آشکار nooses آويزان از درختان در اوکلند دریاچه خار بحث و جنایت نفرت پروب

اوکلند راه اندازی یک جنایت نفرت تحقیقات پس از گره طناب شبیه nooses داشت آویزان از درختان در اطراف شهر دریاچه با توجه به بیانیه ای از شهردار لیبی Schaaf.

اما بعد از آن روز چهارشنبه اداره پلیس اوکلند با صدور بیانیه ای نشان می دهد که پنج آشکار nooses کشف شده در نزدیکی دریاچه مریت می تواند بخشی از یک ورزش منظم و یا تجهیزات.

برخی از کشورهای همسایه ابراز شک و تردید در آن پیشنهاد و Schaaf اشاره کرد که حتی اگر آنها استفاده می شود که هدف آن نیست “حذف و نه بهانه ای خود را پر پیچ و خم و وحشت اثر است.”

طناب در بر داشت صبح روز سه شنبه را از آنجا حذف شده است.

تبلیغات

“نمادهای نژادی و خشونت هیچ جایی در اوکلند و تحمل نخواهد شد” Schaaf گفت: در بیانیه ای.

وجود دارد بحث گسترده ای در رسانه های اجتماعی شنبه در اینکه گره طناب شد nooses یا چیز دیگری. منطقه خلیج ABC-7 مصاحبه با مردی که گفت: طناب مورد استفاده قرار گرفت به قلاب تا یک نوسان.

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر Nicholas Williams, شهرستان, مدیر, پارک, تفریح و توسعه جوانان گفت: در حالی که برخی از طناب استفاده شده است ممکن برای ورزش “برخی از آن مطلقا نمی شد.”

بلیک سایمونز اوکلند مقیم و شرکت میزبان از Hella, سیاه, پادکست نیز رد گمانه زنی ها که طناب مورد استفاده قرار گرفت برای تفریح و سرگرمی.

تبلیغات

“مردم ورزش نمی خواهم که” او گفت:.

“طناب بود hella بالا در, درخت,” او گفت بسیاری وجود دارد.

او اضافه کرد که دریاچه مریت یک محل که در آن ساکنان سیاه آویزان کردن و جمع و این حادثه نشان دهنده فقط یک عمل نژادپرستانه پرخاشگری و “سفید supremacist ترور” در سیل اخیر بالا-پروفایل وقوع در منطقه است.

در سال 2018 یک زن سفید, بعدها لقب “BBQ بکی” در رسانه های اجتماعی به نام پلیس دو مرد سیاه کباب توسط دریاچه. که در همان سال وجود دارد “هل دهنده جو” یک مرد سفید پوست که مکث در طول اجرا خود را به از بین بردن و نابود کردن یک مرد بی خانمان را پناهگاه.

تبلیغات

سایمونز راضی نیست با شهردار پاسخ.

“این اتفاق صبح دیروز,” او گفت:. “و او با ارسال بیانیه ای فقط در حال حاضر؟”

در بیانیه صادر شده توسط اداره پلیس اوکلند, قانون اجرای آژانس اشاره کرد که در آن به رسمیت شناخته شده “به خصوص در این زمان … هر طناب و یا متصل به درختان اندام ها و یا اشیاء دیگر را می توان در ارتباط با جرایم ناشی از نفرت نژادی و خشونت است.”

“ما یادآوری می کنند و ما بخواهید جامعه را داشته باشیم که با استفاده از این تجهیزات در یک تفریحی شیوه” نوشت:
Johnna واتسون وزارت افسر مطبوعات.

تبلیغات

Oakland Mayor Libby Schaaf issued this statement Wednesday.

شهردار اوکلند لیبی Schaaf این بیانیه صادر شده چهارشنبه.

(اوکلند دفتر شهردار)

کشف طناب می آید به همان اندازه از کالیفرنیا است که در لبه مورد پتانسیل نژادی و خشونت است. اف بی آی و کالیفرنیا وزارت دادگستری در حال نظارت بر تحقیقات به مرگ دو سیاه و سفید مردان آویزان از درختان در ویکتورویل و گراش. مقامات در ابتدا گفت: مردان مرده خودکشی.

این حادثه همچنین به عنوان اوکلند شده است roiled با تظاهرات و صدمه به اموال در پاسخ به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس به عنوان به خوبی به عنوان یک تحقیقات فدرال که نشان داد که این روز را که به ضرب گلوله یک نگهبان در اوکلند در اواخر ماه مه تا به حال روابط به جناح راست افراطی جنبش شناخته شده به عنوان “boogaloo.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de