با وجود حمایت صاحبخانه به دنبال اخراج مستاجران در سیاه و لاتین در مناطق جنوبی L. A.

با وجود جدید ضد قوانین اخراج گذشت در پاسخ به این رمان coronavirus شیوع برخی از لس آنجلس صاحبخانه هنوز در تلاش برای سرنگونی مستاجران با قفل کردن آنها از خانه های خود و تبدیل کردن آب و برق و استقرار سایر روش های غیر قانونی یک بار تجزیه و تحلیل داده ها از اداره پلیس لس آنجلس پیدا کرده است.

در اولیه 10 هفته پس از L. A. شهردار اریک Garcetti دستور توقف موقت اخراج در اواسط ماه مارس پلیس در پاسخ به بیش از 290 موارد بالقوه غیر قانونی lockouts و ابزار shutoffs در سراسر شهرستان با توجه به داده ها.

این بار تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بیشترین سهم از آن با پلیس تماس بود و عمدتا سیاه پوست و لاتین در محله ای در جنوب L. A. مانند ورمونت مربع فلورانس و وات — همان جوامع که با آن مواجه شده اند بزرگترین سلامت و مشکلات اقتصادی از coronavirus.

جنوب L. A. محله های برخی از شهرستان بیشترین میزان عفونت کروناویروس. ساکنان آنجا نیز مواجه نامتناسبی بالا اجاره بار حتی قبل از همه گیر و اغلب در مواد غذایی خدمات و سایر بخش های قابل توجهی دستمزد و ضرر و زیان ناشی از COVID-19 با توجه به یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه UCLA مرکز محله دانش است. و از آنجا که جمعیت زیادی از مهاجران مستند نشده بسیاری نمی توانید دریافت مزایای بیکاری یا دیگر کمک دولت است.

تبلیغات

“این وب شهری نابرابری” گفت: پل Ong یک برنامه ریزی شهری استاد بازنشسته در دانشگاه UCLA و نویسنده این مطالعه است. “ما می تواند بحث در مورد مسکن ما می تواند بحث در مورد شغل ما می تواند بحث در مورد سلامت. اما حقیقت این است که همه این کارها را قفل می شوند.”

Claudia Mendez, 42,

کلودیا مندز پشت در آپارتمان او اما نگران است که او می تواند با وجود اخراج شهرستان قوانین طراحی شده برای محافظت از L. A. مستاجرها در طول coronavirus بحران است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

هفته به همه گیر, کلودیا مندز مواجه شد بسیاری از این مشکلات است. او در حال اجرا کوتاه از شغل تمیز کردن خانه ها و اجاره بها شد در آینده به دلیل زمانی که او قرارداد coronavirus.

گیر کرده در جنوب L. A. آپارتمان مندز بود امان از رفتن گرسنه توسط همسایگان دوستانه که در سمت چپ غذا با درب.

تبلیغات

اما یک روز صبح در اواخر ماه مه مندز از خواب بیدار شد برای پیدا کردن یک زن که شناسایی خودش را به عنوان مالک در آپارتمان او را به اتاق نشیمن. مندز گفت که او تا به حال شده است subleasing محل برای مدت سه سال از هم اتاقی ترتیب که در حال حاضر به نظر می رسید برای گرفتن صاحبخانه با تعجب. از آنجا که هم اتاقی بود ترک صاحبخانه گفت: مندز تا به حال برای رفتن بیش از حد.

به زودی پس از آن صاحبخانه قطع آب و برق بسته بندی شده مندز, لباس و دیگر وسایل به کیسه زباله و پلاستیک و ظروف و بريدن آنها خارج است. صاحبخانه حتی توالت از حمام گفت مندز.

یک روز پس از قطعیت و پس از معترضان از لس آنجلس مستاجران اتحادیه فرود در خانه صاحبخانه کوتاه آمد. یک پیمانکار است که تا به حال به تماشای وضعیت آشکار در Facebook آمد و نصب مجدد ، مندز باقی مانده در آپارتمان در حال حاضر.

