اجازه دهید بحث در مورد ساکس: جرمی Mohney ارائه می دهد مستقیم-به-وینیل آهنگ ها برای شما

تخته سنگ متولد نوازنده ساکسیفون جرمی Mohney تا به حال جلسات هفتگی اقامت در هیچ نام بار در بولدر قبل از COVID-19 متوقف زنده-صنعت موسیقی در ماه مارس است. گریز از مرکز موسیقی همچنین برتری در کلارینت و اغلب مربا با گروه های محلی در سراسر ژانرهای متعدد. Mohney است به همان اندازه شناخته شده برای خود را خیره کننده تکنوازی به عنوان او برای برگزاری دادگاه بیش نوشیدنی در هیچ نام بین مجموعه و پس از کنسرتهایی را برروی آن بکشید در داخل و خارج از مکالمات که قهرمانان خود را که طیف وسیعی از لویی آرمسترانگ به هنجار مک دونالد.

این babyfaced Mohney و گروه او را کشت و خود آلبوم های منتشر شده و تک آهنگ در Spotify در و Bandcamp و به یک جزء اصلی در نوسان رقص میله و قدیمی timey حوادث در جلو برد و دنور قبل از COVID-19 محدود نوازنده به بازی بازی های آنلاین اجرای برنامه برای کمک های مالی. در حال حاضر زندگی در دنور Mohney ارائه شده است منحصر به فرد راست-به-وینیل ضبط فقط برای $25 از طریق Leesta Vall ضبط صدا’ Shut-در جلسات پروژه که اجازه می دهد تا طرفداران برای خرید یک هفت اینچی وینیل رکورد از یک آهنگ ضبط شده فقط برای آنها با یک پیام شخصی موجود در مسیر.

ما با صحبت Mohney اخیرا در مورد مستقیم-به-وینیل کمپین — که به توقف پذیرش سفارشات در ژوئن 24 — و بیشتر.

Westword: چگونه به این ویروس مبتلا حرفه ای شما ؟

جرمی Mohney: خوب من یک گیگ یا دو اما هیچ چیز جدی است. ترین بخش آن بوده است اما ما بازی یک حیاط خلوت حزب با برخی از اجتماعی فاصله. که سرگرم کننده بود. آن را واقعا می گوییم انجام در یک سطح معنوی اگر شما خواهد شد.

باید آنلاین کنسرت های کمک خود را با درآمد ؟

در ابتدای این همه واقعا داد. برای مدت زمان طولانی من انجام شده بود, انفرادی, کنسرت, در یک پله و نمی توانستم همراه با گروه در همه. از آن زمان به بعد این نوع سوار, در واقع.

شما شنیده ام هر چیزی را از هیچ نام نوار مورد شروع هفتگی خود را گیگ دوباره ؟

من فکر کردن در مورد انجام کاری وجود دارد دوباره در برخی از نقطه, اما من نمی خواهم برای رفتن به عقب به انجام هر کاری به طور منظم وجود دارد. من فکر می کنم که ناشی از بسیاری از استرس برای بسیاری از احزاب مختلف فقط در همان محل بدون هیچ پول و عملا هیچ راهنمایی. پرداخت در ویسکی مزایای آن است اما آن را نیز [می خندد]…شما می دانید. من فکر می کنم من نیاز به رشد کمی از آن.

برای کسی که در بولدر چگونه جاز تبدیل به موسیقی است که شما زندگی می کنند و نفس کشیدن ؟

من واقعا به پدر بزرگ من در حال رشد کردن و من هنوز هم هستم. من نمی توانید به صحبت کردن با او تا آنجا که من می خواهم راه زندگی است اما او واقعا من رو تبدیل به یک مقدار زیادی از سوابق خوبی در حال رشد است. من هنوز هم به آنها گوش دهید و آنها را دوست دارم. احتمالا تا حد زیادی به کار با شخصی من در رابطه با پدر بزرگ من اما موسیقی فقط صحبت می کند حجم برای خود. این چنین صادقانه شکل بیان شده توسط مردم که واقعا بیشتر از هر کس درک درستی از آنچه در آن به معنی یک انسان است. این فقط یک نوع هنر زیبا که بیشتر مردم نیاز به آگاهی از, من فکر می کنم — نوسان به ویژه…سبک شیکاگو, New Orleans, سبک, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. که نوسان است روح از امریکا یا آنچه آمریکا باید باشد.

شما بازی کلاسیک اما شما نوشتن نوسان موسیقی بیش از حد.

آره — من فقط دوست دارم این سبک بسیار است. من واقعا اجازه دهید آن را به من به اندازه کافی است که من احساس می کنم نوع آن عدالت انجام وقتی که من آن را بنویسید.

