L. A. شهرستان رای گیری اولیه گرفتار شد با تکنولوژی نقص

تاخیر و صف های طولانی که خدشه دار رای گیری در لوس آنجلس مارس 3 اصلی انتخابات بودند که به دلیل یک جزء کلیدی از شهرستان جدید $300 میلیون رای گیری الکترونیکی سیستمی که طراحی شده است برای بررسی رای دهندگان در حوزه های رأی گیری بود اما مانع آهسته ارتباطات دیجیتال, لینک, با توجه به گزارش اخیر توسط شهرستان.

بسیار پیش بینی سیستم رای گیری اولین تغییرات عمده ای در شهرستان فرآیند رای گیری در بیش از یک دهه با اتکا الکترونیکی نظرسنجی کتاب به ثبت نام رای دهندگان در مراکز سراسر منطقه است. اما نظرسنجی کتاب های دیجیتال معادل کاغذ رول رای دهندگان سنتی مورد استفاده در حوزه های رأی گیری رنج می برد از عمده تاخیر با توجه به شبکه و ظرفیت مسائل با توجه به گزارش لس آنجلس دفتر ثبت.

تاخیر چپ هزاران نفر از رای دهندگان سرخوردگی و مشکلات مرکب انتخابات کارگران که فاقد اقتدار و آموزش برای رسیدگی به این مسائل است.

“حتی اگر کافی پهنای باند شبکه در دسترس بود به PollPads تا به حال مسائل مربوط به همگام سازی داده ها با رای دهندگان پایگاه داده و رای دهندگان تابع جستجو بیش از حد محدود برای اندازه شهرستان رای دهندگان” با توجه به این گزارش که نوشته شده بود در ثبت سایت در اواخر ماه آوریل بود و نه به طور رسمی اعلام کرد.

مخاطرات بودند فوق العاده بالا برای L. A. شهرستان انتخابات مقامات در ریاست جمهوری اولیه. دو تغییرات قابل توجهی در رای گیری تجربه در محل قرار داده شد در همان زمان در حالی که همه مردم در انتخابات بود و انتظار می رود به بالا در میان کسانی که رای گیری در دموکراتیک ریاست جمهوری در مسابقه.

تبلیغات

برای یک, این اولین countywide انتخابات با استفاده از رای گیری جدید ماشین های توسعه یافته در طول دوره از یک دهه توسط مقامات محلی با جامعه ورودی. این دستگاه که علامت برگه کاغذ با انتخاب است که رای دهندگان را با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی هستند و بر خلاف کسانی که استفاده می شود در هر شهرستان در کالیفرنیا است.

دوم مارس انتخابات نیز برای اولین بار برگزار می شود در شهرستان با استفاده از “رای center” مدل مصوب کالیفرنیا قانونگذاران تحت رای دهندگان را انتخاب کنند. 2016 قانون اجازه می دهد تا حذف از محله حوزه های رأی گیری در ازای محدود تر تعداد چند منظوره رای مراکز — مکان های که در آن رای دهندگان می توانید به روز رسانی خود را ثبت نام رای دهندگان و بازیگران یک رای گیری به عنوان اوایل به عنوان 10 روز قبل از روز انتخابات.

دین لوگان لس آنجلس ثبت-ضبط/county clerk نه به طور مستقیم آدرس سیستم نقص در بیانیه ای به بار. دفتر خود گفت: این گزارش تکمیل شد در اواخر ماه آوریل توسط یک شخص ثالث, مشاور است. این گزارش توصیه می کند یک “طرح اقدام” است که شامل همکاری با مقامات دولتی را به آدرس هماهنگ سازی مسائل با نظرسنجی کتاب و همچنین ردیابی زمان انتظار در مراکز رای و ارسال زمان انتظار در زمان واقعی از طریق نرم افزار.

“ما سر به پایین همه دست به دست در عرشه کار با پشتیبانی کامل و همکاری شهرستان ذینفعان و وزیر امور خارجه به آدرس اقدام قصد دارد در گزارش جدید چالش های مرتبط با COVID-19 و برای اطمینان از مثبت و قابل دسترس رای گیری این تجربه سقوط” لوگان گفت.

