چگونه زندگی می کنند, موسیقی, می تواند بازگشت به کلرادو

در 12 ژوئن صاحبان خیره Nocturne و برادوی Roxy حال ترسناک بعد از ظهر. همه آنها برنامه ریزی برای آخر هفته میزبان کنسرت, اما ارسال نامه ای از شهر دنور وکیل را بیان کرد که سرگرمی زندگی می کنند نمی توان اجازه داد در رستوران. این مخالف بود و از آنچه به آنها گفته شده بود زمانی که شهر به آنها داده بود چراغ سبز به موسیقی میزبان در اوایل این ماه. تا پایان روز جمعه در این شهرستان برای دریافت توضیح در قوانین از دولت و کنسرت در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

بدانند چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست و زمانی که ثابت کرده است که به چالش کشیدن به عنوان قوانین جدید در شار.

با توجه به بیانیه ای ارسال به Westword توسط لیزا Gedgaudas با دنور هنر و سالن های دولت به تازگی روشن است که سرگرمی های زنده است که اجازه داده با محدودیت: “یک: همه اعضای entertainment group (گروه همسفران مرحله دست) باید پوشیدن ماسک در تمام زمانها. دو: هنرمندان باید با پوشیدن ماسک در همه زمان ها از جمله خوانندگان و اعضای گروه. این به این معنی است که اعضای گروه که بازی یک ساز بادی هستند مجاز. این همچنین بدان معنی است که خوانندگان باید یک ماسک زمانی که آنها در حال آواز خواندن. سه: سرگرمی باید به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته از مخاطبان و خوانندگان/نوازندگان/و غیره. از هر یک از دیگر. چهار: سرگرمی ممکن است یکدیگر را لمس نمی کند و یا مخاطب و مخاطب ممکن است لمس اجرا است.”

در حالی که رستوران ها در حال حاضر می تواند میزبان موسیقی زنده در کافه ها و مکان های دیگر نیز ممکن است قادر به تحت تغییر شرایط تا پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای فرماندار Jared پلیس گفت: در 15 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی. دولت نیز با صدور پیش نویس دستورالعمل برای محیط داخلی و خارجی, حوادث که شدت محدود ظرفیت بر اساس اندازه محل برگزاری. دولت است که به درخواست برای انتقادات و پیشنهادات در این پیش نویس توسط چهار شنبه, ژوئن 17 در 5 p. m.

در ضمن دنور نیز بدانند شهر و شهرستان قوانین برای راه اندازی مجدد کنسرت. Gedgaudas و لویت غرفه دنور, مدیر اجرایی, Chris Zacher — که در خدمت به عنوان رهبری برای کلرادو اعضای هیئت ملی مستقل برگزاری انجمن — کار کرده اند با این شهر محل صاحبان در پروتکل برای بازگشایی. این شامل دستورالعمل های اجتماعی فاصله و مرحله توطئه و استانداردهای دیگر برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی. آنها طرح را به توصیه به دفتر شهردار.

از طریق نظرسنجی Gedgaudas و Zacher شده اند یادگیری آنچه که این شهر محل صاحبان و مروج در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. بسیاری از آنها از دست دادن پول در هر ماه محدود و ظرفیت آن را حتی سخت تر برای سالن برای زنده ماندن. بدون 70 تا 80 درصد ظرفیت آن دشوار خواهد بود برای قرار دادن در کنسرت.

“آن را به ارزش آن نیست” Gedgaudas می گوید. “پول ترجمه نیست که در آن نقطه. در غیر این صورت آنها در حال از دست دادن پول بیشتر.

مبتنی بر آخرین پیش نویس صادر شده توسط دفتر فرماندار حداکثر ظرفیت که لویت غرفه می تواند خواهد بود 175.

“کاملا صادقانه 175 کاربران است نه به اندازه کافی بزرگ برای مخاطبان ما برای تولید یک نمایش” Zacher گفت Westword روز دوشنبه بعد از ظهر. اگر محل می تواند در حداقل 1500 در آن ادامه خواهد داد به برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه اوت; در غیر این صورت آن را لغو خواهد کرد و بقیه آن سال 2020 برنامه.

Gedgaudas در علاوه بر این به کار خود را با هنر و سالن نیز سر دنور فصل بازگشایی هر محل با خیال راحت یازده شهرستان همکاری بین موسیقی سیاست فروم و صدای موسیقی شهرستانها که در حال تهیه پیش نویس برنامه و بودجه برای آوردن, باشگاه ها, کافه ها و سالن بازگشت.

“همه شهرستانها که در آن مشغول به کار هستند هم شاید به آمده تا با نوعی از استراتژی های مشابه برای بازگشایی,” Gedgaudas می گوید در مورد REVS.

از طریق NIVA و REVS, Gedgaudas می گوید هر کس با توجه به بهداشت عمومی و ایمنی ،

“هر کس چشم خود را بر روی داده ها در حال حاضر و علم است. این چیزی است که اتفاق می افتد. که می آید برای اولین بار,” او می گوید.

محل صاحبان شده است او گفتن: “” ما نیاز به کمک. ما حمایت مالی. ما نیاز به لابی گری برای فدرال و ما باید واقعا خودمان را در خارج وجود دارد و با صدای بسیار بلند که در مورد حمایت از, چرا که آنها در حال پشت سر گذاشت.'”

تصویر بزرگ برای سالن های کوچک و بزرگ است که “آنها در حال از دست دادن پول” Gedgaudas می افزاید. “ما نیاز به پرداخت آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. که واقعا این پیام. در غیر این صورت ما در حال رفتن به از دست دادن زیرساخت های ما.”

به عنوان موسیقی زنده کند و دوباره او یادداشت ها و کسب و کار و مشتریان و نوازندگان را به همکاری برای اطمینان از ایمنی: “هر کس به کار با هم در قدم اهسته به این چیز ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de