اجازه دهید شهروندان پلیس پلیس. سیاستمداران و اجرای قانون در حال حفاظت از بد پلیس

دولت ایالات متحده تا به حال جواب درست از شروع: کنترل غیر نظامی نیروهای مسلح. دولت و دولت های محلی باید پرداخت توجه است.

فرمانده کل قوا: یک غیر نظامی. رتبه بندی شماره 2: یک غیر نظامی و وزیر دفاع.

این نظامی آمریکایی کامل نیست. اما آن را در واقع نظم و تمایل به نگه داشتن سربازان در خط. بد سیب به طور معمول دور انداخته.

کنتراست که با پلیس محلی و کلانترها’ بخش — و در خیلی از تاریخ خود, دولت, زندان, سپاه پاسداران است. سیب بد تعفن تا کل محل از آنجا که آنها در حال محافظت از سیستم دوستان و به سختی تا کنون پرتاب.

تبلیغات

شوراهای شهرستان, هیئت ناظران و قانونگذاران ایالتی شده اند از ترس به میزان قابل توجهی کنترل اجرای قانون چرا که آنها از ترس به خطر می اندازند دنج روابط سیاسی با یونیفورم افسران.

در حال حاضر در نهایت فشار عمومی نصب است به زور تغییر به دلیل تکرار ناعادلانه پلیس سفید پوست در قتل از مردان سیاه و سفید.

لس آنجلس و سان فرانسیسکو و ساکرامنتو در میان شهرستانها در حال حرکت به سمت به طور چشمگیری در حال تغییر خود را به نیروهای پلیس’ ماموریت. هدف این است که برای پلیس به پاسخ بیشتر تنها به پرونده های جنایی — متخصصان آموزش دیده رسیدگی خواهد noncriminal حوادث.

روز دوشنبه دولت Atty. ژنرال خاویر بکررا اعلام کرد یک بسته طراحی شده برای مهار افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد. او خواست که تمام سازمان ممنوعیت chokeholds در میان دیگر قاتل محدودیت و آن را آسان تر به تخلیه پلیس بد.

تبلیغات

سال گذشته مجلس به تصویب یک لایحه مصالحه نیاز است که نیروی کشنده استفاده می شود تنها زمانی که “لازم” به جای قدیمی استاندارد: هنگامی که “مناسب است.”

پلیس اتحادیه های کارگری در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سن خوزه اخیرا پیشنهاد یک بسته اصلاحات که “بر احترام برای زندگی د-تشدید یک وظیفه به شفاعت [در برابر سوء استفاده پلیس] تناسبی پاسخ به حوادث خطرناک و قوی پاسخگویی.”

به وضوح پلیس اتحادیه های کارگری در پاسخ به این کشور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و تماس — به عنوان سیاسی احمقانه آن را به عنوان است — “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

آن را “یکی از اشتباهترین ایده های تمام وقت و یا دست پایین برنده بدترین شعار همیشه” سیاستمدار بازنشسته ویلی براون نوشت در یکشنبه ستون برای سان فرانسیسکو کرونیکل. قهوه ای بود و اولین فرد سیاه و سفید به انتخاب سان فرانسیسکو شهردار و سیاه برای اولین بار دولت و مجلس سخنران.

تبلیغات

بر روی کاغذ اجرای قانون ایالتی و محلی تحت کنترل غیر نظامی است. اما آن را یک نمای چرا که سیاستمداران — به خصوص دموکرات ها — تکیه بر اجرای قانون اتحادیه های کارگری برای کمک به آنها را مجددا انتخاب. به اندازه کافی سیاستمداران را از ایستادن در برابر اتحادیه های کارگری برای سرکوب اعضای خود را سوء رفتار اجازه دهید به تنهایی خود مزایای بازنشستگی.

اتحادیه تاییدیه طلایی و مبارزات انتخاباتی خود پول sweetens گلدان.

شما نمی بینید ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی آمریکا و یا اهدا به نامزدها برای اداره فدرال. و نه ایالات متحده مارشال و ماموران اف بی آی.

تبلیغات

آنچه را بشدت مورد نیاز در اجرای قانون محلی مستقل هستند غیرسیاسی اشخاص که بررسی اتهام سوء استفاده افسران توصیه می کنند که آیا آنها باید اخراج می شود و خود را یافته است.

