کوبه برایانت خلبان هلی کوپتر رد آب و هوا نگرانی های قبل از تصادف, NTSB اسناد و مدارک نشان می دهد

شب قبل از کوبه برایانت سرنوشت ساز نهایی هلیکوپتر سفر کارگزار تنظیم سابق لیکرز ستاره پرواز به هزار اوکس ابراز نگرانی به خلبان که “آب و هوا می تواند یک موضوع است.”

صبح روز بعد, خلبان, Ara Zobayan مطمئن باشید کارگزار و برایانت شخصی رانندگان که این شرایط آب و هوا “باید باشه” با توجه به متن پیام های عمومی ساخته شده در چهارشنبه ملی ایمنی حمل و نقل.

یک ساعت و نیم بعد Zobayan برایانت, دخترش, Gianna و شش نفر دیگر در هیئت مدیره این هلیکوپتر کشته شدند که پیشه وری سقوط به یک مه کفن دامنه کوه در بالای کالاباساس.

متن پیام مبادلات میان یافته ها در 1,700 صفحه از اسناد منتشر شده توسط تنظیم کننده فدرال چهارشنبه. اسناد قرعه کشی هیچ نتیجه گیری در مورد علت سقوط و خواهد شد و پس از گزارش نهایی.

تبلیغات

یک گزارش اولیه در ماه فوریه گفت: هیچ نشانه ای از خرابی موتور, معنی هلی کوپتر نمی از دست دادن قدرت قبل از آن ضربه تپه. این NTSB به ذکر است که فیلم ها و عکس ها از “مجسم مه و پایین ابرها پنهان hilltops.” گزارش مقدماتی بارها و بارها اشاره کرد که خلبان تلاش کرده بود با پایین ابر سقف.

یک شاهد عینی در یک دوچرخه کوهستان نوین محققان گفت که این منطقه شد و “احاطه شده توسط غبار” و این که او شنیده صدای هلیکوپتر و دیدم آبی و سفید هلی کوپتر ظهور از ابرها عبور از چپ به راست.

در سال 1991 Sikorsky S-76B حمل پدر و مادر و مربیان و بازیکنان به جوانان بسکتبال بازی در برایانت Mamba آکادمی در هزار اوکس. کسانی که جان در تصادف آتشین شامل برایانت 13-year-old daughter Gianna; Christina Mauser; Payton و سارا چستر; جان کری و الهام Altobelli; و Zobayan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de