چگونه به پوشش اعتراضات? برای L. A. بالا, سیاه, رادیو میزبان شما ایجاد سر و صدا و گوش دادن

زمانی که رادیو شخصیت کورت “پسر بزرگ” الکساندر اول به تماشای تصویری از جورج فلوید را به قتل میزبان محبوب “پسر بزرگ محله” صبح نشان می دهد در هیپ-هاپ ایستگاه واقعی 92.3 (KRRL-FM) می تواند با دقت اشاره کردن لحظه ای او را روز بعد را نشان می دهد متفاوت خواهد بود.

“هنگامی که آنها در زمان خود بدن مرده قرار داده و آن را بر روی یک برانکارد” او به یاد می آورد در اواخر هفته گذشته “من می دانستم که بلافاصله که هر چه من تا به حال برنامه ریزی برای نشان دادن بعدی پرتاب شد ، آن خواهد بود کاملا پاک شده است.” سنجش تنش آخر هفته, ایستگاه قطع شنبه برنامه نویسی و پسر بچه, 50, رفت, زنده به تماس.

در انتهای دیگر از شماره گیری رقیب قدرت 106 (KPWR-FM) صبح میزبان نمایش Nick Cannon, 39, تماشا به اندازه کافی از فلوید را “عمومی لینچ” را به عنوان او آن را به نام و در مورد آن صحبت کرد که در روز جمعه نشان می دهد. اما در پشت صحنه او توطئه.

“من می خواستم به در خط مقدم زمین صفر در مینیاپولیس” توپ گفت: در اوایل این هفته به طوری که او سوار یک هواپیما. او در هوا صبح روز دوشنبه صحنه بر روی زمین در مینیاپولیس شد زمان. تصاویری از اجرای قانون خشونت علیه معترضان در سراسر رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

از آنجا که سرنوشت ساز روز یادبود, توپ بزرگ پسر KDAY را Cece & رومئو, KJLH را دومینیک DiPrima و دیگر سیاه و صدای بر FM شماره گیری پاسخ داده اند با نوع جمعی خشم در روند reconfirming پلت فرم و نقش در L. A. چشم انداز رسانه های. در یک فرهنگ balkanized توسط رسانه های اجتماعی, کابل نیوز, جریان, خدمات, و, پادکست رادیو زمینی پا کرده است تا در نقش خود به عنوان یک فروم محلی.

سیاه رادیو-تهویه شخصیت را کبابی مهمانان بحث نژاد پرستی و خشونت پلیس سرخوردگی و راه حل. نشان دادن قدرت میان آنها پخش مصاحبه با رهبران از جمله شهردار اریک Garcetti, کنگره ماکسین واترز و بهداشت ، کامالا هریس. در ایستگاه از جمله قدرت 106, KDAY 93.5 و کالی 93.9, برنامه نویسان, افزایش چرخش در آنچه از آن به عنوان “موسیقی است که تا به حال بیشتر آگاه messages.” مهم تر از برنامه نویسی بلوک های داده شده به شنوندگان به طوری که آنها می تواند دریچه و به اشتراک گذاری.

Radio host Big Boy

واقعی 92.3 صبح میزبان پسر بزرگ است.

(iHeartMedia,)

تبلیغات

“شما می توانید صحبت کردن با مردم یک میلیون مایل دور است, اما در اینجا شما در حال صحبت کردن به مردم نورد پایین خیابان اصلی یا Crenshaw و آنها از شنیدن در مورد محله خود را و خود را councilpersons در زمان واقعی می گوید:” مورخ و متصدی دانیل واکر از USC مرکز دین و فرهنگ مدنی و استاد در کالج ال Camino. “رادیو زمینی است که ساخت این چیز بسیار واقعی برای مردم و ادامه این سنت به ویژه برای آمریکایی های آفریقایی تبار-محور یا آفریقایی آمریکایی متعلق به ایستگاه.”

او افزود: “قادر بودن به کانال که انرژی و به گوش دادن و پاسخ — کسانی که مفاهیم آنها بسیار متفاوت از کسی گرفتن 8,000 نظرات بعدی به یک صدای جیر جیر. شما که شنیده می شود به دلیل طی دوره زمانی که شما در حال مفرد صدا.”

در شهری معاصر ایستگاه KJLH (102.3 FM) کهنه DJ لارنس “Lon McQ” ویلیامز می دانستم که او می خواهم خود را به آدرس مخاطبان پس از تماشای فیلم از فلوید مرگ است. در طول سال 1992 L. A. قیام او و ایستگاه مدیر کل کارن Slade شد بخشی از یک تیم پخش رویدادهای از ایستگاه بعد-studio در Crenshaw. پوشش به دست آورده ایستگاه که متعلق به Stevie Wonder یک جایزه پی بادی.