آنچه که موسیقی خود را به آموزش و پرورش ؟

من در گروه در تخته سنگ بالا و مورد مطالعه قرار من با یک معلم خصوصی به نام گرگ LaLiberte. من حدس می زنم این طرح این بود که من دیگه سعی کنید برای کالج, اما این است که واقعا کار کند. من تصمیم خود را برای آن پرداخت; در میان چیزهای دیگر, من نمی خواهم برای به دست آوردن یک مدرک ساکسیفون برای نوشتن مقالات.

آیا شما تا به حال درس پس از دبیرستان ؟

من خوش شانس بود که من درگیر شدن در نوسان صحنه موسیقی در اینجا من این شانس را به صورت رایگان از دانشگاه دنور یک گروه کلاس یک کلاس گروه موسیقی سنتی, موسیقی جاز است که در اصل موسیقی است که ما بازی. من نمی خواهد می گویند که آن را به خصوص هدایت من در هر راه که من در حال حاضر در, اما آن را قطعا یک کمک بزرگ و از شما قدردانی میکنم. دیگر از آن, من فقط بازی کنسرتهایی. این یک مهارت خوب به عنوان یک نوازنده را قادر به گوش دادن و به جام جم به عنوان آنها می گویند.

در حال حاضر با موضوع زندگی در خیابان ها و بسیاری از افراد طبعا ناراحت نژادپرستانه پلیس آمریکا, آیا شما احساس می کنید مثل این است که غرق در تاریخ موسیقی جاز است که یک راه برای جلوگیری از نژادپرستی فقط دانستن چقدر آفریقایی-آمریکایی ها کمک کرده?

کاملا. Daryl Davis, the blues piano player که با بازی لیتل ریچارد و B. B. King شخصا ملاقات [Ku Klux] زیاد شدن اعضای کلن. او و او با زیاد شدن اعضای کلن و فقط به آنها و آنها را متقاعد به ترک کلان. به همین دلیل من فکر می کنم آن است که یکی از داستان های خود را در مورد چگونه او در حال بازی در یک بار, این مرد آمد و به او گفت: “هی شما را به بازی پیانو مانند Jerry Lee Lewis.” او گفت: “خوب که خنده دار است…نه واقعا. آیا شما تا کنون شنیده ام از چربی های دومینو و یا کمی ریچارد?” این [سفید] مرد بهتزده شما می دانید و به نظر می رسد او یک نژادپرست و او بخشی از کلان و فقط با داشتن این گفتگو منجر به او در نهایت خروج از کلان. این یک داستان شگفت انگیز است. نگاهی به بنی گودمن و راه او استخدام, سیاه, هنرمندان و قرار دادن آنها در رادیو و تلویزیون در دهه 1930 و قبل از حقوق مدنی. او ساخته شده خود را به یک قهرمان واقعی از فرهنگ آمریکایی است. کسانی که داستان های بزرگ که همه بخشی از این موسیقی است.

چگونه شما می توانید درگیر با این راست-به-وینیل پروژه ؟

آن را مرتب کردن بر اساس چگونه بسیاری از مردم در ملاقات با دوست دختر خود را این روزها: آنلاین. فقط نوشتن “هی.”

چگونه شما تصمیم می گیرید که دو آهنگ مردم می توانند انتخاب کنید ؟

فقط به طور عمده…من نمی دانم. آن را سخت به انتخاب واقعا هر چیزی برای من. من حدس می زنم در پایان روز من باید یک تصمیم به قرار دادن چیزی. یکی از آنها یک لحن آوازی [“به من نشان بده آنچه شما کردم و نوسان آن را”]. آن هم برخی از احمقانه شعر. من فقط می خواستم به خواندن برخی از نوسان و در روح چه نوسان رقص است.

است ضبط وینیل شخصی و هیجان را برای شما بیش از حد ؟

اوه آره. من همیشه می خواستم به یک رکورد با موسیقی من در آن است. آن را کمی هزینه سنگین است. این برنامه یک سرویس عالی ارائه شده توسط دسته ای کوچک سوابق به هنرمندان در بدون هزینه به هنرمندان است. آن نیاز به برخی از کار. ما در واقع به رکورد فرد طول می کشد از آهنگ و امیدوارم پیچ آنها را. ما می خواهیم با استفاده از یک همزن و یک میکروفن کندانسور است که در واقع سنت این موسیقی را فقط با استفاده از یک میکروفون و ترکیب صدا به اتاق و مرتب کردن بر اساس از جمع آوری در اطراف آن است.

یک چیز بیشتر: چقدر از نفوذ خواهد هنجار مک دونالد بود در این جلسات ضبط?

من فقط می توانید می گویند: این شرم آور است که او نمی تواند اجرا برای رئيس جمهور. که تمام من. من آن را ترک تا به او بگویم بقیه چون او را شوخ تر از من.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>