آلمانی دادستان اتهام روسیه بیش از بی پروایی نشان دادن برلین به قتل

برلین (AP) — دادستان های آلمان در روز پنج شنبه ثبت اتهام قتل در برابر یک مرد روسی متهم در بی پروایی نشان دادن نور روز قتل در برلین در سال گذشته از گرجستان و گفت که دولت روسیه دستور قتل.

این مورد در سال گذشته باعث شد آلمان وزارت امور خارجه به اخراج دو دیپلمات های روسیه با استناد به عدم همکاری با تحقیقات از اوت. 23 کشتن.

قربانی Tornike K. که به طور گسترده ای شناخته شده در گزارش در مورد قتل توسط او نام مستعار Zelimkhan Khangoshvili یک گرجی شهروند چچن قومیت که در مبارزه علیه نیروهای روسیه در چچن. او قبلا جان سالم به در برد های متعدد ترور تلاش و ادامه داد: برای دریافت تهدیدات پس از فرار به آلمان در سال 2016.

در روز پنج شنبه دادستان فدرال در زمینه اتهام قتل و نقض قوانین سلاح در برابر یک شهروند روسیه آنها شناسایی به عنوان وادیم K. نام مستعار وادیم S.

آنها گفتند که در برخی از نقطه قبل از اواسط ماه جولای سال گذشته “سازمان های دولتی از دولت مرکزی فدراسیون روسیه” وظیفه او را با “مصادره” قربانی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>