نزدیک به 30 سال بعد به عنوان او تبدیل به ایستگاه Inglewood studios برای 10 صبح زمان حافظه McQ بمب آنچه که او می گفت در طول اولین بار در هوا ، “آیا شما سعی می کنید به چیزی می گویند عمیق و یا چیزی های هوشمند و یا چیزی معنوی? شما چه می گویند؟” او تصمیم گرفت برای دعوت. “اولین کلمه از دهان من بود” من دیده ام ، من می دانم که چگونه شما احساس می کنید. من می دانم که شما عصبانی هستید. اما قبل از شما انجام کاری بثورات من تماس بگیرید. اجازه دهید بحث در مورد آن.”

تبلیغات

گوشی روشن تا McQ به یاد می آورد. “پس از تماس تلفنی پس از تماس بعد از تماس آن بود که اساسا همان خشم همان خشم است.”

اضافه شده پسر بزرگ شنونده پاسخ به فلوید را کشتن: “شما را دیدم خشم. شما را دیدم خشم. شما را دیدم مردم آماده بودند که به ایستادن و انجام چیزی باعث آن بود و آن را فقط در مورد سیاه و سفید و قهوه ای. این زمان آن نبود مردم گفت: “این تاثیر نمی گذارد من است.”

مورخ واکر شد گوش دادن. “برای یک فرد از یک کاملا متفاوت نسل از افراد جوان که خود را اولیه شنوندگان پسر بزرگ است که واقعا صحبت کردن به مردم در این تظاهرات بخشی از آن فرهنگی متنوع نوار آمریکا است.” واکر می افزاید: “او است که توانایی به صحبت می کنند به لاتینی, آسیایی, آمریکایی, سفید پوستان در این نوع از کالیفرنیا در جریان است که ما داریم.”

این یکی از دلایلی واقعی 92.3 FM صاحب iHeartMedia, استخدام پسر بزرگ و دور از قدرت 106 در سال 2015 واکر گفت. آن را نیز ثابت می کند چقدر ارزش ایستگاه های محل در آن صبح استعداد. حرکت خود را وادار به طرح دعوی در دادگاه توسط قدرت 106 سپس صاحب Emmis Communcations. پسر بزرگ قرارداد با iHeartMedia, گزارش شده است که به ارزش بیش از 3.5 میلیون دلار در سال است.

تبلیغات

برای توپ که فقط جشن اولین سالگرد به قدرت 106 صبح میزبان — یک اسلات را اشغال کردند تا 2015 توسط پسر بزرگ —به طور مستمر باز خطوط تلفن و دعوت شنوندگان “در اعتراض به زنده در هوا.” او در صحبت با پلیس و همسرانشان محروم رای دهندگان زندانی مردان است. طی مصاحبه ای با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, توپ که به تازگی به دست آورده یک مدرک جرم شناسی از دانشگاه هاوارد گفت که او “از دست همه ایمان و امید در اجرای قانون است.” در پاسخ Newsom اذعان مشروعیت توپ بدبینی و متعهد به انجام بهتر.

پرسید که آیا او راضی شد که با پاسخ توپخانه گفت که “از موقعیت خود به عنوان یک سیاستمدار برجسته من بود. یک چیزی که من نمی تواند نفی در مورد فرماندار ما توانایی های خود را در حال حاضر پلت فرم خود را و خود را در شعارهای بسیار دکمههای بالا و صاف شیوه است.” اضافه شدن توپ “او سرزنش که در آن مورد نیاز او را سرزنش و به او گفت: او را نگه دارید پاسخگو باشد.”

Monster and host Nick Cannon in the "Mask On Face Off" series premiere

نیک کانن میزبان فاکس آمار مجموعه تلویزیونی “نقاب خواننده.”

(مایکل Becker / فاکس)

توپ گفت: بسیاری از همسالان خود بودند متوقف کرد زمانی که او تصمیم گرفت یک و نیم دهه پیش برای گرفتن یک مدرک در جرم شناسی. در حال حاضر اشاره کرد بازیگر کمدین و میزبان سن دیگو بومی به دست آورده جریان اصلی توجه در طول هشت فصل اجرا به عنوان مجری ان بی سی “america’s Got Talent” را به عنوان به خوبی به عنوان او پس از به پایان رسید ازدواج به Mariah Carey. توپ در حال حاضر میزبان “نقاب خواننده” ، به عنوان حرفه ای تلویزیون شکوفا شده است توپ را تبدیل به یک زمین فعال در جوامع است.

تبلیغات

“من نمی خواهم به یکی دیگر از به اصطلاح سرگرم کننده و یا افراد مشهور داشتن نظر در مورد چیزی که من تا به حال به طور کامل مطالعه,” او گفت: از مدرک خود را. “تنها راه برای ایجاد تغییر در سیستم است بدانید که این سیستم از درون.” توپ را سوار-پابه با اجرای قانون و نشستم با نگهبانان زندان به طوری که “من می توانم صحبت می کنند هوشمندانه به مسائل و درک کنند که چرا قوانین خاص ایجاد می شوند و به همین دلیل ما با رعایت قوانین خاص.”

