کلرادو فقط ساخته شده بازگشایی دنور کمی ساده تر

به عنوان COVID-19 نرخ تا سطح شیب دار در نزدیکی ایالت کلرادو در حال آمدن است به زندگی…و دنور به نظر می رسد مثبت پر جنب و جوش.

رستوران در حال میزبانی موسیقی زنده. برخی از باشگاه ها و سالن های در حال برگزاری وقایع در فضای باز. کتاب کتابخانه قطره در حال پذیرش می گرداند. برخی از گالری های باز هستند. مردم سرگردان را از طریق دنور گیاهی باغ و باغ وحش دنور. هفته آینده, تاریخچه کلرادو و دنور, موزه طبیعت و علم خواهد بود در کسب و کار.

در حال حاضر این شهرستان و شهرستان دنور باز خواهد شد تا حتی بیشتر با تشکر از 17 ژوئن تصمیم کلرادو توسط بخش عمومی و بهداشت و محیط زیست به تصویب county-درخواست واریانس به دولت را امن تر-در-صفحه اصلی قوانین و مقررات.

“از واریانس شد و تایید شده توسط CDPHE بر اساس شهر کنونی شيوع COVID-19,” دنور همه گیر-تیم پاسخ توضیح می دهد, در بیانیه ای. “این شهرستان نیز نیاز به نشان می دهد که آن را به یک قوی نظارت بر بهداشت عمومی سیستم کافی بیمارستان ظرفیت مناسب و آستانه برای عقب واريانس اگر شرایط را بدتر کند.”

به عنوان فرماندار Jared پلیس توضیح داده شده در 15 ژوئن, این تصمیم همه بر اساس در دسترس بودن تخت بیمارستان و اینکه آیا سیستم پزشکی می تواند رسیدگی به نرخ COVID-19 موارد است.

تایید واريانس درخواست شامل جایگزین دستورالعمل از دولت را امن تر-در-خانه سفارش در مورد باز شدن موزه ها, رستوران ها, گیلاس نهر بازار, چهار مایل پارک سرپوشیده استخر و مراکز تفریحی ورزشگاه و مسابقات اسب در کشور های غربی پیچیده است.

“CDPHE تلقی شده است که واریانس مکان نباید بیش از 50 نفر جمع شده بودند در یک اتاق و یا “محدود فضای سرپوشیده’ در هر زمان داده شده و بیش از 125 نفر در یک فضای” شهر بیانیه یادداشت ها.

دولت را تایید واریانس برای شهر و شهرستان دنور عبارتند از:

  • موزه ها ممکن است در عمل 50 درصد اشغال تا 50 نفر در هر اتاق و به بیش از 125 نفر در یک فضای باز است. موزه ها می توانید برای باز کردن در زیر این واريانس پس از ارسال بازگشایی مجدد طرح به شهرستان برای بررسی و تصویب
  • رستوران ها ممکن است در عمل 50 درصد اشغال تا 50 نفر در یک محدود فضای سرپوشیده (به عنوان مخالف به امن تر در خانه ایالت محدودیت 50 نفر برای کل رستوران)
  • گیلاس نهر بازار ممکن است باز داخلی, مرکز خرید و فروشگاه ها داخل گیلاس نهر بازار ممکن است در عمل 50 درصد اشغال
  • سالن های ورزشی و مراکز تفریحی و استخرهای سرپوشیده ممکن است در عمل 50 درصد اشغال تا 50 نفر در یک فضای محدود
  • مسابقات اسب در کشور های غربی پیچیده می تواند رخ دهد با فعالیت های محدود به 50 نفر و بدون تماشاگر نشان می دهد

همه این تغییرات را بلافاصله.

علاوه بر این دولت الهام, اخبار شهرستان اعلام کرد که دنور وزارت حمل و نقل و زیرساخت ها را تایید کرده است فوری خیابان تعطیلی همراه Larimer خیابان و Glenarm محل رستوران ها اجازه می دهد به ارائه فضای بیشتر برای فاصله فیزیکی بین مشتریان.

تعطیلی تایید شده اند برای 1400 جلوگیری از Larimer خیابان (Larimer مربع) و در Glenarm بین 15 و 17 در خیابان.

همه از این خبر خوب…با فرض کسب و کار و مشتریان قادر به تطابق با CDPHE دستورالعمل ها و اطمینان حاصل شود که وجود ندارد COVID-19 سنبله در دنور.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنور پاسخ به COVID-19 رفتن به وب سایت شهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de