زنان را بیش از زنان سفید پوست را Instagram حساب امروز

زنان سفید پوست در حال توزیع بیش از خود Instagram حساب برای زنان امروز است. حرکت دوبله #sharethemicCO طراحی شده است برای جلب توجه به سیاه و تاثیرگذاران و صاحبان کسب و کار فعالان و دیگران که خواهد شد به اشتراک گذاری داستان های خود و دیدگاه با مخاطبان جدید.

این رویداد آغاز شده و در سراسر کشور در هفته گذشته زمانی که زنان سفید مثل الن و سوفیا بوش دست حساب خود را به زنان مانند نویسنده Luvvie جایی جونز و کسب و کار اجرایی Bozoma سنت جان از تلاش. در کلرادو بیش از پانزده جفت را teamed تا.

“هنگامی که جهان گوش به آن گوش به زنان سفید” این کمپین ملی متحده است. “برای بیش از حد طولانی, سیاه, صدای زنان رفته اند بی سابقه حتی اگر شده با استفاده از صدای خود را با صدای بلند برای قرن ها به تصویب تغییر دهید.”

کلرادو کمپین همکاری بین Cherwell نرم افزار مدیر رویدادهای جهانی ایدا Pennymon نام تجاری استراتژیست اولیویا امگا و تناسب اندام و تغذیه, متخصص امیلی Schromm.

“با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ است. اما چگونه اغلب ما با استفاده از قدرت واقعی و عملی با نفوذ راه?” می پرسد Pennymon. “هدف این است که به دست میکروفون تغییر قدرت و تقویت صدای زنان مستقر در کلرادو است.”

“بعضی اوقات سیاه و صدای گفت: چگونه و چه زمانی برای نشان دادن آنچه که آنها می توانند و نمی گویند چگونه با صدای بلند آنها را می توان, چگونه ‘رنگارنگ’ به آنها اجازه داده می شود” توضیح می دهد که Schromm. “این کمپین رهایی Black voices به نشان می دهد تا اصیل در هر راه که آنها می خواهند و یا نیاز بدون سانسور و unsilenced.”

دنبال کردن هشتگ #ShareTheMicCo برای دیدن آنچه که این همکاری را به این گفتگو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>