پرسید: اگر نظرات خود را تا به حال کشیده شده خشم خود را از کارفرمایان توپ خندید. “من در گذشته است. من فکر می کنم آنها می دانند که نمی ظروف سرباز یا مسافر با من در حال حاضر. آنها می دانند که من ایستادگی در باورهای من.”

معروف ترین در سال 2017 توپ ضربه در مقابل نهادی که NBC وکلا در معرض تهدید شغل خود را در “america’s Got Talent.” در طول Showtime, کمدی, ویژه “ایستادن نیست, شلیک” توپ اشاره NBC, او به یاد می آورد, “در یک شوخی شیوه ای اما هنوز هم چیزی گفت که آنها بیش از حد خوشحال نبود. من گفت: “ان بی سی مخفف N— مراقب باشید.'”

تبلیغات

NBC برنج تهدید به آتش توپ اگر او نبود ویرایش کردن شوخی است. او خشمگین بود. نشان می دهد در شبکه های مختلف. او را دیدم آن را به عنوان یک 1st اصلاحیه شماره. “آنها به من را تهدید اشتغال — من هرگز فراموش نکنید که لحظه به خاطر من گفت:” آنها نمی توانند آتش من. من ترک.'” او هرگز به عقب نگاه کرد. به تازگی کانن منتشر شد, یک آتش زا کلمه صحبت تصویری که خطاب پلیس در خشونت و ناآرامی های مدنی. او را نمی شنوند و جوانه زدن از Meruelo رسانه های گروهی که صاحب قدرت 106, KDAY Cali 93.9 و 95.5 KLOS.

واکر به نام کلیپ “پس گوش خراش است که شما فکر می کنم که آن کسی که هیچ وابستگی به هیچ گونه ساختار شرکت و کسی نیست که به نگرانی در مورد چک و یا این واقعیت است که آنها نیز فراموش جریان اصلی تلویزیون است.'”

او همچنین اشاره کرد که بر خلاف تازه وارد توپ بزرگ پسر 26 سال های موفق در لس آنجلس رادیویی ثابت کرده است که توانایی خود را به صحبت می کنند و با شنوندگان خود را. “او یک اعتبار است که من فکر می کنم نیاز به شنوندگان از او. مخاطبان خود انتظار دارد او را به صحبت می کنند به طور مستقیم چیزی آن است که آیا اعضای باند وقتی همه چیز در حال رفتن به مانند آن و یا برخی از افراد مشهور دشمنی.”

برجسته ترین بزرگ پسر ژوئن 3 مصاحبه با Snoop Dogg ویروسی رفت و پس از این ساحل طولانی آیکون ساخته شده تعجب آور اعتراف یکی ادا در نقد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “I ain’t هرگز رای دادند و یک روز در زندگی من, اما در این سال من فکر می کنم من میخوام خارج شدن و رای دادن چون من نمی تواند ایستاده به دیدن این پانک در یک سال است.”

تبلیغات

در مورد خواسته که مصاحبه پسر بزرگ گفت که او نمیفهمد Snoop حداقل رای برای باراک اوباما. “اما زمانی که او گفت که او احساس او شستشوی مغزی را به فکر که او نمی تواند رای به دلیل [ثبت] من نمیفهمد ما صحبت شد برای بسیاری از مردم” که [نیز] فکر آنها نمی تواند رای به دلیل اعتقاد گذشته. از آنجا که مصاحبه محلی رای گیری طرح های ظهور کرده اند به آدرس این تصور غلط است.

برای McQ چنین زمین-سطح تعامل و ارتباط را فراهم می کند فرصت برای یک ایده ارز است که با وجود آن که از اصطلاح پیر فناوری نژاد اعتماد شنوندگان خود را. “من می دانم که جایی که آنها هستند. آنها در Leimert پارک جنوبی, L. A., جنوبی, مرکزی, ساحل طولانی و کامپتون.” او می افزاید: “بسیاری از مردم با منتقل کردن به I. E. — به انتاریو ریورساید پالم دیل.”

هنگامی که آن را به نوبه خود به صحبت می کنند بیش از امواج رادیو و تلویزیون McQ می افزاید: “من نمی سعی کنید به آنها را قطع. من نمی سعی کنید به آنها درست باشد. من نمی توانم اجازه دهید آنها را می گویند بعضی چیزها فقط بیان خشم در حال ترک کردن و بدرفتاری بی احترامی سال پس از سال پس از سال است. من نمی سعی کنید به گفتن نیست که آیا آنها حق دارند و یا اینکه آیا آنها در اشتباه هستید. من فقط اساسا می گویند, ” هی, من درک می کنم آنچه که شما در حال رفتن را از طریق, چرا که همه ما در این با هم.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de