پلیس و کلانتر بخش ناتوان هستند صادقانه بررسی خود را به دلیل آن را آشکار تضاد منافع. و سیاستمداران محلی نداشته جرات به زور این مسئله است.

“دموکرات ها در خاص هستند بنابراین ترس از بودن با برچسب ‘نرم در جرم و جنایت است که آنها وحشت زده ایستاده تا به پلیس انجمن می گوید:” فیل Trounstine سابق سیاسی و دولت گزارشگر برای San Jose Mercury News شد که به لیبریا خاکستری دیویس’ سخنگوی رئیس.

“تنها راه برای به دست آوردن کنترل از رفتار پلیس است به موسسه واقعی غیر نظامی کنترل با قدرت به نظم و انضباط و خاتمه افسران پلیس برای رفتار توهین آمیز.”

تبلیغات

Trounstine و دیرین دموکراتیک مشاور گری جنوبی در حال ترویج نیاز به قدرتمند مستقل غیر نظامی نقد و بررسی تخته برای نظارت بر اجرای قانون محلی است.

“من افشای دموکرات’ لباس های کثیف” می گوید جنوبی بود که دیویس’ استراتژیست ارشد.

“وجود دارد یک اتحاد نامقدس بین سیاستمداران دموکرات و افسر پلیس انجمن,” جنوبی می گوید. “دموکرات ها نیاز به نشان دادن آنها دشوار در جرم و جنایت. و یکی از راه هایی که انجام می دهند به ثمر رساند تاییدیه از پلیس انجمن.

تبلیغات

“من نشسته ام در در ده ها و ده ها تن از تایید کنفرانس و آنها هرگز در مورد اجرای قانون مسائل است که تحت تاثیر قرار است. آنها در مورد شرایط کار حقوق بازنشستگی داوری الزام آور. هیچ مشکلی وجود دارد با این, اما آن را قرار می دهد سیاستمداران دموکرات در رختخواب با پلیس اتحادیه های کارگری.

“این راز کوچک کثیف در جهان سیاسی که همه می دانند اما هیچ کس می خواهد به بحث در مورد.”

در کالیفرنیا آن را غیر قانونی برای استفاده از قانون اجرای یکنواخت و نشان سیاسی ad.

“وجود دارد یک راه که در اطراف” جنوبی می گوید. “من آن را انجام داده ام.”

تبلیغات

شما به سادگی یک پلاستیک نشان با اتحادیه نام در آن و اجاره ای از یک فروشگاه لباس. رای دهندگان “آیا می دانید تفاوت” جنوبی می گوید. “من اجاره ماشین پلیس از فیلم آژانس های کرایه با چراغ در بالا و درخشان در اطراف.

“این همه در واقع یک بازی است. … عواقب هستند که زمانی که وجود دارد خواستار واقعا اصلاحات قابل توجهی بسیاری از سیاستمداران دموکرات هستند به خطر بیافتد چرا که آنها وابسته به اتحادیه های کارگری آنها را به یک برگ انجیر در امنیت عمومی.”

کمپین پول کمک می کند تا بیش از حد.

Nikhil pahwa که نظارت بر کمک های مالی سیاسی شمارش تا 7 میلیون دلار در پلیس اتحادیه کمک به زمان قانونگذاران کالیفرنیا بیش از چند انتخابات است. تقریبا نیمی از نمایندگان مجلس با دریافت بیش از $50,000.

تبلیغات

بزرگترین اهدا کنندگان بودند کالیفرنیا تادیبی افسران صلح Assn., صلح ماموران تحقیقات Assn. کالیفرنیا و کالیفرنیا Assn. از بزرگراه Patrolmen.

“که تنها کسری از آنچه که پلیس اتحادیه صرف در سیاست در کالیفرنیا می گوید:” nikhil pahwa جمهور دن نیومن.

اتحادیه های کارگری باید یک حق در قانون اساسی به حمایت از نامزدهای سیاسی.

اما توانایی سیاستمداران به بازپرداخت اتحادیه های کارگری را می توان قابل ملاحظه ای کاهش حقیقی غیر نظامی کنترل پلیس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de