فارست Fenn گنج, عکس, ترک جعل ادعا باز

در اواخر ژوئن 16, عنوان بحث بر سر اینکه آیا او مرتکب جعل به زمین تب گریز از مرکز نیومکزیکو نویسنده فارست Fenn مشترک سه عکس از گنج است که او ادعا داشت در ژوئن 6, پس از یک سال-جستجوی طولانی که هزینه چهار Coloradans و حداقل سه نفر دیگر زندگی خود را. اما در حالی که این پست در DalNeitzel.com این وبلاگ از Fenn رسمی وقایع است متقاعد برخی از مؤمنان واقعی که قفسه سینه از طلا و دیگر موضوعات گفته به ارزش 2 میلیون دلار واقع شده است پیدا شک باقی می ماند به طور کامل متقاعد نشده.

Fenn است در پاسخ به سوالات از Westword — و بر اساس پست وبلاگ آخرین کلمات او ممکن است بسته کتاب در مورد این موضوع یک بار و برای همه است. “یاب می خواهد من را به سکوت و من همیشه می گفت یاب می شود به آن دو تماس. که و که در آن” Fenn می نویسد.

ژوئن 6 آیتم های ارسال شده در Fenn را OId سانتافه Trading Co. سایت شروع به بحث کنونی:

بله! فارست تایید کرده است که گنج یافت شده است!

جستجو بر!

“آن را تحت تاج پوشش ستاره ها در سرسبز جنگلی پوشش گیاهی کوه های راکی بود و نه نقل مکان کرد و از این نقطه که در آن من آن را مخفی می کردند بیش از 10 سال پیش. من نمی دانم کسی که آن را در بر داشت اما این شعر در کتاب من او را به نقطه دقیق. من تبریک می گویم هزاران نفر از مردم شرکت کننده در جستجو و امیدوارم که آنها ادامه خواهد داد کشیده وعده اکتشافات دیگر. به طوری که جستجو شده است. نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر و عکس در روزهای آینده.” — فارست

اکثر گزارش های اولیه در سطح ملی و بین المللی مطبوعات پذیرفته Fenn ادعای بدون سوال. اما در طول هفته آینده شک و تردید شروع به خزش به پوشش زمانی که وعده داده شده عکس های شکست خورده به نظر می رسد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در برابر این پس زمینه یک GoFundMe صفحه محقق تحت عنوان “فارست Fenn گنج: ادعای زندگی مایک Sexson.” معرفی این کمپین crowdfunding برای کمک به بازماندگان از جدید ترین کلرادو قربانی آغاز می شود: “در شب دوشنبه, مارس 16 سال 2020 مایک Sexson در زمان خاموش در ماجراجویی. این ماجرا تا به حال او را نگه داشته و با هیجان کنجکاو در مورد یک گنج بود که جایی در کوه های راکی. مایک عاشق پازل و هیجان و ناشناخته ماجراهای سرگرم کننده است. او تا به حال مشغول به کار در این گنج پیدا کردن برای بیش از یک سال است. او خواندن تمام سرنخ نوشته شده توسط مردی که پنهان گنج بیش از ده سال پیش فارست Fenn. او مورد بررسی در هر جنبه ای از این شکار. او فقط احساس او در دنباله سمت راست. او فقط می دانست که او را در پیدا کردن گنج و مراقبت از همسرش, بث بچه ها و دوستان و خانواده خود را. مایک بود ماجراجو و کنجکاو و مهربان و پر از زندگی و زندگی بر روی لبه است.”

حساب ادامه می دهد: “بنابراین در شب دوشنبه, مارس 16 سال 2020 مایک تنظیم کردن برای پیدا کردن ثروت خود را. متاسفانه شکار روشن نشده راه او و یا هر یک از ما فکر این امر و یا چگونه آن را به حال شده است به بیش از ده بار او بیرون رفت و جستجو. او هفتمین مرگ و میر به دنبال این گنج. به هر دلیل مایک از دست شد در بیابان. مایک درگذشت از قرار گرفتن در معرض سرما در چه بوده است و بعد سه و شد در روز پنج. من اغلب تعجب می کنم که چگونه تصادفی آن را به صورت گنج یافت می شود کمتر از سه ماه پس از تماس گرفتم آقای Fenn در مورد مایک مرگ…. من التماس Mr Fenn برای متوقف کردن این بازی. آن را سرگرم کننده دیگر. این خطرناک است!”

