ژاپن سابق وزیر دادگستری بازداشت شده در خرید و فروش رای مورد

توکیو (AP) — نخست وزیر ژاپن “شینزو آبه” وزیر دادگستری سابق و وزیر در مجلس, همسر دستگیر شده بودند روز پنجشنبه اتهامات آنها درگیر در خرید رای در انتخابات سال گذشته مقامات و رسانه های محلی گفت.

توکیو عمومی دفتر دادستان گفت که این بازداشت وزیر سابق Katsuyuki Kawai و همسرش, اذیت کردن, اسیایی, هر چند آن را بلافاصله به یک دلیل.

رسانه های محلی از جمله Kyodo News گزارش داد بازداشت شد و بیش از اتهامات که زن و شوهر ارائه میلیون ها نفر از ین نقدی به ده ها تن از رای دهندگان پیش از 2019 مجلس انتخابات است که در آن عروسک Kawai برنده یک صندلی.

زن و شوهر هرگونه تخلف است.

Katsuyuki Kawai به عنوان وزیر دادگستری برای تنها یک ماه از سپتامبر گذشته استعفا زمانی که اتهامات ظاهر شده است اما همچنان به عنوان نماینده مجلس.

دستگیری یک روز پس از جلسه مجلس به پایان رسید که هر دو دیگر ایمنی.

در حالی که زن و شوهر در سمت چپ آبه حاکم حزب لیبرال دموکرات در اوایل این هفته, هنوز هم وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا حزب در انتخابات بودجه استفاده شد در اتهام خرید و فروش رای.

زن و شوهر را بازداشت می آید به عنوان آبه دولت است که در حال حاضر رو به انتقاد بیش از دست زدن به آن از coronavirus همه گیر و خود ویرانگر اقتصادی.

آبه اکنون در برابر خواسته مخالفان برای توضیح برای قرار ملاقات خود را از Katsuyuki Kawaii به عنوان وزیر دادگستری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>