به منظور محدود کردن استفاده از کمتر-سلاح های کشنده در تظاهرات منقضی ژوئن 19

با یک سفارش ضابط موقت محدود کردن چگونگی و زمانی که اجرای قانون می تواند استفاده از “کمتر کشنده” زور علیه معترضان در دنور مجموعه به پایان می رسد در ژوئن 19, یک قاضی فدرال گفته است که هر دو طرف درگیر در اختلاف حقوقی که آنها باید یک تلاش واقعی برای رسیدن به یک توافق قبل از او طول می کشد عمل بیشتر است.

“دادگاه نمی خواهد در نظر گرفتن کمک های بیشتر تا زمانی که وکیل گواهی که آنها اعطا در شخص و یا از طریق تلفن و که آنها تلاش کرده اند با حسن نیت برای رسیدن به یک تصریح شده که منطقی اطمینان را می دهد که معترضان مسالمت آمیز در آینده خواهد بود محافظت در برابر نامناسب پلیس پاسخ و منطقی اطمینان را می دهد که افسران پلیس خواهد بود قادر به گرفتن اقدامات مناسب برای حفاظت از خود و اموال” قاضی R. بروک جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو نوشت: در ژوئن 17.

در همان زمان جکسون رد هر دو یک حرکت برای گسترش سفارش ضابط موقت او صادر ژوئن 5 و یک حرکت برای یک دستور مقدماتی ظ توسط وکیل به نمایندگی از چهار شاکی است که تحت پیگرد شهر دنور بیش اتهام اجرای قانون سوء رفتار در طول جورج فلوید تظاهرات.

“احزاب اگر آنها را کنار بگذارند افراط در هر دو طرف باید قادر به رسیدن به یک توافق که انجام متقابلا اهداف مورد نظر. اگر طرفین به رغم مربوطه اظهارات که آنها اهداف مشابه نمی تواند رسیدن به یک توافق پس از آن آنها ممکن است خود را ارسال کنید مربوطه پیشنهاد سفارشات و دادگاه به احتمال زیاد خواهد شد را وارد کنید سفارش و یا یک نسخه از آن را که مناسب ترین,” جکسون به این نتیجه رسیدند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

موقت ضابط سفارش نیاز به مأموران اجرای قانون را با صدای بلند اعلام کرد که آنها در حال رفتن به استفاده کمتر از کشنده های خوشه ای مانند گاز اشک آور و یا اسپری فلفل; افسران پس از آن باید به معترضان فرصت برای متفرق کردن قبل از به کارگیری سلاح. هر گونه استفاده از کمتر-نیروی کشنده نیاز به تصویب در صحنه افسر در سطح ستوان یا بالاتر. علاوه بر این اجرای قانون باید بدن خود را فرسوده دوربین در طول هر گونه تعامل با معترضان.

اما در حالی که این سفارش به عنوان یک پیروزی با شاکیان و وکلای آنها و انقضای آن دو هفته پس از آن صادر شد. و پایان فدرال حکم دادگاه اتفاق می افتد همزمان با Juneteenth که شاهد روز در ماه ژوئن 1865 زمانی که به بردگی گرفته آفریقایی-آمریکایی در تگزاس دریافت کلمه رسمی از اتحادیه سربازان که آنها آزاد بودند.

“که در آن وجود دارد انتظار اضافی در فرد تظاهرات در طول تعطیلات آخر هفته [که] را تضعیف می کند هدف از سفارش ضابط موقت و اجازه می دهد که پلیس به دوباره ‘را انتخاب کنید تا سلاح های خود را به خرد کردن صلح آمیز و قانون اساسی گفتار و مونتاژ” وکلا میلو شواب و راس Ziev نوشت: در تاریخ 16 ژوئن حرکت پرسیدن که جکسون را در مورد کمتر-سلاح های کشنده می تواند تمدید شود.

این فرمت خواهد کمک “حافظ صلح تلاش های بین تظاهرکنندگان و پلیس و حفظ شهر از خطر استفاده بیش از حد از زور که قبلا محدود شاکیان توانایی آزادانه به ابراز عقاید سیاسی” این وکلا گفت.

در ژوئن 17, حرکت, درخواست قاضی به انکار است که درخواست دنور شهرستان دفتر دادستان گفت که گسترش این منظور نامناسب خواهد بود چون شرایط تغییر کرده: تظاهرات تبدیل شده اند مسالمت آمیز در هفته های اخیر یک تضاد کامل با تنش و درگیری بین مردم و اجرای قانون در اواخر ماه مه.

وکلای مدافع شاکیان استدلال می کنند که وجود دارد ارتباط بین خشونت و اجرای قانون استفاده بیش از حد از کمتر-سلاح های کشنده در حالی که مقامات شهر می گویند که خشونت آغاز شده توسط برخی از مردم در این تظاهرات چیزی است که منجر به قوی پاسخ پلیس در اوایل روز از تظاهرات.

دنور وکلا نیز اشاره می کنند که یک جارو پلیس اصلاحات و پاسخگویی به تصویب کلرادو توسط قوه مقننه فقط روز پیش مکان محدودیت در استفاده از کمتر کشنده مهمات علیه معترضان; این محدودیت ها گرفته شد به طور مستقیم از قاضی جکسون ژوئن 5 موقت سفارش محدود. اما تا زمانی که فرماندار Jared پلیس نشانه این لایحه به قانون — که او را روشن ساخته است که او در نظر دارد برای انجام این محدودیت نمی تواند در جای خود در سطح ایالت.

در ضمن به جای صدور حکم جدید Jackson به سادگی گفت: دو طرف به با هم و کار به سوی یک قطعنامه.

و به نظر می رسد این شهرستان را قبول حداقل در برخی از سفارش ضابط موقت این مقررات به عنوان پروتکل رفتن به جلو.

در طول تاریخ 17 ژوئن دنور شهرستان شورای کمیته ایمنی شنوایی مورفی رابینسون مدیر اجرایی بخش امنیت عمومی گفت: councilmembers که گروه او است که به دنبال در چگونه به پیاده سازی الزامات سفارش ضابط موقت “در سراسر هیئت مدیره” و “به طور مداوم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>