IF گیرندگان در کالیفرنیا شادی در حکم دادگاه عالی اما اضطراب باقی مانده

برای سال Denea یوسف می دانست که زندگی اش به عنوان یک زن سیاه و سفید و بدون وضعیت قانونی در آمریکا به مخاطره انداخته است. متولد در بلیز, 26 سال در سمت چپ خانه او در ویزا زمانی که او 7 سال برای پیوستن به مادر بزرگ خود را در جنوب لس آنجلس است.

زمانی که ویزا تمام شده او باقی مانده است در آمریکا بدون وضعیت قانونی چرا که او تا به حال هیچ واقعی مسیر قانونی اقامت. حتی پس از او اعطا شد مهاجرت امداد تحت 2012 اوباما-دوران سیاست است که اجازه داده او را به زندگی و کار از نظر قانونی در ایالات متحده و یوسف و احساس وزن از عدم قطعیت.

“من می دانستم که یک فرمان اجرایی را می توان تغییر هر روز در هر لحظه” گفت: یوسف یکی از حدود 700,000 مهاجران هستند که دریافت کنندگان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه — بهتر شناخته شده به عنوان DACA. “من تا به حال برای برنامه ریزی زندگی من منظور نمی دانستند که در آن من خواهد بود در چهار سال یا سه یا حتی دو سال.”

هنگامی که دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه در برابر رئیس جمهور تهمت تلاش برای تعطیل کردن اوباما-دوران برنامه جوزف لذت لحظه ای بود اما “با احتیاط خوش بینانه است.” او هنوز هم با احتیاط که برنده خواهد شد پیدا کردن راه دیگری برای از بین بردن این برنامه است.

تبلیغات

حتی پس از تصمیم دادگاه reinvigorated یوسف و بسیاری مانند او در سراسر کالیفرنیا است که به بیشتر IF دریافت کنندگان, همچنین شناخته شده به عنوان خیال از هر دولت دیگر — بیش از 200 ، 000 — و باعث شده است که مبارزه قانونی برای دفاع از برنامه است.

“همیشه وجود دارد یک سطح عدم قطعیت اگر ارزش های ما و توانایی ما از بودن در سمت راست از تاریخ چین با دیوان عالی ایالات متحده. حالا که ما می دانیم آن است که آیا ما باید خیلی بیشتر مبارزه در ما از آنجا که ما یک پیروزی است.

IF گیرنده – آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان بسیاری هستند که به آنها وارد شده بود به طور غیر قانونی و یا در ویزا که بعد منقضی شده است. DACA به آنها اجازه کار و حفاظت از تبعید شد و به معنای موقت. دریافت کنندگان تا به حال به درخواست مجدد هر دو سال.

در سال های اخیر کالیفرنیا در دادگاه به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای باد کردن این برنامه است. دانشگاه کالیفرنیا تحت ریاست جمهوری جانت ناپولیتانو — که گردد IF سیاست آمریکا وزیر امنیت داخلی — سرب شاکی همراه با دولت و دیگر کالیفرنیا اشخاص و افراد است.

تبلیغات

“امروز تصمیم یک پیروزی مهم است در حال حاضر برای صدها نفر از هزاران نفر از خیال — از جمله بیش از 200 ، 000 کالیفرنیا — چه کسانی کمک عمیقا به جوامع خود هر روز” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در بیانیه ای گفت. “آنها همسایگان ما هستند ما همکاران و دوستان ما و در کالیفرنیا ما ادامه خواهد داد به پشت خود را.”

“ما نیاز به یک راه حل دائمی برای مستند نشده کالیفرنیا و اذعان کرد که یک مسیر به شهروندی کافی نیست” این بیانیه را بخوانید. “این لحظه ای ما را به یاد ما مقابله با سیستمیک بی عدالتی و نژاد پرستی وجود دارد که در درون ملت ما و موسسات. ما را برای مبارزه با هر کس به درمان با عزت و احترام است.”

IF گیرندگان پزشکان و پرستاران و دانشجویان و کارآفرینان. بسیاری از آنها به دنبال درجه در بالای رتبه بندی دانشگاه های, راه اندازی شرکت های خود را و ایجاد شغل برای شهروندان آمریکایی است. برخی سیاستمداران و بازیگران هالیوود فیلمنامه نویسان و برجسته مهاجر و مدنی.

بسیاری از دانش آموزان است.

تبلیغات

جواد عیسی Rojas ریواس که فارغ التحصیل این ماه از Cal State فولرتون بیدار شدم 7 صبح خود را بررسی کنید Instagram و دیدم نیوز: دادگاه عالی ذخیره کرده بود IF — و در حال حاضر خود را در آینده.

Rojas ریواس آورده بود به لس آنجلس از مکزیک زمانی که او 3 و سخت کار کرده و در حال رشد برای رسیدن به جایی که او سه گانه نیز در زبانشناسی اسپانیایی و لب و Chicano مطالعات در حالی که پایین نگه داشتن یک کار تمام وقت در مک دونالد. او برنامه ریزی برای شروع برنامه کارشناسی ارشد این سقوط بود اما پولادین برای یک ممکن است تصمیم دادگاه است که باید کوتاه مداری خود را در آینده.

“من در حال آماده شدن برای بدترین آماده سازی ذهنی برای خودم خبر بد نیست به آن را بسیار سخت” Rojas ریواس گفت: پنج شنبه. “اما در حال حاضر من خیلی خوشحال هستم. من می خواهم به جشن می گیرند با خانواده من است.”

در میان IF دریافت کنندگان خط مقدم سلامت کارگران مبارزه COVID-19. اسکار هرناندز IF گیرنده که آورده بود به ایالات متحده زمانی که او یک کودک نو پا, فارغ التحصیل از UCI دانشکده پزشکی در ماه گذشته.

تبلیغات

Hernandez, 31, می ترسید او نمی خواهد خود را کامل پنج سال اقامت در اوهایو و قادر به طبابت در این کشور است.

“من می تواند به کار برود فردا” هرناندز گفت. “من می توانم نگه داشتن به دنبال شور و شوق من برای کمک به از طریق بهداشت و درمان. من احساس تسکین. حداقل در حال حاضر من نمی باید به نگرانی در مورد اینکه آیا من قادر به ماندن در این کشور است.”

یوسف یک مهاجر فعال حقوق زن گفت که او تا به حال طولانی برای بدترین آماده. او ناچیز وجود تحت IF رو او را به راه اندازی خود شرکت با مسئولیت محدود است که اجازه داده او را به کار برای خودش و زندگی را بدون شکستن قانون است.

“من راه اندازی زیرساخت … من خیلی سال قبل از این خواهد بود به ارمغان آورد تا به مراحل دادگاه,” او گفت:. “من می دانستم که این برنامه می تواند دور گرفته شده در هر زمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>