نارنجی و ونتورا شهرستان دیدن چشم انداز مثبت در coronavirus بستری شدن در بیمارستان در میان بازگشایی

مقامات در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه به خلق و خوی بازگشایی تلاش در مواجهه با افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان یک حرکت است که به نظر می رسد به احتمال زیاد به جرقه اعتراض عمومی.

ایالت بستری شدن در بیمارستان در میان COVID-19 بيمار شده نسبتا مسطح در شش هفته گذشته حتی به مقامات اجازه داده اند هزاران کسب و کار برای باز کردن درهای خود را و تعدادی از ساکنان را از سر گرفت روزمره. اما در پرتقال و ونتورا شهرستان بستری هستند دوباره در افزایش, باعث سلامت کارشناسان هشدار می دهند که اگر این روند همچنان ادامه دارد, آن می تواند مقامات به سرعت بازگشایی.

هشدار می آید روز قبل از یک موج شخصی-مراقبت از صنایع از جمله ناخن سالن های ماساژ درمانی و مغازه های خال کوبی, مجموعه, به بازگشایی در کالیفرنیا است. دلایل افزایش تعداد متفاوت است اما مقامات بهداشت ابراز نگرانی در مورد برخی از افراد زیر نمی سلامت و توصیه های ایمنی از جمله پوشیدن پوشش صورت و اجتماعی فاصله.

تبلیغات

“ما ملاقات دشمن و آنها به ما گفت:” دکتر رابرت لوین سلامت افسر در شهرستان ونتورا. “و بسیاری از ما به انجام یک کار بهتر از اجتماعی فاصله و قرنطینه. برخی از ما در حال انجام یک کار بزرگ; ما مدافعان. اگر ما می توانیم انجام این کار — و من می دانم که ما می توانیم — ما می تواند به جلوگیری دولت از ما گفتن که ما باید یک گام به عقب از برخی از دستاوردهای ما در افتتاحیه فعالیت های ما و کسب و کار.”

در اورنج کانتی که هفته گذشته مقامات نورد یک دستور است که ساکنان سایش پوشش صورت در coronavirus مربوط به واحد مراقبت های ویژه بستری شدن در بیمارستان را افزایش 76 درصد در شش هفته. در این هفته از آوریل 4 شهرستان گزارش هفت روز به طور متوسط از 94 نفر با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در آن تعداد تخت. هفته گذشته این تعداد افزایش به طور متوسط 165 بیمارستان بستری است.

در ضمن در لس آنجلس و دیگر بخش های دولت ICU بستری نرخ را کاهش بوده است.

L. A. شهرستان یک بار تا به حال بدترین ICU coronavirus بستری رای بر اساس سرانه در میان تمام کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است. اما این تغییر با Imperial County, پادشاهان شهرستان و شرکت اورنج کانتی بزرگتر و ICU coronavirus بستری نرخ لس آنجلس تایمز تحلیل یافت.

تبلیغات

L. A. شهرستان گزارش پنج ICU coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان; اورنج کانتی است 5.2 بيماران ICU در هر 100 ، 000 ساکنان; Kings County, 6.1; و Imperial County 9.9.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett ویژگی های برخی از سربازان ارتش به شیوع بیماری در پرستاری ماهر خانه. او همچنین اشاره کرد که در حدود دو دوجین بیماران در اورنج کانتی بيمارستان بودند از Imperial County است.

آن است که روشن نیست که چگونه این افزایش می تواند این شهرستان را بازگشایی کردند. اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau است که هنوز بررسی و برنامه ریزی برای بازگشایی شخصی-مراقبت از کسب و کار در این شهرستان آغاز جمعه, مقامات گفت.

“من به بهداشت عمومی ما مامور به حفظ و نظارت بر داده های مثبت نرخ بستری شدن در بیمارستان تعداد تخت و مرگ و میر برای تعیین اینکه آیا ما نیاز به تنظیم مجدد ما بازگشایی برنامه و یا سیاست های دیگر مانند پوشش صورت” بارتلت گفت.

تبلیغات

مقامات شهرستان باید گفت دیگر نقاط داده ها — مانند مرگ و میر و تعداد مثبت COVID-19 آزمون — رنگ تر و امیدوار کننده تصویر به عنوان هر دو شماره در اورنج کانتی مطلوب مقایسه با کشورهای همسایه.