تا کنون $315 بوده و متعهد نسبت به دلار 500.000 هدف ذکر شده در Sexson صفحه.

در ضمن لیندا Bilyeu, همسر سابق کلرادو سفت Bilyeu که درگذشت شکار Fenn ثروت را در سال 2016 آن را روشن ساخته است که او دور از متقاعد شده است که رمز و راز حل شده است. “من اعتقاد دارم که او هرگز مخفی گنج,” او گفت: Westword. “او نیاز به توجه و این است که چگونه او آن را کردم. Fenn مورد نیاز توجه بیشتر به همین دلیل است که او گفت: گنج یافت شده است با ” نه اثبات.'”

عکس های منتشر شده در ژوئن 16 در حال تکمیل تنها چند خط از Fenn. در ابتدا او ادعا می کند که “قفسه سینه گنج پیدا شده بود توسط یک مرد من نمی دانم و تا به حال در ارتباط با پس از سال 2018 است.” که به دنبال یک عنوان در تصویر اول: “عکس از قفسه سینه گرفته و چندی پس از آن کشف شد.” دومین عکس را عنوان می افزاید: “این دستبند در بازوی من بود که پیدا کردم. نقره ای کدر سیاه”.

راه 2012 قطعه در Neitzel وبلاگ کاوش در چه گنج با ارزش است شامل یک عکس از دستبند به دنبال روشن تر از یک در فقط تصویر به اشتراک گذاشته شده. “اگر شما پیدا کردن این فارست می خواهد آن را به عقب” Neitzel آشکار.

“از بین بردن اشیاء از قفسه سینه” سومین عنوان توضیح می دهد و اضافه می کند “این است که تیره تر از آن بود که ده سال پیش زمانی که من در سمت چپ آن بر روی زمین و رفت.”

اواخر شب گذشته, پیدا کردن Fenn طلا به عنوان “یک subreddit اختصاص داده شده به پیدا کردن گنج پنهان فارست Fenn,” منتشر شده یکی از عکس ها و نظرات شروع به جاری شدن سیل در. برای اولین بار می خواند: “خوب این است. گنج است 100 درصد واقعی است. در حال حاضر سوال واقعی این است: که آن را در بر داشت و به همین دلیل است که فارست ریختن بیش از محتویات?”

پس از آن در نوشته های بسیاری از نظر موافقم که عکس آنها را متقاعد از Fenn را صحت با یک متلک “که در آن همه شما فریب مردم؟”

“من هرگز یکی از” فریب مردم “اما بدون محل این نمی توان به پایان رسید” یکی از شرکت کنندگان پاسخ. “این عکس فقط از Fenn با برخی از گنج هیچ چیز دیگری.”

“چگونه شما می دانید این عکس اخیر است ؟” دیگری می پرسد. “چگونه شما می دانید که فارست رفتن نیست گنج و گرفتن یک عکس از او و رفتن را از طریق آن؟”

اضافی نظریه: “شاید او بروید و آن را دریافت کنید و یا یک عضو خانواده یا دوست آن را دریافت کنید. من در هیئت مدیره با این احتمال درست نیست که این همه جعل از شروع.”

“هیچ مقدار از عکس در حال رفتن به hoaxers مبارک و من به آنها گفتم به همان اندازه” نشان می دهد یک فرد است. “حتی اگر یاب تا به حال اثبات تصویری از او را در راه رفتن به گنج آنها فقط می توانید می گویند این همه برنامه ریزی شده است. آنها همیشه گریه ‘ناپاک بدون توجه به آنچه.”

و لیندا Bilyeu? ما او را فرستاده لینک Dal Neitzel پست مربوطه از طریق Facebook Messenger او کپسوله دیدگاه های خود را در چهار کلمه: “هیچ قفسه سینه.”

یا حداقل یکی ساخته شده است که یک فرد ناشناس غنی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>