنج دقیقه فاصله دارد.

این دومین بار کلمن مواجه شده است و بالقوه ممنوعیت برای یک محل تخلف.

کلمن برنده 100 متر در مسابقات قهرمانی جهان در دوحه قطر در سپتامبر گذشته پس از ایالات متحده آمریکا آژانس ضد دوپینگ خود کاهش یافته است در مورد از دست رفته آزمایش به دلیل فنی.

“من هرگز و هرگز استفاده از مکمل های افزایش عملکرد و یا مواد مخدر” کلمن نوشت: روز سه شنبه. “من مایل به تست مواد مخدر هر روز برای بقیه زندگی حرفه ای من برای همه, من برای اثبات بی گناهی من.”

پس از برنده شدن مدال طلا در دوحه کلمن گفت: او نیاز به دقت بیشتری برای پیگیری از محل نگهداری او.

“من شده اند بی دقتی. من فکر می کنم من فقط می توانید بیشتر در مورد آن سخت کوش تر در مورد به روز رسانی نرم افزار. اما من فکر می کنم همه در این اتاق کامل نیست. همه اشتباهات,” او گفت:. “رفتن به جلو من فقط سعی می کنید برای انجام یک کار بهتر در مورد سخت کوش تر در مورد آن.”

کلمن آخرین در یک رشته از دوندگان آمار با محل نگهداری و اتهامات در سال 2020 است.

AIU ظ مشابه شارژ این ماه در برابر زنان در 400 متر قهرمان جهان سلوی عید ناصر بحرین. او در حال حاضر تحت بررسی است و زمانی که او موفق به کسب طلا در دوحه در سال گذشته در سریع ترین زمان از سال 1985.

سابق ملی آمریکا از 200 قهرمان Deajah استیونس به حالت تعلیق در آمد در ماه مه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>