“من خواب نیست. وضعیت بسیار دشوار بود” گفت: مندز, 42. “من در صلح چون من می ترسم پلیس می آیند اخراج من از اینجا.”

تبلیغات

ملک را از مالک ذکر شده است به عنوان Coldwater دره اعتماد است که در واقع در بورلی هیلز. نمایندگان پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای نظر.

حتی تحت شرایط عادی صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران خود را. به جای صاحبخانه باید فایل غیر قانونی-حکم ادامه توقیف پرونده در دادگاه در برابر یک مستاجر که نشده پرداخت اجاره و یا در غیر این صورت نقض خود را در شرایط اجاره نامه. در حال حاضر تقریبا همه مشفق در کالیفرنیا در حال برگزاری چون دادگاه دولت سیستم پردازش موارد به جز برای کسانی که از نظر شرایط اضطراری.

در نهایت اگر صاحبخانه برنده اخراج مورد لس آنجلس کلانتر — نه LAPD — حمل آن است. اما پلیس لس آنجلس می کند, پاسخ به تماس از مستاجران که می گویند که آنها بوده ام به طور غیر قانونی قفل شده است و به دیگر درگیری بین صاحبخانه و مستاجرها.

تبلیغات

از جمله تماس های افزایش طول بیماری همه گیر. از طریق ژوئن 6, مستأجر اختلافات بودند تا 17 درصد به طور متوسط با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل پلیس لس آنجلس تماس داده ها قبل و بعد از شهردار anti-اخراج سفارش.

این بار بیشتر تجزیه و تحلیل یک زیر مجموعه از پلیس لس آنجلس تماس به احتمال زیاد شامل بالقوه تلاش برای اخراج مستاجران, مانند کسانی که در توصیف ابزار shutoffs یا lockouts پس از این شهر coronavirus مستاجر حمایت به اثر رفت. بیش از یک پنجم از 292 حوادث بین مارس 16 و 25 مه رخ داده است فقط در دو پلیس لس آنجلس 21 بخش — 77 سالگی و خیابان و شرقی — که پوشش محلات در جنوب L. A.

تماس شامل شکایات که صاحبخانه به حال خاموش کردن آب و برق خدمات و حذف مستاجران’ وسایل در تلاش برای وادار کردن آنها را. افسران گاهی اوقات در پاسخ به نگرانی ها در همان محل اقامت در موارد متعدد.

صاحبخانه می گویند رکود اقتصادی از این بیماری همه گیر قرار داده شده در بسیاری مالی خود را متصل. اگر چه آنها را تشویق به کار با مستاجران در برنامه بازپرداخت برای اجاره عقب افتاده و دیگر امکانات رفاهی صاحبخانه خود را داشته باشد مشکلات با وام مسکن و پرداخت صورتحساب.

تبلیغات

دن Yukelson, مدیر اجرایی, آپارتمان Assn. لس آنجلس گفت: او ناراحت است و زمانی که او می شنود و در مورد هر یک از موارد صاحبخانه به طور غیر قانونی قفل کردن مستاجران و که او می خواهم پا زدن چنین مجرمین خارج از سازمان است.

با این وجود Yukelson گفت که صاحبخانه در حال مبارزه تحت گسترش ضد قوانین اخراج. انجمن شکایت کرد تا به شهر لس آنجلس با این استدلال که آن اخراج حمایت — است که می تواند نیاز صاحبخانه به صبر کردن برای بیش از یک سال پس از اجاره شد و با توجه به جمع آوری — آیا خلاف قانون اساسی است و باعث گسترده اقتصادی و صدمه به اموال.

“مردم احساس پشت خود را در برابر دیوار امروز” Yukelson گفت. “واقعا وجود دارد هیچ قدرت مانور. [صاحبخانه] مطلقا هیچ چیز, هیچ ابزار در اختیار خود را زمانی که به کسی پرداخت نمی کند.”

