کریستف کلمب مجسمه برداشته شده از سان فرانسیسکو Coit برج

یک مجسمه کریستف کلمب در نزدیکی سان فرانسیسکو Coit برج برداشته شد در اوایل صبح روز پنجشنبه و در انبار قرار داده, مقامات گفت.

مجسمه تا به حال تولید شده اعتراض در گذشته اما سیاه زندگی ماده تظاهرات تقویت این نارضایتی با آثار هنری که مخدوش سه بار در هفته گذشته است. در سراسر کشور antiracism تظاهرات پیاپی در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید.

تصمیم به حذف مجسمه در جهت از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد و استدلال پشت آن دو قسم است. با توجه به سن فرانسیسکو هنر کمیسیون که نظارت بر مراقبت از شهرستان مدنی هنر, مجموعه, نصب, نمی, چین با شهر “تعهد به نژادی و عدالت است.” در همان زمان برنامه ریزی شده اعتراض کرده بود گردش آنلاین در تماس با شهروندان به جمع آوری در روز جمعه و حذف 2 تن 12-foot tall مجسمه از خود را پایه. به دلیل خطر ابتلا به ساکنان گفته آنها عمل فعالانه برای حذف مجسمه.

برنز مجسمه در بالای تلگراف هیل نصب شده بود و اختصاص داده شده در Oct. 12, 1957. آن مجسمه توسط هنرمند ایتالیایی تعداد Vittorio de Colbertaldo و با استعداد به شهرستان توسط کلمبوس بنای کمیته شهر جنوا و مارینی ،

تبلیغات

اخیر خرابکاری از آثار هنری که قبلا مخدوش رخ داده است به عنوان دیگر آثار تاریخی به Columbus — به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بزرگداشت کنفدراسیون — تحت شدید تر موشکافی به عنوان نماد نژاد پرستی در تاریخ آمریکا است.

“در زمان ناآرامی ها و بازتاب عمیق با کشور ما تشخیص درد و ظلم است که کریستف کلمب نشان دهنده به بسیاری از. ما باور داریم که از طریق هنر ما می تواند و باید افتخار میراث همه ما مردم از جمله ما ایتالیایی-آمریکایی جامعه اما در انجام این کار ما باید در انتخاب نمادها که وحدت ما” سرپرست هارون Peskin در بیانیه ای گفت.

اعلام شده از طرف Peskin نژاد و سرپرست کاترین Stefani.

تبلیغات

استفانی که قبلا ارائه قطعنامه به رسمیت شناختن اکتبر به عنوان میراث آمریکا ماه پس از شهرستان سرپرستان رای به جای کریستف کلمب بعد با مردمان بومی در روز است.

“به عنوان یک افتخار ایتالیایی آمریکایی این بود که تصمیم من به آرامی اما این زمان برای شفا” استفانی گفت: در بیانیه ای جداگانه در مورد مجسمه را برداشت.

“من می دانم که به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که کلمب در طول تاریخ شده است نمادی از غرور و افتخار در ایتالیایی آمریکایی ها از کمک به این ملت است. اما کلمب نیز نشان دهنده دردناک مبانی تاریخ آمریکا — این برده داری انقیاد و فتح ما باید تمام محکوم می کنیم.”

تبلیغات

حذف کلمبوس مجسمه در Coit برج به شرح زیر اقدامات در سراسر کشور و در سراسر کشور برای از بین بردن effigies و بناهای متصل به نژاد پرستی. روز دوشنبه یک مجسمه از جان ساتر — استعمارزده از کالیفرنیا در طول عجله طلا — حذف شد از ساتر مرکز پزشکی در ساکرامنتو پس از آن مخدوش میان شکایت از نژاد پرستی.

روز سه شنبه در ایالت کالیفرنیا قانونی رهبران خود را اعلام کرد تصمیم به حذف یک مجسمه کلمب و ملکه ایزابلا از کاپیتول ساختمان مدور در ساکرامنتو پس از 137 سال است.

“کریستف کلمب است که عمیقا پلاریزه تاریخی شکل داده مرگبار تاثیر ورود خود را در این نیمکره تا به حال در بومی جمعیت” یک بیانیه از رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tempore Toni G. اتکینز مونتاژ سخنران آنتونی رندن و مجمع قوانین صندلی کمیته کن کولی اشاره کرد شنبه ،

“ادامه حضور این مجسمه در کالیفرنیا کنگره که در آن شده است پس از سال 1883 به طور کامل امروز. آن حذف خواهد شد.”

تبلیغات

در جای دیگر در کالیفرنیا در تمام شهرستانها در حال دست و پنجه نرم کردن با میراث نام. در فورت براگ شمال کالیفرنیا شهر به نام بعد از مؤتلفه ژنرال ارتش و صاحب Braxton براگ شورای شهر است که با توجه به تغییر شهر نام با اضافه کردن یک پرس و جو در انتخابات ماه نوامبر.

در همین حال معاون نانسی پلوسی (D-سان فرانسیسکو) روز پنجشنبه گفت که او دستور داد چهار پرتره از سخنرانان که در خدمت کنفدراسیون به خارج از کنگره. نقاشی گرفته خواهد شد پایین سهشنبه در مراسم بزرگداشت Juneteenth تعطیلات که نشانه پایان برده داری.

“وجود دارد هیچ جایی در آن سالن های مقدس از این دموکراسی به تتم افرادی که تجسم خشونت تعصب و عجیب و غریب پرستی از کنفدراسیون,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>