“در حالی که ما از این به طور کامل و در عین حال اورنج کانتی در موقعیت خوبی برای ادامه حرکت رو به جلو” سرپرست میشل فولاد در هفته گذشته گفت: “و ما دلیلی برای مثبت باشد در مورد که در آن ما هستند.”

در هفته های اخیر شده است وجود دارد قابل توجه فشار از برخی از شهرستان رهبران و شهروندان به بازگشایی بخش از اقتصاد و شل محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در اورنج کانتی استفاده از پوشش صورت در رانده شده و به خط مقدم از گفتگو.

این بحث منجر به برخورد خارج از شهرستان دفاتر شنبه هنگامی که یک گروه کوچک است که جمع شده بودند به مخالفت با اورنج کانتی را آرام قوانین در پوشش صورت بود که ملاقات با یک مقدار بزرگتر گروهی که مخالف پیام خود را.

تبلیغات

معترضان در اطراف شلوغ گروه برگزاری علائم و فریاد “هی هی هو هو این ماسک رو به برو” و “خبر جعلی رو به” در singsong خودداری.

گلوریا آلوارادو, مدیر اجرایی اورنج کانتی کار فدراسیون گفت: شهرستان سست ماسک سیاست قرار داده بود کارگران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در خطر است. اعضای اتحادیه که در فروشگاه های مواد غذایی گفته اند داستان بودن تف بر و فریاد زد توسط ساکنان که نمی خواهید به پوشیدن ماسک, او گفت:.

“که چه دردناک است,” او گفت:. “چند هفته پیش ما بودند تجلیل از قهرمانان مقدم کارگران است. در حال حاضر آنها درخواست ما را به ایستادگی کردن با آنها برای ایمنی و ما می بینیم مردم در جامعه گفت: هیچ.”

در این نبرد بیش از ماسک آغاز شد که پس از آن — شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع صادر سفارش نیاز است که ساکنان شهرستان و بازدید کنندگان سایش پوشش صورت در حالی که در یک محل عمومی در محل کار و یا بازدید از یک کسب و کار که در آن آنها قادر به ماندن شش فوت از هم جدا.

تبلیغات

حرکت مجموعه ای خاموش طوفان اختلاف به عنوان برخی از ساکنان و مقامات منتخب به چالش نیاز به استفاده گسترده از پوشش صورت به عنوان کسب و کار بیشتر در منطقه ادامه داد: برای بازگشایی. پس از چند شدید هفته دفاع او سفارش سریع استعفا داد و در هفته گذشته.

یک روز پس از او سمت چپ Chau منصوب شد به عنوان موقت افسر بهداشت و بلافاصله فلفلی با پرسش از هیئت ناظران در مورد زمانی که او خواهد آسانسور چهره-پوشش سفارش.

“ما نمی توانیم اعمال محدودیت بر مردم بر اساس ترس فقط بر اساس نظری ترس” سرپرست انجام اندرو گفت: در آن زمان. “اگر ما در باز کردن و ما تست و ما شروع به دیدن تغییرات من درک تغییر در موقعیت. ما در حال تیراندازی در یک هدف در حال حرکت. من نمی خواهم شما را بی پروا اما فرایند تصمیم گیری به من ناقص است.”

دو روز بعد Chau نورد نیاز. سفارش جدید به شدت توصیه می کند که مردم ماسک در تنظیمات عمومی اما توقف کوتاه الزامی آن است.

تبلیغات

در شهرستان ونتورا, مقامات بهداشتی باید روشن شده است که آن را ممکن است منطقه ممکن است به فشار دکمه مکث در بازگشایی اضافی بخش از اقتصاد اگر بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است.

هفته گذشته وجود دارد و به طور متوسط 91 نفر بستری در شهرستان ونتورا با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس که بالاترین تعداد از اوایل ماه آوریل است. که 75% افزایش می دهد از هر یک از دو هفته گذشته این بار تجزیه و تحلیل یافت.

“در این مرحله آن خواهد بود بی پروا فقط به باز کردن و در ادامه به باز کردن همه چیز داده شده … چه تعداد ما انجام می دهند” لوین شهرستان ونتورا سلامت افسر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>