L. A. هیئت مدیره مدرسه در نظر گرفتن تدریجی مدرسه پلیس تحت تشدید مطالبات

لس آنجلس هیئت مدیره آموزش و پرورش هفته آینده در نظر تدریجی مدرسه پلیس اصل از بین بردن این گروه طی چهار سال آینده, یک پیشنهاد است که می آید پس از بیش از یک هفته از تشدید خواسته به انجام این کار توسط دانش آموزان گروه های حمایت و رهبری اتحادیه معلمان.

دو رقابت دیگر هیئت مدیره مدرسه قطعنامه همچنین خواستار بررسی عملیات پلیس را آشکار فسخ بخش.

پیشنهاد برای از بین بردن این گروه در طول زمان به جلو آورده می شود توسط مونیکا گارسیا هیئت مدیره طولانی ترین خدمت عضو به عنوان یک اورژانس حرکت به دور زدن عادی نیاز است که یک هیئت مدیره قطعنامه ارائه شده در یک جلسه و سپس در عمل در یک جلسه بعد.

بحث بر سر مدرسه پلیس در لس آنجلس هایش از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید که سیاه بود درگذشت پس از یک افسر فشرده زانو خود را در برابر او گردن. تظاهرات با هدف قرار دادن خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید فوران در سراسر کشور از جمله در لس آنجلس.

تبلیغات

هفته گذشته رهبری ایالات معلمان لس آنجلس رای به حمایت از حذف 720-عضو مدرسه اداره پلیس فراهم می کند که لباس شخصی و مسلح برای حفاظت از این کشور را دومین منطقه مدرسه.

فعالان از جمله دانش آموزان باید اظهار داشت که حضور پلیس جرم دانش آموزان به خصوص دانش آموزان سیاه پوست — و که دانش آموزان بهتر خواهد بود خدمت کرده است اگر $70 میلیون بودجه برای پلیس منتقل شد به خدمات دیگر از جمله سلامت روان مشاوران پرستاران و برنامه های ارائه مشاوره رفتاری.

مدافعان مدرسه پلیس را در مقابله با آن مدرسه پلیس باید آموزش های ویژه ای به کار مثبت با دانش آموزان د-تشدید تنش ها و محافظت از دانشگاه ها از تهدیدات خارجی.

گارسیا قطعنامه خواستار منطقه به کاهش بودجه پلیس با 50% شروع با بودجه سال که شروع می شود در 1 ژوئیه 2021. سال بعد بودجه را به رها کردن 50 ٪ از سطح فعلی و پس از آن به 10 درصد در سال بعد. فاز خارج خواهد اجازه می دهد زمان برای مقامات منطقه برای توسعه جایگزین امنیت برنامه.

تبلیغات

پول ذخیره خواهد شد هدایت می شوید به سمت مدارس تعیین شده به عنوان داشتن بالاترین نیاز به دلیل عواملی مانند محله فقر و جرم و جنایت و مسائل مربوط به سلامت. سرپرست نیز مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک گزارش سالانه تلاش در حمایت از دانش آموزان است.

گارسیا حرکت است به احتمال زیاد به حمایت از طرفداران دانش آموزان و اعضای جامعه که به نام برای هدایت وجوه اداره پلیس. رهبری اتحادیه معلمان نیز در حمایت از این هدف است.

اما گارسیا پیشنهاد نمی شود تنها برای هیئت مدیره در نظر گرفتن.

عضو هیئت مدیره جکی گلدبرگ قطعنامه ای که خواستار تعلیق در استفاده از اسپری فلفل و فرار سنتی پلیس در حمایت از “nonmilitary-سبک پوشاک مانند چوگان و chinos.”

تبلیغات

گلدبرگ حرکت نیز خواستار استخدام یخ برای افسران جدید و تعلیق استفاده از سگ های پلیس. علاوه بر این افسران خواهد بود کارگردانی به ایستگاه خود را در حال حاضر “در محیط مدارس و نه در دانشگاه.”

همزمان منصوب “Reimagining ایمنی مدرسه اقدام برنامه ریزی گروه” در حال حاضر می خواهم یک گزارش ماه ژوئیه 30 در مورد مسیر آینده پلیس و دیگر اقدامات امنیتی ، این پنل شامل کارشناسان ایمنی, دانش آموزان, معلمان و مدیران.

سوم مدیره قطعنامه از جورج مک کنا تخته را فقط سیاه و عضو و حامی سازگار از مدرسه ،

مک کنا می خواهد منطقه موجود مدرسه ایمنی نیروی کار برای تشکیل یک پانل که بررسی داده های مربوط به افسران دخالت در دانشجو و دانشگاه حوادث و تعیین که در آن وجود دارد “نیاز به راهنما تغییرات اضافی در آموزش و پیشگیری اقدامات است.”

تبلیغات

این کمیته شامل دانش آموز, تخته, آموزش و پرورش عضو و نمایندگان Supt. Austin Beutner مدرسه اداره پلیس و دیگر اعضای هیئت مدیره. به عنوان با گلدبرگ پیشنهاد هیئت مدیره منصوب خواهد شامل کارشناسان ایمنی, دانش آموزان, معلمان و مدیران.

مک کنا قطعنامه می دهد این گروه تا Aug. 31 برای تکمیل تجزیه و تحلیل آن.

L. A. مدارس Supt. Austin Beutner گرفته شده نه یک موقعیت در آینده از مدرسه اما پلیس گفته است او از پایان دادن به استفاده از اسپری فلفل و chokeholds. در حالی که افسران باید با استفاده از اسپری فلفل به صورت دوره ای منطقه گفت: این می داند که از هیچ حوادث در سال های اخیر است که در آن افسران را با استفاده از یک سبد.

در میان بحث بر سر پلیس ماموران را دریافت تایید از سابق L. A. مدارس Supt. رامون C. Cortines.

تبلیغات

“این LASPD است که نه تنها یک سازمان است که ثابت کرده است که یک آژانس مدل در سراسر این کشور اما یک سازمان متحد که یک تعادل ایمنی با شفقت و همدلی نسبت به ما دانش آموزان, معلمان و کارکنان” Cortines نوشت در باز کردن ایمیل به Beutner و هیئت آموزش و پرورش است. “قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری برای حذف LASPD ماموران از ناحیه من درخواست که شما در نظر بگیرید که به طور بالقوه مخرب عواقب چنین تصمیم گیری را بر ما دانش آموزان, معلمان و کارکنان ما در اطراف مدارس و جوامع است.”

بار نویسنده کارکنان Sonali Kohli کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de