10 افسران پلیس لس آنجلس گرفته شده و خیابان در میان تحقیقات به اعتراض پاسخ

ده لوس آنجلس افسران پلیس گرفته شده اند و اختصاص به میز وظایف در انتظار تحقیقات داخلی به اقدامات خود در طول تظاهرات اخیر با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

کسانی که تحقیقات در میان ده ها تن که راه اندازی شده است توسط پلیس لس آنجلس در میان موجی از انتقاد برای افسران پرقدرت و در زمان واکنش خشونت آمیز به اعتراضات اخیر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس.

پلیس لس آنجلس است به تشریح اقدامات خاص از 10 افسران جدا شده از زمینه وظیفه هر چند رئیس میشل مور گفته است که چندین درگیر شدند در ثبت حادثه که در آن افسران احاطه شده و شکست پنجره یک خودرو در وان Nuys شود پس از citywide مقررات منع رفت و آمد به اثر رفته بود.

مور گفت: آن دسته از افسران اقدامات نگران او را به اندازه کافی به حاشیه آنها در انتظار یک تحقیق کامل را به شرایط. اما او همچنین گفت که این گروه را گذرانده است قضاوت در افسران.

تبلیغات

از شنبه هیچ لس آنجلس افسران متهم شده بود با عنوان جرم جنایی یا به طور رسمی با این اداره برای انجام آنها در طول این تظاهرات با وجود اتهامات گسترده از نیروی بیش از حد استفاده می شود علیه معترضان مسالمت آمیز و دیگر تماشاگران.

سروان. Gisselle اسپینوزا یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت که تا به امروز این گروه دریافت کرده بود 74 شکایت علیه افسران حدود 40 از آنها ادعا نیروی بیش از حد.

این بخش نیز شکایت شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر آزادی های مدنی طرفداران تاکتیک های آن علیه معترضان و توسط یک زن که گفت که او به ضرب گلوله کشته شد در این صورت با یک پلیس پرتابه در حالی که در ماشین خود را در نزدیکی یک اعتراض.

بخش مستقل و بازرس کل اتحاد بینی شکایت در مورد سوء استفاده پلیس هر چند اعتراض طرفداران هشدار داده اند که افراد با پتانسیل ادعا می کند در برابر پلیس خواهد بود بهتر خدمت پیدا کردن یک وکیل از تکیه در یکی دیگر از شهرستان و آژانس به هوا نارضایتی خود.

تبلیغات

یک بار بررسی پلیس لس آنجلس در پاسخ به این اعتراضات نشان داد بسیاری از معترضان مجروح شدند توسط ماموران نوسانی باتوم و تیراندازی فوم گلوله و beanbag دور از جمله در راه است که به نظر می رسد به نقض بخش سیاست برای استفاده از چنین سلاح.

برخی از معترضان به ضرب گلوله در سر دیگران در بیضه ها. یکی بود یک دندان شات. بسیاری دیگر دچار جراحات جزئی.

چند تن از اعضای شورای شهر اشاره کرد این بار در’ نقد و بررسی در یک حرکت ظ روز شنبه که در این بخش به طور شفاف در مورد آن تحقیقات هر چه یافته ها رسیده و چه مجازات اگر هر حال برخورد به ماموران دریافتند که استفاده از نیروی بیش از حد.

“به این تحقیقات ادامه ساکنان شهر شایستگی این را درک دامنه کامل از این بررسی و چه اقدامات انضباطی گرفته خواهد شد در برابر افسران که به استفاده بیش از حد زور علیه معترضان مسالمت آمیز و یا در غیر این صورت نقض بخش سیاست زمانی که در پاسخ به این تظاهرات” نوشت: اعضای شورای Marqueece هریس-Dawson, Curren D. قیمت جونیور و گیاه J. Wesson جونیور

تبلیغات

Espinoza گفت: ویژه نیروی کار از ده ها تن از امور داخلی افسران داده شده است تنها وظیفه بررسی شکایات که واصل شده است و “تلاش برای تسریع در تحقیقات است.”

او همچنین گفت که این تحقیقات می تواند تا یک سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net