COVID-19 بولدر سنبله احزاب و آمار و ترین استان ها به اشتراک نمی

ناگهانی افزایش جدید COVID-19 موارد برای بولدر ساکنان آمد به عنوان جای تعجب ندارد. بسیاری از احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود نیست دقیقا paragons همه گیر-عصر ایمنی و نیز وجود دارد یک زندگی موضوع اعتراض مارس در ژوئن 5. اما بیشتر غیر منتظره بود این تصمیم توسط تخته سنگ مقامات برای جلب توجه به اخبار بد در طول یک دوره زمانی که بسیاری از ویروس های مربوط به اطلاعات — مهمترین آمار در مورد بستری شدن در بیمارستان در سطح محلی — نیست و به راحتی در دسترس در بسیاری از شهرداری ها.

اعطا بولدر تجربه با عموم castigating رفتارهای پرخطر مرتبط با رمان coronavirus که توسط آن واکنش گسترده باش ماه گذشته در Boulder Creek, که در آن جسمی فاصله بود و عمدتا در اندازه گیری اینچ نیست پا و ماسک بودند به عنوان کمیاب به عنوان هوشیار مردم است. اما مقامات هنوز هم سزاوار اعتبار برای آشکار که 108 Boulder County ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 بین ماه های ژوئن 11 و ساعت 8 صبح دیروز, ژوئن 17; اکثریت افراد جوان زندگی در تپه های محله که در آن بسیاری از بزرگترین تعطیلات blowouts صورت گرفت.

Boulder County بهداشت عمومی نیز منتشر شد یک نمودار (زیر) به تصویر می کشد افزایش موارد است. اگر چه BCPH را COVID-19 صفحه وب ارائه می دهد یک کشت از منابع و توصیه ها از جمله گرافیک بسیار نادر است; آن را ندارد داده داشبورد شما می توانید برای نظارت بر وضعیت این ویروس در این منطقه است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است که بیشتر قابل توجه حضور آنلاین و بیمارستان آن داده های آماری کلیدی برای درک دامنه این موضوع در حال حاضر — درجه اول است. تازه ترین آمار و ارقام به عنوان مثال نشان می دهد با اندکی چشم انداز مثبت در تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان با یک مورد تایید شده از COVID-19 حرکت از 158 روز 16 ژوئن 164 در ژوئن 17. تعدادی از بیماران بستری و تحت بررسی برای ویروس آغشته از 142 در تاریخ 16 ژوئن به 126 در ژوئن 17.

This graphic shows a rise in COVID-19 case counts in Boulder County over recent days.

این گرافیک نشان می دهد که افزایش در COVID-19 مورد شمارش در بولدر شهرستان بیش از روزهای اخیر.

Denver County, و, El Paso County نیز باید قوی COVID-19 وب سایت های که ارائه اطلاعات در مورد موارد و همچنین بستری شدن در بیمارستان. دنور صفحه نشان می دهد که افزایش در هفت روز میانگین متحرک از COVID-19 مواردی که ثبت نام 24.7 در ژوئن 15 و 32.1 در ژوئن 16, اما فقط یکی از بستری شدن در بیمارستان بین ماه های ژوئن 15 تا 16 ژوئن در هنگام ثبت نام-بیمار کل 290. در ضمن, El Paso County, سایت مستند پرش های اخیر در موارد گزارش شده است که به سرعت آغشته به پایین: شانزده در ژوئن 16, پس از 45 در ژوئن 17 و 16 در ژوئن 17. اما دو بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 17 قبل بودند توسط دو روز است که در آن هیچ کس پذیرفته شد برای COVID-19.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بسیاری دیگر کلرادو, شهرستان ارائه بسیار کمتر اطلاعات — و حتی برخی از سایت های بهتر باید محدودیت قطعی است. نگاهی به COVID-19 سایت نگهداری توسط Weld County بهداشت به عنوان مثال: آژانس منتشر داشبورد که آهنگ مرگ و میر و نشان می دهد شعلهور شدن در مناطق خاص تحت صلاحیت آن است. اما وجود دارد هیچ چیز در مورد بستری شدن در بیمارستان و گرفتن اطلاعات دشوار است به ما آموخته است که هنگامی که ما به دولت و جوش مقامات شهرستان در رابطه با برخی از نگران کننده مورد شمارش که ظهور کرده اند تا بیش از گذشته یا دو هفته: 25 در ژوئن 5, 19 در ژوئن 11, 21 ژوئن 16.

در پاسخ به درخواست ما یک CDPHE سخنگو به ما گفت که بیمارستان داده ها در دسترس باعث می شود “گزارش شده به ایالت کلرادو توسط بیمارستان ها در سراسر کشور و ساخته شده است ممکن است از طریق همکاری با کلرادو انجمن بیمارستان. از آنجا که این داده ها ایجاد مالکیت و نگهداری توسط فردی در بیمارستان, هر گونه سوال باید به چا و/یا به فردی بیمارستان.” یک نماینده از Weld County مشترک-مرکز اطلاعات گفت: ما همین است. کلرادو انجمن بیمارستان هنوز به پاسخ به Westword‘s سوالات.

در این میان یک وب سایت ابزار توسعه یافته توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که COVID-19 گسترش در Weld County روند در جهت اشتباه است. آن موارد در هر روز که از تاریخ 17 ژوئن محاسبه شده در 9.1 کمی زیر 9.7 دو هفته پیش — اما بسیاری از دستاوردهای ساخته شده و سپس و در حال حاضر پاک شده است.

هنوز داغترین نقطه در کشور در حال حاضر تخته سنگ که در آن روزانه مورد برآورد 13.9 در تاریخ 17 ژوئن بیش از دو برابر 6.3 چهارده روز پیش از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>