جورج Wimberly یک 92 ساله معلول جنگ جهانی دوم جانباز گفت: او می ترسید سقوط خود را در صورتحساب هنگامی که مستاجر زندگی در یک خانه بازگشت در اموال خود را در فلورانس محله از جنوب L. A. متوقف پرداخت اجاره. هر چند او همدردی با دیگر مستاجرها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل همه گیر Wimberely فکر خود مستاجر باید پرداخت چرا که او از دریافت همان مزایای تامین اجتماعی به عنوان او را از قبل.

تبلیغات

بنابراین در اوایل ماه آوریل Wimberly خاموش مستاجر خود را به برق است. پلیس رسید و Wimberly توافق مجدد قدرت است. مستاجر Wimberly گفت: پرداخت برخی از پشت, اجاره, اما هنوز هم در پشت. اگر او می تواند Wimberly خواهد اخراج مستاجر خود را در حال حاضر.

“او هنوز هم به عقب وجود دارد با استفاده از برق و گاز” Wimberly گفت.

مستاجران رو اخراج غیر قانونی به طور فزاینده ای به دنبال کمک با L. A. مستاجران اتحادیه که سازماندهی تظاهرات در خارج از آپارتمان برای جلوگیری از اخراج. این گروه شاهد افزایش حوادث در طول همه گیر آنها شده ایم به طور نامتناسبی واقع در جنوب L. A. گفت: کاترینا آلبرایت یک سازمان با مستاجران اتحادیه جنوب مرکزی و محلی است.

“این فقط یک صفر مطلق تا 60 نظر از چشم انداز مثبت” آلبرایت گفت.

تبلیغات

آلبرایت بود به انتقاد از پلیس در پاسخ به این موارد را به عنوان به خوبی. او گفت که ماموران به نفع صاحبخانه در طول اختلافات خواستار به دیدن مستاجران’ قبوض آب و برق و یا درمان حوادث به عنوان خاطی حتی اگر قانون ممنوع اخراج بدون حکم دادگاه حتی قبل از این بیماری همه گیر.

“دانستن قانون کافی نیست,” او گفت:. “طول می کشد تا کل جامعه از مردم به لحاظ جسمی به نوبه خود برای جلوگیری از این چیزها با بدن خود را.”

وکیل در دو L. A. مستاجر کمک های حقوقی سازمان های دولتی و وکیل و اخراج دفاع شبکه — می گویند که آنها می اندیشند و یا متوقف کرده اند ارائه مشاوره به مشتریان خود را به پلیس تماس بگیرید اگر با تهدید غیر قانونی اخراج کرد و گفت که آنها در حال از دست دادن ایمان به توانایی بخش برای محافظت از مستاجران.

Gisselle اسپینوزا یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: او غافل از مستاجر گروه’ نگرانی در مورد اینکه چگونه افسران در حال دست زدن به مستأجر اختلافات اما این بخش است که همیشه مشکل اگر مردم بر این باورند که پلیس نیست در برخورد با موقعیت های نسبتا.

تبلیغات

“من به شدت تشویق مردم به ادامه تماس با ما” اسپینوزا گفت. “ما پاسخ خواهد داد و رسیدگی به تحقیق و تفحص درآمده است.”

مندز, خانه, تمیز کننده باقی می ماند در مورد او نگران آینده است. او در دو ماه پشت در اجاره. او دیگر یک یخچال و صاحبخانه حذف درهای کشویی به بالکن اجازه می دهد پشه و مگس به داخل آپارتمان. هنوز هم بدون کار در حال حاضر و یا در آینده قابل پیش بینی مندز است که مطمئن نیست که در آن دیگری را.

“من نمی توانم پرداخت مقدار اجاره چون من لازم نیست که هر چیزی در حال حاضر,” او گفت:. “در حقیقت من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>