تبلیغات

سرپرست جانیس هان بود که آوازی طرفدار تحقیق در مورد این شکست گفت که او همچنان در مورد ظرفیت سیستم به درستی در انتخابات آینده.

“مشکلات رای دهندگان با تجربه در مارس بودند غیر قابل قبول است و این گزارش نشان میدهد که همه آنها نمی تواند مقصر تکنولوژی” هان در بیانیه ای گفت. “ثبت و ضبط مقدار زیادی از کار را به انجام به دست آوردن اعتماد به نفس عمومی است.”

سیستم رای گیری استفاده می شود در دیگر شهرستانهای اما رویکرد مورد استفاده در لس آنجلس متفاوت در یک منطقه مهم است. در حالی که سایر استان ها از طریق پست و برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان L. A. شهرستان داده شد اجازه خاص توسط قوه مقننه به جست و خیز این مرحله مجبور برخی از 2 میلیون رای دهندگان که نمی دریافت غایب رای گیری به جمعیت در انتخابات منطقه ای مراکز.

ثابت شده است که بیش از حد از یک بار به این سیستم جدید که متکی الکترونیکی نظرسنجی کتاب به بررسی رای دهندگان در 970 در انتخابات منطقه ای مراکز. چرا که رای دهندگان می توانند یک رای در هر مرکز رای قرص دستگاه باید قادر به دسترسی به سوابق از تمام 5.5 میلیون L. A. شهرستان رای دهندگان برای اطمینان از فرد ثبت شده است و برای به روز رسانی سوابق نشان دادن رای دهندگان بازیگران است, رای گیری در این انتخابات است.

تبلیغات

حتی اگر وجود دارد به اندازه کافی پهنای باند شبکه در آن زمان در برخی از موارد دو ساعت به روز رسانی آنها. دستگاه شد پیکربندی شده برای جلوگیری از به روز رسانی اگر آن را در زمان بیش از 15 دقیقه آن را غیر ممکن است برای دانلود آخرین داده ها از شهرستان رای دهندگان پایگاه داده.

در بعد از ظهر روز انتخابات قطع برای همگام سازی داده ها را به 30 دقیقه اما حتی پس از آن بسیاری از نظرسنجی کتاب کامل نیست, هماهنگ سازی و, به عنوان یک نتیجه در ادامه به موقع انتخابات کارگران به صدور موقت برگه های رای.

وجود دارد همچنین مسائل مربوط به نیروی انسانی.

شهرستان استخدام تعداد کلی انتخابات کارگران مورد نیاز است اما برخی از مراکز رای بودند overstaffed در حالی که دیگران فاقد کافی کارگران است. علاوه بر این نیاز به رای مرکز مدیریت به کار 11 روز متوالی باعث حضور و غیاب مسائل و ساخته شده آن را به چالش کشیدن برای پر کردن آن نقش رهبری.

تبلیغات

علاوه بر آموزش کارگران آغاز شده در حالی که این شهرستان هنوز هم در حال توسعه آن انتخابات بعد روش که به معنای کارگران آموخته چیزهای مختلف بسته به زمانی که آنها آموزش دیده بودند در بالا در حال حاضر نیاز به یادگیری فن آوری های جدید و روش های زیر رای مرکز ،

و زمانی که انتخابات کارگران خواست برای کمک به آنها تا به حال صبر کنید به آن را دریافت.

“کمک میز که در آن انتخابات کارگران و رای دهندگان تماس برای دریافت کمک نمی کافی کارکنان مورد نیاز برای پاسخ به تماس های دریافتی حجم بی درنگ” با توجه به گزارش. “مسائل فنی با سیستم تلفن نیز منجر به بیش از حد صبر کنید بار.”

تقریبا 1 میلیون رای دهندگان استفاده می شود به مراکز رای گیری و یک در پنج گزارش داشتن یک تجربه منفی با توجه به پس از انتخابات نظرسنجی و نظرسنجی های خروج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>