O. C. مقامات نظارت بر افزایش در ICU بستری شدن در بیمارستان از coronavirus

اورنج کانتی مقامات گفت: آنها در ادامه به نظارت را افزایش می دهد در بستری سطوح با توجه به کروناویروس اما این روند لزوما به معنای کانتی نیاز به سرعت بازگشایی اقتصاد است.

Coronavirus مربوط به ICU بستری شدن در بیمارستان را افزایش 76 درصد در شش هفته در اورنج کانتی. در طول هفته از آوریل 4 شهرستان گزارش هفت روز به طور متوسط از 94 نفر با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در آن تعداد تخت. هفته گذشته این تعداد افزایش به طور متوسط 165 بیمارستان بستری است.

در اوایل ممکن است تعداد زیادی از مردم برای بستری این ویروس در اورنج کانتی در پایین 200s. یک ماه بعد این اعداد و ارقام تا به حال شروع به پریدن کرد به بالا 200s و کم 300s.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett ویژگی های برخی از سربازان ارتش به شیوع بیماری در پرستاری ماهر خانه. او همچنین اشاره کرد که در حدود دو دوجین بیماران در اورنج کانتی بيمارستان بودند از Imperial County است.

تبلیغات

او افزود که مراقبت درمانی اورنج کانتی مدیر دکتر کلیتون Chau است که هنوز بررسی و برنامه ریزی برای بازگشایی شخصی-مراقبت از کسب و کار در این شهرستان آغاز جمعه.

“من به بهداشت عمومی ما مامور به حفظ و نظارت بر داده های مثبت نرخ بستری شدن در بیمارستان تعداد تخت و مرگ و میر برای تعیین اینکه آیا ما نیاز به تنظیم مجدد ما بازگشایی برنامه و یا سیاست های دیگر مانند پوشش صورت” بارتلت گفت.

با وجود چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان اورنج کانتی هیئت ناظران صندلی میشل جراحی نشان داد جمعه شهرستان رهبران هیچ برنامه ای برای tamp پایین بازگشایی برنامه.

“اورنج کانتی است ادامه داد: دیدار با دولت متریک در بازگشایی روند و همچنان دولت را در آستانه به ادامه حرکت رو به جلو در ‘مقاومتی نقشه راه,'” او در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد به انجام این کار مطابق با دولت و دستورالعمل های فدرال در حالی که تماشای این اعداد نزدیک است.”

تبلیغات

مقامات شهرستان باید گفت دیگر نقاط داده ها — مانند مرگ و میر و تعداد مثبت COVID-19 آزمون — رنگ تر و امیدوار کننده تصویر به عنوان هر دو شماره در اورنج کانتی مطلوب مقایسه با کشورهای همسایه.

“در حالی که ما از این به طور کامل و در عین حال اورنج کانتی در موقعیت خوبی برای ادامه حرکت رو به جلو” فولاد هفته گذشته گفت: “ما باید دلیل مثبت در مورد که در آن ما هستند.”

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در چهارشنبه reemphasized نیاز مردم به حفظ فاصله فیزیکی شستن دست های خود و پوشیدن پوشش صورت که بیشتر در فضاهای عمومی بازگشایی شده است.

“ما آموخته اند که ساده پوشش صورت است که خود را پوشش بینی و دهان خود را با نگه داشتن فاصله خود را از دیگران بسیار موثر در جلوگیری از گسترش خود را قطرات به دیگران و در نتیجه باعث کاهش خطر ابتلا به شما آلوده شخص دیگری ندانسته و گفت:” دکتر کریستینا Ghaly مدیر شهرستان در بخش خدمات بهداشتی و درمانی. “ما نیاز به توجه و کار با تغییرات ساختاری در جوامع ما که در محل قرار داده.”

تبلیغات

لس آنجلس مقامات هنوز مشخص برنامه ریزی برای مرحله بعد از بازگشایی.

L. A. مقامات شهرستان اعلام کرد 34 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر یکشنبه آوردن تلفات به 2,991. علاوه بر این 2,129 فتح کرد گرفته شد موارد جدید اعلام شد, بالا بردن countywide عفونت مجموع به 77,189.

با وجود چشم انداز مثبت در تعداد مرگ و میر, L. A. شهرستان روزانه نرخ مرگ و میر کاهش یافته است در مقایسه با یک ماه پیش. در اوایل ماه مه به طور متوسط روزانه تعداد مرگ و میر در این شهرستان شد و حدود 45. در اوایل ماه ژوئن که تعداد کاهش یافته و به حدود 33 شهرستان بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

بستری شدن در بیمارستان نیز ثابت باقی مانده است و به گفته مقامات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>