COVID-19: با خیال راحت عبور از خریداران که یک$$ مسدود کردن راهرو

این COVID-19 همه گیر ساخته شده, ساده, فعالیت های روزمره به طور ناگهانی به نظر می رسد بسیار پیچیده تر است — آنهایی که مانند خرید مواد غذایی ، با توجه به تعداد پادشاه Soopers فروشگاه ها و بازارهای دیگر اعلام کرد شیوع بیماری کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست عمل پر کردن سبد با مواد غذایی به طور ناگهانی به نظر می رسد فعالیت های خطرناک و حتی برای بسیاری از کسانی که به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

بنابراین چه چیزی شما را بکنید اگر یک مشتری بدون پوشش صورت خود را, مسدود کردن راهرو و به نظر می رسد کاملا بی اعتنا (و احتمالا حتی خصمانه) به نیازهای هر کس دیگری در مجاورت ؟ آیا شما فقط صبر کنید تا زمانی که فرد حرکت می کند حتی اگر که می تواند در جایی در شمال برای همیشه و طولانی خواهد شد به احتمال زیاد در نتیجه بیشتر فاصله مسائل ؟ یا شما باید سعی کنید به فشار گذشته clueless در malingerer حتی اگر شما خیلی نزدیک تر از این توصیه می شود شش پا ؟ چه اگر آن را تنها شش اینچ? آن را کمک می کند اگر شما به نوبه خود سر خود را به دور و یا شاید حتی نفس خود را نگه دارید? که خواهد بود مفید یا بی معنی است ؟

ما با مطرح کردن این سوالات به مردمی که در ایالت کلرادو مشترک مرکز اطلاعات است که رسیدگی به سوالات مربوط به COVID-19. و پاسخ ما را دریافت هستند نسبتا اطمینان اگر با هشدارهای متعدد.

“به طور کلی از نظر ما خرید به طور متوسط خطر فعالیت” مرکز پاسخ از طریق ایمیل. “عواملی که در افزایش خطر هستند این واقعیت است که آن را معمولا در داخل خانه می توان آن را شلوغ و سخت برای جلوگیری از دیگران و مردم را به پوشیدن ماسک.”

برای کاهش این عوامل مرکز توصیه می کند “خرید در کمتر شلوغ بار و در زمان های خود را کنار بگذارند برای بالاتر خطر خریداران و مصرف یک لیست به منظور کارآمد است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما پس از آن سخنگوی مرکز می افزاید: این: “راه رفتن به طور خلاصه در گذشته یک فرد با پوشیدن یک ماسک است در نظر گرفته نمی شود در معرض خطر. قرار گرفتن در معرض از طریق نزدیک تماس طولانی مدت — نزدیک تر از شش فوت برای پانزده دقیقه یا بیشتر.”

به عبارت دیگر در اطراف کسانی که همه بیش از حد اغلب خرید مواد غذایی به نظر می رسد مانند در حال اجرا یک عفونی-بیماری دستکش بلند حتی اگر برخورد نزدیک تر از شما می خواهم. اما آیا آن را به سرعت!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>